Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

Nu smalsumas nužudys mane doh.gif hihihi.gif matyt kažką ne taip ir ne ten suvedu,neįeinu į albumą mastau.gif
užsiiminėju augalininkyste ir tiek,pavasaris vis tik
Atsakyti
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2014 04 25, 21:14)
Groovy auga tavo pupa irgi sparciai... smile.gif atrodo tik laukeis o va dantukai dygsta...

Pas mane kaip ir nieko naujo,darbas, namai, nuovargis ir begale nepadarytu darbu...tikiu pasidarysiu ax.gif

Oj, jau kaip sėstis nori, o pampuška kokia nuo mamos pieno lotuliukas.gif

Kokie darbai? smile.gif

QUOTE(Lady Dy @ 2014 04 25, 22:14)
Nu smalsumas nužudys mane doh.gif  hihihi.gif matyt kažką ne taip ir ne ten suvedu,neįeinu į albumą mastau.gif

Atsiuntė duomenis kas nors?

QUOTE(mammka @ 2014 05 01, 17:43)

Kas? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
balandį buvo vasara, o gegužę, tai kartais atrodo, kad ruduo doh.gif noooooriu saulės unsure.gif kaip gyvenat? Groovy, kaip tavo pupsė? smile.gif
pas mane viskas tas pats smile.gif
Papildyta:
nesupratau, parašiau ir nieko nerodo doh.gif
Atsakyti
Stringa SM su žinutėm
Laba
Norisi saulės jau
Atsakyti
Laba 4u.gif

Gal jau greitai bus tos saulės, vis tiek, kiek gi galima?
Papildyta:
QUOTE("Sunflower" @ 2014 05 13, 10:30)
Groovy, kaip tavo pupsė? smile.gif

pas mane viskas tas pats  smile.gif

Klesti pupsė biggrin.gif Tik auga ir auga blink.gif O šiaip geras vaikas, tai ir aš klesčiu, sunku net svorį mesti, turiu susikaupti ir neryti, nes su ja nereikia nuo kojų nusivaryti, kaip būna su kitais vaikais, tai nekrenta svoris nuo kokio nuovargio tarkim biggrin.gif Tai liko 2 kg iki priešnėštuminio, bet būtų gerai bent pora daugiau, nes tada jau irgi buvau susigriebusi dietos laikytis.

Kaip jūsų remontai? Kas naujo įvyko, kokį baldą nusipirkot?
Atsakyti
sveikos,na ka vasara dziaugemes neilgai ax.gif

buvome dinge,sirgome gripu,paskui praejus kuriam laikui vel kazkoki virusa pasigavom,ana savaitele pasidziaugem vasara,vaikams labia patiko pajury,ir maudes ir su smeliu zaide,tik man nepatiko biggrin.gif ner kada padrybsot doh.gif lotuliukas.gif

patekom I darzeli,tik nez kaip mano mamyciukai/mandriuskinai/padauzos eis,,nu ziuresim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joliukas27 @ 2014 05 28, 22:33)
ana savaitele pasidziaugem vasara,vaikams labia patiko pajury,ir maudes ir su smeliu zaide,tik man nepatiko  biggrin.gif ner kada padrybsot doh.gif  lotuliukas.gif

patekom I darzeli,tik nez kaip mano mamyciukai/mandriuskinai/padauzos eis,,nu ziuresim biggrin.gif

Smagu, kad buvot pajūry thumbup.gif

Kada eisit jau? Į kokį patekot? Jūs gi Kaune lygtais g.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 05 29, 00:32)
Smagu, kad buvot pajūry thumbup.gif

Kada eisit jau? Į kokį patekot? Jūs gi Kaune lygtais g.gif


eisim nuo rugsejo,nea mes klaipedos mirksiukas.gif patekom lengvai,matyt tiesiog pasiseke, blink.gif nors dbr nez,maziukas lb nori manes,nu nei i dusa nei i wc ,,eina is paskos,uzsiadriau verkia atsigules,,,ir kiek matau benriukai labiau tu mamyciu gaili biggrin.gif mazoji irgi eina ziuri,bet neverkia kai uzisdarau vonioj,ne sbuna tuo metu mano mama ar vyras namie,o ji sva visviena nori manes ir viskas doh.gif wub.gif et,tokie faini jie,mazoji ziauriai bairiste,istisai juokauja,ir juokiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joliukas27 @ 2014 06 02, 06:33)
nors dbr nez,maziukas lb nori manes,nu nei i dusa nei i wc ,,eina is paskos,uzsiadriau verkia atsigules,,,ir kiek matau benriukai labiau tu mamyciu gaili  biggrin.gif mazoji irgi eina ziuri,bet neverkia kai uzisdarau vonioj,ne sbuna tuo metu mano mama ar vyras namie,o ji sva visviena nori manes ir viskas doh.gif  wub.gif et,tokie faini jie,mazoji ziauriai bairiste,istisai juokauja,ir juokiasi  biggrin.gif

Šiaip skaičiau, jog tokiame amžiuje vaikiukams atrodo, kai mama išeina kad ir į kitą kambarį, ir jie jos nemato, kad jinai visai negrįš. Kažkokia psichologinė baimė to amžiaus. O berniukai tai iš viso prie mamų tikrai, mergaitės gal savarankiškesnės g.gif
Atsakyti
Rekordas... turbut tema greit istrint reikes mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 07 11, 11:56)
Rekordas... turbut tema greit istrint reikes mastau.gif

drinks_cheers.gif unsure.gif
As tai galvojau, kad gal jau priplepeta tema ir neisimetus naujos i favoritus tai todel nieko nematau cool.gif
Nu reik gaivint, bliamba 4u.gif
Papildyta:
Kaip vasara leidziat?
Atsakyti