Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE(misskiss @ 2015 01 27, 10:46)
Sveikos mielosios  blush2.gif  blush2.gif
Senai buvau beilindus cia
Pasiilgau jau jusu

wub.gif  wub.gif  kaip gyvuojat?

Labas, o mes irgi pasiilgom gathering.gif

Pasakokis smile.gif

Aš tai gerai, nuo sausio grįžau į darbus, bet reikia vėl iš naujo visa klientūrą susirinkti, jaučiuosi kaip po studijų, kartais baisu, kad nieko neuždirbsiu, nes dabar tokia duobė, bet žinau, kad įsivažiuosiu, viskas bus gerai smile.gif

Mažė kaip pradėjo lakstyti nuo 11 mėnesių, taip nesustoja, na, dabar kartais jau mėgsta ateiti ir bandyti ropštis ant sofos pas mus, kai mes sėdim, bet ilgai ramiai nepabūna. Ir čiauškėti mėgsta, tai parduotuvėj sunku man nuo jų su vežimu pasimesti, kai einu prekių rinktis biggrin.gif
Atsakyti
Labas, pas mane viskas gerai, gyvenu ten pas su tuo pačiu ir iš algos. Didelių naujienų neturiu, o smulkios buitinės nemanau, kad jums bus įdomios.
Kažkaip mes čia aprimom, liūtiškas tinginys buvo apėmęs ar ką. Grįžtam grįžtam visos į irštvą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aisku... dziaugiuosi uz jus mielosios... kai galesiu issipasakosiu, siuo metu ne pats geRiausias metas man... seRgu sunkiai, siaip labai sunku... soRRy emocijos liejasi peR kRastus.. kitakaRt gal busiu atviResne
Atsakyti
Sveikos cool.gif

Lendu ir as is kanapiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2015 01 31, 16:01)
aisku... dziaugiuosi uz jus mielosios...  kai galesiu issipasakosiu, siuo metu ne pats geRiausias metas man... seRgu sunkiai, siaip labai sunku... soRRy emocijos liejasi peR kRastus.. kitakaRt gal busiu atviResne

Laikykis, misskissiuk 4u.gif wub.gif
As tai dirbu daug kaip visada, va savaitgalis-tai tik dabar su kolege baigem ruostis atvirai pamokai biggrin.gif Maze su vyru i kaima isleidau, tai dabar net ner ka veikt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2015 01 31, 18:20)
Sveikos  cool.gif

Lendu ir as is kanapiu  biggrin.gif

Nu tu cia per trumpai, neuzskaitom smile.gif
Laba 4u.gif
Atsakyti
MissKiss kas per bėdos tave apniko, laikykis mergyt.
Atsakyti
Laba 4u.gif

QUOTE(Fairyland @ 2015 01 31, 17:42)
Nu tu cia per trumpai, neuzskaitom smile.gif


Tai,kad ner ka pasakot tas pats per ta pati smile.gif va ziemos pagaliau sulaukem bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif

Ir pas mus nieko naujo... namai, vaikai, darbai ir vėl iš pradžių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2015 01 31, 15:01)
aisku... dziaugiuosi uz jus mielosios...  kai galesiu issipasakosiu, siuo metu ne pats geRiausias metas man... seRgu sunkiai, siaip labai sunku... soRRy emocijos liejasi peR kRastus.. kitakaRt gal busiu atviResne

Ei, juk buvo sunku ir anksčiau, išsipasakojai ir, man atrodo, buvai laimės sulaukusi, tai gal ir vėl taip bus 4u.gif Laikykis. O gal kažkiek pasipasakojus bus lengviau 4u.gif

Aš kažkaip irgi dėl ateities nekaip jaučiuosi, niekad krizės nebuvo, net per krizę, kai niekas darbų negavo, aš tada klestėjau, o dabar taip keista, visi pamiršo, nepakeičiamų nėra g.gif Tik tiek, kad aš optimist, o ir žinau, kad tas juodasis dryžis turi praeiti, gyvenimas taip surėdytas. O ir negaliu sakyt, kad blogai viskas, turiu vyrą, atramą.
Atsakyti
merginos, gal pamenat fotki.com pisijungima? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif kurioms sunkus periodas smile.gif aš gyvenu, kaip čia pasakius, bangom lotuliukas.gif darbas, mokslai, buitis. ten pat, su tuo pačiu smile.gif
Misskiss, nepamenu blush2.gif visada būdavau išsisaugojus, o dabar jau ir to nebeturiu blink.gif
aj va, tikėkit netikėkit, bet šiandien jau užuodžiau pavasarį bigsmile.gif tai kažkaip geriau nuteikė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Sunflower": 10 vasario 2015 - 08:50
QUOTE("Sunflower" @ 2015 02 10, 08:49)
aj va, tikėkit netikėkit, bet šiandien jau užuodžiau pavasarį  bigsmile.gif tai kažkaip geriau nuteikė  smile.gif

Aš pries kelias dienas porą dienų per langą žiūrėdama jį jaučiau. Tikrai kažkaip energingiau nuteikia good.gif

misskiss, aš vis neištrinu iš laiškų dėžutės tokiems atvejams, paieškosiu ir atsiųsiu 4u.gif
Atsakyti