Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE("Sunflower" @ 2013 10 02, 11:59)
Labukas  smile.gif  aš šiaip mėgstu gaminti, kartais užplaukia, kad tingiu, tai tada negaminu, o šiaip  mielai kuičiuosi virtuvėje  smile.gif

mammka, kaip koja tavo?  4u.gif

Man taip pat. Būna jau ir produktai paruošti, bet sakau, kad baaaaaisiai tingiu, tada picą užsisakom.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labukas, - neliudna cia wink.gif

aciu mammka uz nauja troba smile.gif kazko ner nuotaikos snd
Atsakyti
QUOTE("Sunflower" @ 2013 10 02, 11:59)
Arabele, o tai čia kažkokiam remontui buvo uždaryta ar sezonui?  g.gif

pas mus kasmet pavasarį išpila vandenį, o rudenį prileidžia tai kai atidaro pas mus šventė, tai va taipir gaunas kad darbas sezoninis bigsmile.gif

QUOTE(misskiss @ 2013 10 02, 14:05)
Labukas, - neliudna cia wink.gif

aciu mammka uz nauja troba smile.gif kazko ner nuotaikos snd

man vakar irgi savaigailos momentėlkis buvo užėjęs, bet šiandien lyg ir viskas gerai tikiuos ir visą diena taip bus bigsmile.gif
Atsakyti
Labas.

QUOTE("Sunflower" @ 2013 09 30, 13:02)
matosi, kad profės klausimai 

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(groovy @ 2013 09 30, 14:12)
Nesitiki man dar vis tiek, nors tu ką

As kai sunu pagimdziau,kas diena ziuredavau ir mintyse toks sokinis klausimas - tikrai mano? mano? mano..mano mano!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(blakstiena5 @ 2013 10 01, 12:30)
Groovy likau 4 vietoj. Laimejau kitam konkurse,laukiu prizo sia ar kita sav ateis

thumbup.gif thumbup.gif kai vel kur dalyvausi tai dazniau ant sienos mestelk,nepasimirsta taip 4u.gif

QUOTE("Sunflower" @ 2013 10 02, 12:59)
  aš šiaip mėgstu gaminti, kartais užplaukia, kad tingiu, tai tada negaminu, o šiaip  mielai kuičiuosi virtuvėje 

mammka, kaip koja tavo?  4u.gif

drinks_cheers.gif as taip pat . Kartais norisi isdauzyt visas lekstes arba i virtuve isvis nebeit lotuliukas.gif .O kartais taip norisi tai ta ,tai ana pasidaryt.


Oi,dekui,spalvinasi jau biggrin.gif . Ne tiek koja skauda,kiek kitas kuno vietas nuo ramentu doh.gif .Negalvojau,kad su jais taip sunku vaiksciot bus. Vietos ne per daugiausia,katinai taikosi nugrauzt galus,kliunu visur. Laikinas nepatogumas.

QUOTE(misskiss @ 2013 10 02, 15:05)
Labukas, - neliudna cia wink.gif

aciu mammka uz nauja troba smile.gif kazko ner nuotaikos snd


Tai uzeik dazniau,nereiks liudet rolleyes.gif .


Beje kur musu naujoke g.gif biggrin.gif ?
Atsakyti
mammka sveik !!!!!

Kaip greit si savaite prabego SAAAAAkes! jau savaitgalis ant nosies smile.gif mmmmm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2013 10 03, 19:53)
mammka sveik !!!!!

Kaip greit si savaite prabego SAAAAAkes! jau savaitgalis ant nosies smile.gif mmmmm  wub.gif

Man iš vis paskutiniu metu laikas bėga nerealiai ,viskas taip greit sukas, kad kartais nebespėju net dienų gaudyt.
Šiandien pas mane šventė bigsmile.gif su darbu varom į ekskursiją atsipalaiduosiu, pavaikščiosim po energetinius labirintus, pakrikštysim vieną naują bendradarbį. Ir šiaip kiek kitaip praleisių diena.
Beje Visas koleges sveikinu su profesine švente 4u.gif kiek pamenu turėjom mes čia keletą mokytojų tikiuos dar tebėra.
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2013 10 03, 14:18)
Negalvojau,kad su jais taip sunku vaiksciot bus. Vietos ne per daugiausia,katinai taikosi nugrauzt galus,kliunu visur. Laikinas nepatogumas.

Man teko su jais žiemą ant ledo doh.gif Kryčių būta biggrin.gif

Mokytojas su profesine švente smile.gif
Atsakyti
Labas rytas
Fainei vakar praleidau dieną, pabuvom vietiniam muziejuj. Pakeista ekspozicija labai daug žvėrelių iškamšų, dar kažkokia dabartinio meno ekspozicija (nelabai ką supratau bet visai nieko). Paskui vykom į energetinių labirintų ir figūrų parką, pasivaikščiojom pakvėpavom grynu oru. O finalui Boso zoo sodas. Iškamšos nerealios, mačiau dramblį žirafą ir t.t. O dar kai nuvarėm į aptvarus ir šėrėm briedžius ir danielius tai čia buvo šventės kulminacija. Finalui aplankėm jūrą ir grįžom namo.
Visa pasikrovus teigiamos energijos galiu gyventi toliau. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif
Baliu zodz praziopsojau...ot doh.gif
As gamint irgi nelabai..o vat valgyt skaniai patinka bigsmile.gif
O salta namie vos rasyt galiu.... doh.gif

Ziemos nemegstu
Kad reik daug rengtis
.fui doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba
Žiemą dievinu
Gal todėl kad galiu pasikurti kada noriu,bet ir šiaip man patinka labiau negu vasara
Buvau pinigų muziejuje šiandien,tikrai labai įdomu,nemokamas biggrin.gif
Rytojui palikta Vasiljevo paroda ir bernardinų parkas
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2013 10 05, 21:13)
Laba
Žiemą dievinu
Gal todėl kad galiu pasikurti kada noriu,bet ir šiaip man patinka labiau negu vasara
Buvau pinigų muziejuje šiandien,tikrai labai įdomu,nemokamas biggrin.gif
Rytojui palikta Vasiljevo paroda ir bernardinų parkas

O kur tas pinigų muziejus yra? Ir kur čia kultūrinies ir kokia proga???
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2013 10 03, 06:23)
pas mus kasmet pavasarį išpila vandenį, o rudenį prileidžia tai kai atidaro pas mus šventė,
man vakar irgi savaigailos momentėlkis buvo užėjęs, bet šiandien lyg ir viskas gerai tikiuos ir visą diena taip bus bigsmile.gif

aaa smile.gif
4u.gif

QUOTE(arabele @ 2013 10 04, 05:17)
atsipalaiduosiu, pavaikščiosim po energetinius labirintus, pakrikštysim vieną naują bendradarbį. Ir šiaip kiek kitaip praleisių diena.
Beje Visas koleges sveikinu su profesine švente 4u.gif  kiek pamenu turėjom mes čia keletą mokytojų tikiuos dar tebėra.

kaip smagu! labai mėgstu tokias ekskursijas, atrodo trumpos, bet puikiai nuteikia smile.gif

QUOTE(Lady Dy @ 2013 10 05, 22:13)
Buvau pinigų muziejuje šiandien,tikrai labai įdomu,nemokamas biggrin.gif
Rytojui palikta Vasiljevo paroda ir bernardinų parkas

nu va, buvai Vilniuj ir nieko nesakei tongue.gif būčiau kur kavos prilėkus mirksiukas.gif

labukas 4u.gif
mano fronte nieko naujo smile.gif savaitgalį kepiau pyragą, nu pypt, pirmą kartą taip nesigavo doh.gif viršus ir apačia sudegė, o vidus liko žalias blink.gif tai likau nesupratus, bet jau jaučiu, kad orkaitė šūdinai kepa, nes kugelis irgi netolygiai iškepė. vietom skanus iššutęs, o apie vidurį vos ne žalias doh.gif
Atsakyti