Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

Tiesiog fantastika!!! ❤️❤️❤️
Atsakyti
QUOTE(*Sima* @ 2015 08 14, 11:41)
o aš gavau nuostabią gimtadienio dovaną  wub.gif ateinu tyliai tyliai pasidžiaugti, tikiuosi šį kartą viskas pavyks  wub.gif  kad suprasti apie ką aš, prašau žiūrėti į liniuotę  biggrin.gif



wub.gif wub.gif wub.gif kaip miela.... Sveikinimai dvigubi 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos wub.gif
Atsakyti
sima sveikinimai, džiaugiuosi su tavim.
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knifofija: 14 rugpjūčio 2015 - 23:24
Laba 4u.gif

QUOTE(*Sima* @ 2015 08 14, 10:41)
o aš gavau nuostabią gimtadienio dovaną  wub.gif ateinu tyliai tyliai pasidžiaugti, tikiuosi šį kartą viskas pavyks  wub.gif  kad suprasti apie ką aš, prašau žiūrėti į liniuotę  biggrin.gif


Sima bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif sveikinimai dideliausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės wub.gif


Pas mus viena proga po kitos bigsmile.gif atšventėme vakar mažiaus 2 gimtadienį wub.gif dariau tortą-meškiną iš filmuko "Maša ir Lokys" biggrin.gif tai kuo tas meškis tik nepabuvo, kol aš jį nulipdžiau lotuliukas.gif buvo išvadintas vėžliu, pingvinu, ežiuku ir dar kažkuo, nebepamenu, kol pavirto kažkuo panašiu į meškiną lotuliukas.gif Sunkiai man sekasi puošti tortus, ale užsispyriau padaryti tą meškiną biggrin.gif Va koks gavosi blush2.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(*Sima* @ 2015 08 17, 10:12)
Ačiū, mergaitės  wub.gif
Pas mus viena proga po kitos bigsmile.gif atšventėme vakar mažiaus 2 gimtadienį  wub.gif dariau tortą-meškiną iš filmuko "Maša ir Lokys"  biggrin.gif tai kuo tas meškis tik nepabuvo, kol aš jį nulipdžiau  lotuliukas.gif  buvo išvadintas vėžliu, pingvinu, ežiuku ir dar kažkuo, nebepamenu, kol pavirto kažkuo panašiu į meškiną  lotuliukas.gif  Sunkiai man sekasi puošti tortus, ale užsispyriau padaryti tą meškiną  biggrin.gif Va koks gavosi  blush2.gif

user posted image

Oba, cia pati darei? Ir sako nesiseka... Daug daug jums laimes ir sveikatos!
Atsakyti
QUOTE(*Sima* @ 2015 08 14, 12:41)
o aš gavau nuostabią gimtadienio dovaną  wub.gif ateinu tyliai tyliai pasidžiaugti, tikiuosi šį kartą viskas pavyks  wub.gif  kad suprasti apie ką aš, prašau žiūrėti į liniuotę  biggrin.gif

Tyliai is dziaugsmo rankelem suplojau..jeee...tikiuosi sklandziai eisis viskas clap.gif (labai labai labai labai paprasysiu Dievulio )

Tortas superinis thumbup.gif .Man iskart masos lokys ,saunuole visapusiskai 4u.gif . Tegu patys padaro jei tokie gudrus biggrin.gif . Man tokie vieni is sunkesniu ,uztat lengviausia su beze ir vaisiais daryt. Na ,dar ant tos mases piest patinka su dazais rolleyes.gif .Bet ji labai neskani schmoll.gif .

Kiek liutu daaau....snukiaveidej nespeju suktis net doh.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, už sveikinimus wub.gif

ir už pagyras mano meškinui 4u.gif biggrin.gif


QUOTE(mammka @ 2015 08 18, 01:45)
Kiek liutu daaau....snukiaveidej nespeju suktis net  doh.gif  blink.gif  blink.gif


mūsų daug ir mes jėga thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif


QUOTE(*Sima* @ 2015 08 17, 09:12)
Pas mus viena proga po kitos atšventėme vakar mažiaus 2 gimtadienį

dariau tortą-meškiną iš filmuko "Maša ir Lokys"  tai kuo tas meškis tik nepabuvo, kol aš jį nulipdžiau  buvo išvadintas vėžliu, pingvinu, ežiuku ir dar kažkuo, nebepamenu, kol pavirto kažkuo panašiu į meškiną  Sunkiai man sekasi puošti tortus, ale užsispyriau padaryti tą meškiną  Va koks gavosi


Sveikinimai su tais diu 4u.gif thumbup.gif

Super tortas drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(mammka @ 2015 08 18, 00:45)
Kiek liutu daaau....snukiaveidej nespeju suktis net


Tu cia apie ka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2015 08 18, 23:14)

Tu cia apie ka?  g.gif

Nu feisbuke tik svencia ir svencia,tik spek visus sveikint tongue.gif .Blonde tu lotuliukas.gif



Lady Day
uzdaro tortadieniu dienas... su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2015 08 21, 12:25)

Lady Day
uzdaro tortadieniu dienas... su gimtadieniu  4u.gif  4u.gif
user posted image

Prie tokiu geliu belieka tik prisidet wub.gif Sveikinimai!
Atsakyti