Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

Ja ja... visos uzsikasusios savuose gyvenimuose smile.gif . Kazkaip spedavom ir pavakarot virtualiai kazada cool.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(groovy @ 2015 03 23, 17:06)
Converse faini, bet ir nepigūs. Čia tikriausiai Converse ir pavaizduoti misskiss avatare g.gif

Ai,kad man tokiu ir nereikia brangiu. Greit susinesioja.Perku papigiai kokius nors. Ir gavau vat rolleyes.gif . Uz cielus 8e biggrin.gif . Kriksto dukrai pirkus konversus,galiu pasakyt,kad gryna loterija su jais. Reikia gamintoja labai sekti. Nes siais laikais viskas -made in china smile.gif . Kelis kartus pavyko rasti vietname padarytus. O vienus ir vienitelius - pakistane (pirma kart isvis maciau ) bigsmile.gif
Atsakyti
labas , mano convesai is interneto istraukti, tokiu netuiu BET NOECIAU smile.gif smile.gif
Atsakyti
user posted image


GAL KAM rEIKIA???


AS NEBENAUDOJU

KAINA SUTArTINE 4u.gif

Lygis :1 (pradedantiems)
Svoris :0.75 kg
Tipas :Kietas
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(mammka @ 2015 04 24, 19:22)
Ja ja... visos uzsikasusios savuose gyvenimuose smile.gif . Kazkaip spedavom ir pavakarot virtualiai kazada  cool.gif  biggrin.gif

Ai,kad man tokiu ir nereikia brangiu. Greit susinesioja.Perku papigiai kokius nors. Ir gavau vat  rolleyes.gif . Uz cielus 8e  biggrin.gif . Kriksto dukrai pirkus konversus,galiu pasakyt,kad gryna loterija su jais. Reikia gamintoja labai sekti. Nes siais laikais viskas -made in china smile.gif .  Kelis kartus pavyko rasti vietname padarytus. O vienus ir vienitelius - pakistane (pirma kart isvis maciau )  bigsmile.gif

Aha, kuo toliau, tuo labaiu visi žmonės apskritai užimti blink.gif

Turėjau iš Primarko už 6 svarus, panešiojau, bet gana greitai paplyšo. Dukterėčia nusipirko Converse, tikrai gerai nešiojasi, įmeta į skalbiankę, vel kaip nauji, balti. Aš ir praeitais metais nusipirkau, bet dar tik kartą nešiojau, tai negaliu pasakyti, kaip man laikys, aš labia retai sportbatinio stiliaus, labiau balerinų biggrin.gif Bet kartais prireikia.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

kaip laikotes? kas naujesnio? tylu, ramu pas jus smile.gif


pas mane nieko naujo, darbelio ieskausi..... bet visur kaip i siena atsitrenkiu verysad.gif
Atsakyti
Ronny verysad.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2015 04 25, 17:12)
user posted image
GAL KAM rEIKIA???
AS NEBENAUDOJU

KAINA SUTArTINE  4u.gif   

Lygis :1 (pradedantiems)
Svoris :0.75 kg
Tipas :Kietas

nu but zinojus paimciau is taves, paemem seniuose truputi kitoki, bet ir kieta doh.gif


labuka blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fairyland @ 2015 05 07, 21:21)
Ronny verysad.gif  4u.gif  4u.gif

4u.gif ačiū. Didysis šokas jau praėjo.....
Atsakyti
Miskiau sikna tau isdrozt doh.gif lotuliukas.gif . As cia duoduos per visa pasauli ieskau. Dabar jau ir nebereikia tongue.gif

QUOTE(groovy @ 2015 05 04, 17:36)

Turėjau iš Primarko už 6 svarus, panešiojau, bet gana greitai paplyšo. Dukterėčia nusipirko Converse, tikrai gerai nešiojasi, įmeta į skalbiankę, vel kaip nauji, balti. Aš ir praeitais metais nusipirkau, bet dar tik kartą nešiojau, tai negaliu pasakyti, kaip man laikys, aš labia retai sportbatinio stiliaus, labiau balerinų biggrin.gif Bet kartais prireikia.


Dabar reik dabot - made in vietnam mirksiukas.gif . As irgi skalbiu skalbenkeje. Dabar nusipirkau kedus su memory foam padu blink.gif . Jabishtvaimat ko siais laikais nera doh.gif . Gaila,neisrado kokios skrynios ,kuri pinigus daugina biggrin.gif

QUOTE(*Sima* @ 2015 05 13, 22:12)
4u.gif ačiū. Didysis šokas jau praėjo.....


Jatus ,pamaciau nika galvojau aparpuolis bus,o cia tu pasikeitei doh.gif .... Laikykites,uzjauciu labai. Dievulis pareguliuoja...
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2015 05 31, 18:37)
Miskiau sikna tau isdrozt  doh.gif  lotuliukas.gif  . As cia duoduos per visa pasauli ieskau. Dabar jau ir nebereikia  tongue.gif



hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos 100 metu biggrin.gif

QUOTE(misskiss @ 2015 04 25, 14:12)
GAL KAM rEIKIA???
AS NEBENAUDOJU

KAINA SUTArTINE


Dar turi? kodel nenenaudoji?sukudai? bigsmile.gif

QUOTE(*Sima* @ 2015 05 13, 20:12)
ačiū. Didysis šokas jau praėjo.....


.... console.gif

QUOTE(mammka @ 2015 05 31, 17:37)
As cia duoduos per visa pasauli ieskau. Dabar jau ir nebereikia

Gaila,neisrado kokios skrynios ,kuri pinigus daugina 


Ir tau reik biggrin.gif

Teleloto pvz biggrin.gif paziurek pincianierai kokius limonus jama biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2015 06 04, 19:13)

Dar turi? kodel nenenaudoji?sukudai?  bigsmile.gif




jo dar turiu smile.gif)) nusipirkau bet nei karto nepanaudojau lotuliukas.gif
Atsakyti