Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE(Fairyland @ 2014 07 12, 09:10)
drinks_cheers.gif  unsure.gif
As tai galvojau, kad gal jau priplepeta tema ir neisimetus naujos i favoritus tai todel nieko nematau cool.gif
Nu reik gaivint, bliamba 4u.gif
Papildyta:
Kaip vasara leidziat?


Kazin ar iseis jei visos pridvesusios biggrin.gif

Ai,siemet rekordine vasara. jau antras menuo su +19 gyvenam rolleyes.gif .O siaip nelabai kas ir naujo. Vairuot,va,pradejau. Pirmais kartais vemt norejosi doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Dabar jau taska B pasiekiu lotuliukas.gif ir tuo dziaugiuosi.


Kas pas jumis ?
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 07 13, 00:16)
Kazin ar iseis jei visos pridvesusios  biggrin.gif

Vairuot,va,pradejau. Pirmais kartais vemt norejosi  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . Dabar jau taska B pasiekiu  lotuliukas.gif ir tuo dziaugiuosi.
Kas pas jumis ?

Ne ne, aš ir jau norėjau visas budint smile.gif

thumbup.gif LT teises turi, ania?


Mes namie leidžiam vasarą, o šeštadieniais sode smile.gif Galvojaua kur palėkti į užsienį kelioms dienoms, net internetiniuose išpardavimuose viską prapirkau biggrin.gif bet rugsėjį tai jau tikrai bandysim kur palėkti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 13 liepos 2014 - 23:55
QUOTE(mammka @ 2014 07 11, 11:56)
Rekordas... turbut tema greit istrint reikes mastau.gif

nu gal kaip nors dar ne smile.gif

QUOTE(Fairyland @ 2014 07 12, 09:10)
Kaip vasara leidziat?

birželį atostogavom, buvo oras nekoks smile.gif dabar tik savaitgaliaujam. šį savaitgalį mėlynių nemažai prisirinkom, uogienę vyriau biggrin.gif tampu tikra namų šeimininke lotuliukas.gif

QUOTE(mammka @ 2014 07 13, 01:16)
Kazin ar iseis jei visos pridvesusios  biggrin.gif

Ai,siemet rekordine vasara.

kol slaptažodį atsimenu, tol viskas gerai biggrin.gif

pas mus tai šiemet labai nekokia vasara, bet ką padarysi smile.gif gyvenu po senovei, groovy, kažkada klausei kaip mūsų remontai, tai judam po truputį, bet konkretaus labai dar nieko nėra smile.gif nieko labai neperku, nes nusipirkus negalėsiu naudoti, reikės laikyti ir laukti kol daiktas turės savo vietą smile.gif panašu, kad tapsiu studente, sugalvojau magistrą studijuoti, tai vargiai dienos šviesą bematysiu unsure.gif smile.gif tuoj gimtadieniai prasidės, sulėks visos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Sunflower": 14 liepos 2014 - 08:02
QUOTE("Sunflower" @ 2014 07 14, 08:02)
pas mus tai šiemet labai nekokia vasara, bet ką padarysi  smile.gif

gyvenu po senovei, groovy, kažkada klausei kaip mūsų remontai, tai judam po truputį, bet konkretaus labai dar nieko nėra smile.gif nieko labai neperku, nes nusipirkus negalėsiu naudoti, reikės laikyti ir laukti kol daiktas turės savo vietą smile.gif

panašu, kad tapsiu studente, sugalvojau magistrą studijuoti, tai vargiai dienos šviesą bematysiu  unsure.gif  smile.gif

Mane tai kažkaip orai tenkina. Nors niekada jiems priekabi nebuvau. Sakau, kad nėra blogo oro, tik bloga apranga smile.gif

Tai dabar apdaila darotės? Tai tas ir svarbiausia, o baldai tai jau po to. Mes iš baldų dar indaują nusipirkom, po truputį judam į priekį ir vėl skolas mokam doh.gif lotuliukas.gif

Nu šaunuolė smile.gif kartais pagalvoju apie doktorantūrą. Gal ir eičiau, jei apmažėtų darbo ar karjeros galimybių g.gif Bet dabar jau atrodo taip nuo to nutolusi, gal reikėjo nebent iš karto, po to jau sunku prisiversti...


Uogas tai aš stengiuosi šaldyti, kiek telpa, skaniau. Uogienes kelias mama išvirs kokiai gaivai ant greičio susimaišyti žiemą, o šiaip mes nelabai jas valgom. Kažkaip susidarė įspūdis, kad šiemet mėlynių mažoka g.gif Ar lengvai skynėsi? Prisirinkti galima, bet po kelias ant krūmelio kažkaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 07 14, 12:45)
Mane tai kažkaip orai tenkina. Nors niekada jiems priekabi nebuvau. Sakau, kad nėra blogo oro, tik bloga apranga smile.gif

Tai dabar apdaila darotės? Tai tas ir svarbiausia, o baldai tai jau po to. Mes iš baldų dar indaują nusipirkom, po truputį judam į priekį ir vėl skolas mokam doh.gif  lotuliukas.gif

Nu šaunuolė smile.gif kartais pagalvoju apie doktorantūrą. Gal ir eičiau, jei apmažėtų darbo ar karjeros galimybių g.gif Bet dabar jau atrodo taip nuo to nutolusi, gal reikėjo nebent iš karto, po to jau sunku prisiversti...
Uogas tai aš stengiuosi šaldyti, kiek telpa, skaniau. Uogienes kelias mama išvirs kokiai gaivai ant greičio susimaišyti žiemą, o šiaip mes nelabai jas valgom. Kažkaip susidarė įspūdis, kad šiemet mėlynių mažoka g.gif Ar lengvai skynėsi? Prisirinkti galima, bet po kelias ant krūmelio kažkaip g.gif

na kadangi mano pirmos atostogos buvo birželį, kai max buvo 18-20 ir beveik nei vienos saulėtos dienos, tai abidna buvo, bet dabar aišku jau viskas gerai smile.gif

taip, apdaila darom, bet kai pats vyras daro po darbų + ten gyvenam, tai lėtai reikalai juda smile.gif

pas mus masiškai jas su šukom renka, o kadangi aš ten vietinė, tai žinau visokių užkabarių kur taip lengvai nerasi, tai užėjom tikrai gerų vietų, sau sočiai. ir pavalgyt, ir uogienei smile.gif aš mėlynes kelis kartus šaldžiau, bet man jos nelabai skanios paskui, o uogienė irgi nėra labai skani, vyras užsiprašė, tai ir padariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 07 13, 01:16)
Kas pas jumis ?

Dabar su maze i kaima, t.y. Mazeikiu sodus isveztos-tai smagiai laika leidziam rolleyes.gif MB darbuotis liko, bet pries tai savaite Sicilijoj praleidom-tai superines atostogos, tik sakem mazes kita kart nesiveztumem-tegul dar paauga, nes vis zyzdavo ir klausinedavo kada i LT doh.gif As tai mielai ten ir menesiui buciau likus rolleyes.gif
Melynes man irgi skanios tik nuskintos, uogieniu man gali isvis nebuti schmoll.gif
Mammka, tai liux del teisiu, mano dabar abu broliai bando laikyt, idomu kaip pasiseks g.gif
Sunflower-jeigu yra galimybes as tik uz tolesni mokymasi, bet kaip groovy sake, padarius pertrauka sunkoka jau prisiruost, ypac turint vaiku ax.gif
Papildyta:
Nu kas dar neprisidave biggrin.gif bigsmile.gif
Ramunka, Knifofija, arabele, Lady Dy auuuuuuuuuuuuuuuu biggrin.gif
Kurias praleidau-irgi auuuu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fairyland: 14 liepos 2014 - 16:38
QUOTE(groovy @ 2014 07 14, 00:54)

thumbup.gif LT teises turi, ania?
Mes namie leidžiam vasarą, o šeštadieniais sode

Aha,dar buvo tos laminuotos su mergautine pavarde biggrin.gif . Teko keist,sakau,reik pradet naudot pagal paskirti.

Kaip mazoji auga?

QUOTE("Sunflower" @ 2014 07 14, 09:02)
nu gal kaip nors dar ne

pas mus tai šiemet labai nekokia vasara, bet ką padarysi 

panašu, kad tapsiu studente, sugalvojau magistrą studijuoti, tai vargiai dienos šviesą bematysiu  tuoj gimtadieniai prasidės, sulėks visos

Tikiuosi

Nu jo,+30 tikrai ne kas lotuliukas.gif

Saunuole 4u.gif .Joooo... laurus tai reik susirinkt lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE("Sunflower" @ 2014 07 14, 12:12)
aš mėlynes kelis kartus šaldžiau, bet man jos nelabai skanios paskui

Aš šaldytų uogų vienų ir nevalgau, sutrinu su cukrumi, ant blynų, tai kaip šviežios, ne tas skonis, kaip su uogiene. Arba dar šaldytas į pieną, cukraus, bzzz plaktuvu ir ledų kokteilis, mmm... Ai, dar pyragą kepdama užbarstau ant tešlos ir šaunu į orkaitę. Vietoj obuolių žiemą.

QUOTE(mammka @ 2014 07 15, 12:21)
Aha,dar buvo tos laminuotos su mergautine pavarde  biggrin.gif . Teko keist,sakau,reik pradet naudot pagal paskirti.

Kaip mazoji auga?

Žinok, tu tikra šaunuolė! Tobulėji, vystai versliuką, įsidrąsinai vairuoti ten, žaviuosi!

Greitai, dabar jei negali atsistoti, jau skandalas biggrin.gif Dar net neatsisėda pati, bet jei padedi atsisėsti, iškart kimba ir stojasi doh.gif Košes pagaliau valgo, žiojasi normaliai, nepurškia per visa kambarį lotuliukas.gif Žodžiu šūstra. Bet vis tiek geras vaikas, ir pagulinėja ar pasėdi, kai reikia ką nors pasidaryti. Tik tiek, kad dantukai lindo (jau 6 yra doh.gif ir lyg dar formuojasi), tai buvo pora dienelių neramesnė. Labai jau šita mergina skuba gyventi visose srityse doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 16 liepos 2014 - 12:09
Sveikutės. Pas mane kaip visada darbas darbą veja, o kai tik atsiranda laisva minutėlė keliauju. Vakar tik grįžau iš kelionės. Aplankiau Čekiją, Austriją, Slovakiją, Kroatiją, Bosniją ir Hercogoviną, Albaniją, Juodkalniją, Slovėniją, Vengriją, Lenkiją. Nusikaliau, bet laiminga nerealiai, po kalnus ropojau ir upėm plaukiau ir t.t. Labiausiai įsimylėjau Juodkalnija. Vaizdai ir žmonės nerealūs. Dabar bandau adaptuotis namuose, sunkiausia, kai ryte atsikeli, o restorano su pusryčiais nėra, tenka pačiai manytis.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2014 07 22, 18:41)
Sveikutės. Pas mane kaip visada darbas darbą veja, o kai tik atsiranda laisva minutėlė keliauju. Vakar tik grįžau iš kelionės. Aplankiau Čekiją, Austriją, Slovakiją, Kroatiją, Bosniją ir Hercogoviną, Albaniją, Juodkalniją, Slovėniją, Vengriją, Lenkiją. Nusikaliau, bet laiminga nerealiai, po kalnus ropojau ir upėm plaukiau ir t.t. Labiausiai įsimylėjau Juodkalnija. Vaizdai ir žmonės nerealūs. Dabar bandau adaptuotis namuose, sunkiausia, kai ryte atsikeli, o restorano su pusryčiais nėra, tenka pačiai manytis.

WOW! Su mašina važiavot? Jau ir aš pradedu į Juodkalniją norėti, nes tiek daug gerų atsiliepimų ir gražių nuotraukų aplinkui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 07 22, 22:23)
WOW! Su mašina važiavot? Jau ir aš pradedu į Juodkalniją norėti, nes tiek daug gerų atsiliepimų ir gražių nuotraukų aplinkui wub.gif

Važiavom su autobusu. Juodkalnija tikrai nereali, žmonės šilti ir draugiški. Nepatiko Albanija, kažkoks chaosas visur. Bosnija ir Hercogovina šiaip normaliai, bet jau žmonės isterikai, paklausėm kelio, tai buvom aprėktos, kad trugdom ir dar daug visokių smulkių insidentų buvo. O juodkalniečiai ramūs vaišingi, paklausi kelio, o jie bando tave pavaišinti, ne tik pasako kur eiti, tai dar ir palydi, kad tikrai teisingai nueitum. O jau kalnų grožis nerealus. Jei kada važiuosit būtinai važiuokit į Lovčeno nacionalinį parką, kilkit į kalną. Kotoro įlanka labai vaizdinga, o ir miestelis tuo pačiu pavadinimu labai įspūdingas.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2014 07 22, 19:41)
Sveikutės


Net zandikaulis atvipo blink.gif . Tikrai ,kad wau thumbup.gif . As ir bijociau i kai kurias salis blush2.gif .Juodkalnija ir as girdejau,kad labai faina ten.

Labas. Karsta doh.gif mastau.gif .
Atsakyti