Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

Sveikutės, aš kaip visada arba darbuose, arba kelionėse. Vakar grįžau iš Kapadokijos Turkijoje. Nežinau ar pavargau ar pailsėjau, bet kokiu atvėju įspūdžių daug.
Šiaip gyvenimas teka įprastu man rėžimu, tik sūnus įsidarbino Vilniuje ir dabar ieškosi buto išsinuomoti, įstojo į magistrantūrą, tai tokie pokyčiai.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2014 11 24, 08:00)
Sveikutės, aš kaip visada arba darbuose, arba kelionėse. Vakar grįžau iš Kapadokijos Turkijoje. Nežinau ar pavargau ar pailsėjau, bet kokiu atvėju įspūdžių daug.
Šiaip gyvenimas teka įprastu man rėžimu, tik sūnus įsidarbino Vilniuje ir dabar ieškosi buto išsinuomoti, įstojo į magistrantūrą, tai tokie pokyčiai.

Tai pratinsitės vieni gyvent dabar? Nors per jo bakalaurą irgi turbūt jau vieni mokėtės būt?

Deja, kad viskas viskas kaip per sviestą, tai sunkiai, bet kad tie nesklandumai būtų visai menki, norėtųsi... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 11 26, 23:24)
Tai pratinsitės vieni gyvent dabar? Nors per jo bakalaurą irgi turbūt jau vieni mokėtės būt?

Deja, kad viskas viskas kaip per sviestą, tai sunkiai, bet kad tie nesklandumai būtų visai menki, norėtųsi... rolleyes.gif

Per bakalaurą gyveno namose, tai dabar pratinuosi, bet turiu pasakyt visai neblogai sekasi, maniau, kad bus sunkiau.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2014 11 28, 09:42)
Per bakalaurą gyveno namose, tai dabar pratinuosi, bet turiu pasakyt visai neblogai sekasi, maniau, kad bus sunkiau.

Kiek pastebiu, protingoms moterims neprastai tai sekasi mirksiukas.gif Mano anyta, pavyzdžiui, atėjus laikui visiškai suprato, kad taip turi būti, nors mačiau, kad giliai širdyje kirbėjo kažkas, bet to nerodė. Čia kai mes išėjom nuomotis, paskutinis iš jos vaikų išėjo. Aišku, jai dar liko anūkė...
Atsakyti
Laba 4u.gif

user posted image
Uždekime žvakes ir tyliai prisilieskim
Prie Švento Kūčių stalo vakare.
Be pykčio, be skriaudos
Su tyluma susėskim
Ir taip kaskart, kasdien ir visados.
Tesklinda šiluma
Ir į kasdienę būtį
Ateidami visi – savi ir svetimi,
Uždekime širdy po šventinę žvakutę,
Pasidalindami šviesa ir ugnimi.
Su Šv. Kūčiomis
wub.gif
Atsakyti
Su šventėmis, mielosios! 4u.gif newyear.gif 000054.gif 000059.gif santa2.gif
Atsakyti
Su šventėmis, mielosios liūtukės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
su šventem mielosios bigsmile.gif newyear.gif 000054.gif wink_3.gif santa2.gif
Atsakyti
Kad ožka nesibytų, bučkis visoms gauruotėms.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Su Naujaisiais Metais liūtukes! Tikiuosi, kad šie metai mums visoms bus tokie geri, kaip žada. Aš kol kas nematau pagerėjimų jokių... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios blush2.gif blush2.gif


Senai buvau beilindus cia


Pasiilgau jau jusu

wub.gif wub.gif kaip gyvuojat?
Atsakyti