Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE(mammka @ 2013 09 29, 20:01)
O vakarienes nevalgo namie?

valgo bet ir ja pavalgom dažniausiai pas mamą arba pas kūma, nes aš dirbu iki šešių o po to vaikus pasiimu iš savo mamos arba kūmos ten visi ir vakarienį pavalgom. Aišku jei kada grįžtam namoanksčiau darau ir aš tą maistą, bet cepelinų ar balandėlių tai netiekiu. Verdu sriubas, troškiniu, kepu blynus, verdu košes. Bet visa tai kas nereikalauja daug laiko ir daug fantazijos.

QUOTE(Ramunka:) @ 2013 09 29, 21:46)
Man gamint taippat kancia,bet del vaiko galiu perlipt per save ir padaryt net neimanomu dalyku  biggrin.gif  cool.gif

P.s.o tu nemoki gamint ar siaip tingi?  g.gif
drinks_cheers.gif  g.gif

Išmokti manau gali visi aš žiauriai nenoriu, tiesiog nemėgstu virtuvės ir visa tai kas su ja susiję. Žinoma jei nebūtų kitos išeities ir aš dėl vaikų gaminčiau ir kai reikia gaminu. Bet tai tikrai niekada netaps mano hobiu kaip pvz mamka tortus kepa ar panašiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arabele: 30 rugsėjo 2013 - 05:22
QUOTE(mammka @ 2013 09 29, 17:47)
Kokius darei? Is ko,ta prasme. Saunuole  4u.gif
Gyvenimas pilnas netiketumu  biggrin.gif
Sveikos.

Labai durnai prisidirbau. Svarbu,kad neluzo. Isniro ciurna.Sugis irnesakyk.gif .Tik paciai is saves juokas ima. Daugelis iki 30 jau nusiramina .O as nuo 30 nesamones pradejau daryt  doh.gif  lotuliukas.gif

vyriau aliejuje, o įdaras mėsos smile.gif

QUOTE(Ramunka:) @ 2013 09 29, 19:22)
Nu ka renkames vel  biggrin.gif
Va ka reiskia savas stogas virs galvos  bigsmile.gif  thumbup.gif
Tai zinai i senatve visi vaikeja  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif

Labukas 4u.gif
oj, mammka mammka, sveik 4u.gif
aš apsisnarglėjau doh.gif jau kaip ne vietoj ir ne laiku, tai siaubas doh.gif
Arabele, bet nėra taip, kad visai negamini, reikia ir gamini, o jeigu yra kur pavalgyti, tai visada gerai mirksiukas.gif
man liūto nerodo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Sunflower": 30 rugsėjo 2013 - 07:14
QUOTE(Ramunka:) @ 2013 09 29, 22:46)
Man gamint taippat kancia,bet del vaiko galiu perlipt per save ir padaryt net neimanomu dalyku 


wub.gif

QUOTE(arabele @ 2013 09 30, 06:19)

Labai daug pazistu moteru,kurios virtuves nekencia

QUOTE("Sunflower" @ 2013 09 30, 08:13)
vyriau aliejuje, o įdaras mėsos 

oj, mammka mammka, sveik 

aš apsisnarglėjau 

man liūto nerodo


Tai cia kas be ko biggrin.gif ,o is varskes ar kefyro,mineralinio ?

4u.gif

Te ir tau baliona 4u.gif

Idomu kodel g.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2013 09 30, 12:38)

Tai cia kas be ko  biggrin.gif ,o is varskes ar kefyro,mineralinio ?


matosi, kad profės klausimai lotuliukas.gif iš varškės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2013 09 27, 22:36)
Niponial nachaliavu pavalgyt atejei?  g.gif kur uzkanda?  biggrin.gif

Nu tąkart iš jūsų pasirankiojau blush2.gif

QUOTE("Sunflower" @ 2013 09 29, 07:54)
Ale skanūs gyvačiai gavos, net pati savim didžiavausi  ax.gif

thumbup.gif Aš ketinu kitą savaitę tuos totoriškus daryti, su plikyta tešla, jau svajoju biggrin.gif

QUOTE(mammka @ 2013 09 29, 16:47)
Kokius darei? Is ko,ta prasme. Saunuole  4u.gif
As jau kad prisibaliavojau,kad prisiuliavojau kaip tam filme "atscnulsia - gips" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  . Va taip svest reik,su nuotykiais  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . Porai savaiciu ramentai israsyti. Issukis visai seimynai  doh.gif

doh.gif

Šiandien atidirbu paskutinę dieną, o po to spalį bus darbelio, nebus, imsiu, neimsiu, ir nuo lapkričio 1 d. oficialiai dekretas (šiaip nuo spalio 4 d. turėtų būti jau). Kaip greitai laikas bėga, aš dar visiškai nepasiruošusi blush2.gif Nesitiki man dar vis tiek, nors tu ką doh.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Stoju i nemegstanciu gaminti gretas,bet gaminu ir valgyt ir ziemai koncervuoju...jei galeciau rinktis tai negaminciau ax.gif
Atsakyti
blakstiena5, buvau tada į Maltą išvykusi, bet ar laimėjai 3 vietą su rože?
Atsakyti
Labas rytas
Ale žiuriu čia daug nemėgstančių gamint, pasirodo ne man vienai neduota meilė virtuvei, nu tada ramiau o jau galvojau kad aš čia tokia nenormali. Kai aplink mane vienos kulinarės galvojau kad čia su manim kažkas negerai. Nuraminot panos toliau gyvensiu kaip gyvbenus gaminsiu tik iš reikalo blush2.gif
Atsakyti
Groovy likau 4 vietoj. Laimejau kitam konkurse,laukiu prizo sia ar kita sav ateis ax.gif
Atsakyti
Och. Nu nors tiek thumbup.gif

Man patinka gamint ir kazka nauja atrast, nes pati baisiai megstu skaniai pavalgyt. Bet man smulkius pasalinius darbus vyras padeda daryt, tai ir vargo ner. O dar kai yra indaplove, nebestabdau, reiskiuos kiek noriu biggrin.gif Nes nebijau, liks kalnas nesvariu indu, o tai islaisvina. Ir pyragai, or kiti orkaites ar virykles skanestai, nesvarbu, nes bleku sveist nereiles. Sta.do tik finansai siek tiek, bet del do fantazija tik dar didesne biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Prasidėjo mano darbai(pagaliau vandens prileido), tai sukuos kaip bitutė, kaip tyčia dar Kasparas susirgo, tai dar ir mamai, kūmai darbo padaugėjo. Vakar Smiltės susirinkime pora valandų praleidau, dar į tėvų tarybą patekau nors žalio supratimo neturiu ką reiks veikt(burtai nenuskilo man). Tai va tokios pas mane naujienos.
Atsakyti
Labukas smile.gif aš šiaip mėgstu gaminti, kartais užplaukia, kad tingiu, tai tada negaminu, o šiaip mielai kuičiuosi virtuvėje smile.gif
Arabele, o tai čia kažkokiam remontui buvo uždaryta ar sezonui? g.gif
mammka, kaip koja tavo? 4u.gif
Atsakyti