Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE(groovy @ 2014 04 05, 23:50)
bo jai dantukai dygsta

Ankstyva mergina smile.gif

QUOTE(joliukas27 @ 2014 04 07, 22:26)
tai va,draugauju siuo metu su savo 3imis ziurkom,laksto aplink,svelnutes,o kaimynai iki siol kala,,jauciu su galva negerai unsure.gif  blink.gif

ziurkes laikai ar ne taip ka supratau g.gif ?


Labas. Ruosiuos i LT . Bijau nesveikai kaip ta raganaite lektuve isbus ph34r.gif . Vakar pardej pabego,vos nesubyrejau . Gerai,kad batai kauksejo tai radau doh.gif . Jetus nors prie kojos pririsk doh.gif
Atsakyti
Mamka - taip, teisingai, laikau cielas tris wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

kaip gyvos cool.gif

oho, groovy, jau dantukų turėsit bigsmile.gif maniškis vis dar šypsosi man pačia mieliausia bedante šypsena biggrin.gif
Atsakyti
įlindau trumpam į albuma - mammka kad išgražėjus bigsmile.gif thumbup.gif o kleckai kad dideli jau thumbup.gif

groovy pupuliukė kokia miela wub.gif

įkėliau ir aš fotkių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 04 08, 10:34)
Labas. Ruosiuos i LT . Bijau nesveikai kaip ta raganaite lektuve isbus  ph34r.gif  . Vakar pardej pabego,vos nesubyrejau . Gerai,kad batai kauksejo tai radau  doh.gif . Jetus nors prie kojos pririsk   doh.gif

Ou jė doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Ronny @ 2014 04 10, 13:37)
oho, groovy, jau dantukų turėsit  bigsmile.gif maniškis vis dar šypsosi man pačia mieliausia bedante šypsena  biggrin.gif

Jau turim du dantukus, tiksliau jų kokius ketvirtadalius ar trečdalius. Trys dienos tokios keistesnės buvo, labiau ant rankų reikėjo, o po to vėl šypsniukas kaip visada. Naktį tuo laiku miegojo geriau nei įprastai biggrin.gif tai ir nepajutom, tik aš, man rodos, jau ant papulių kartais pradedu pajaust... Per kiek laiko nuo prasikalimo iki galo išdygsta?

QUOTE(Ronny @ 2014 04 10, 14:20)
groovy pupuliukė kokia miela  wub.gif

įkėliau ir aš fotkių  mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif O taviškis koks šūstrekas linksmuolis bigsmile.gif Jau gal šliaužioja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 11 balandžio 2014 - 19:46
QUOTE(Ronny @ 2014 04 10, 15:20)
įlindau trumpam į albuma - mammka kad išgražėjus  o kleckai kad dideli jau

 
įkėliau ir aš fotkių


Aciu blush2.gif

Pilvuzas koks didelis buvo bigsmile.gif .Labai grazus mazylis,turbut i teti panasus labiau g.gif . O dickis jau koks didelis blink.gif

QUOTE(groovy @ 2014 04 11, 20:45)
Jau turim du dantukus, tiksliau jų kokius ketvirtadalius ar trečdalius.

. Per kiek laiko nuo prasikalimo iki galo išdygsta?



Sveikinimai su pirmaisiais dantukais 4u.gif . O isdygsta labai ivairiai zinok. Buna,kad stovi vietoj ilgai. Bet susivienodina su laiku.


Kaip nusikalem lietuvoj doh.gif . Pakrikstijom matrioska pagaliau. Sugebejo is kunigo ranku biblija istraukt... gerai,kad toks neblogas kunigelis papuole tai net pats susijuoke. Ikelsiu foto kaip matrioska kunigui pamoksla skaito biggrin.gif . Tai vat ir apeiga tetruko vos 5min lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Su velykom visas 4u.gif .Jau ,kad uzmirso temuke daugelis verysad.gif . Arabele isvis nusimuilino,idomu kaip begyvena.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Su Šv. Velykom visas 4u.gif geras oras, tai kas kur matyt bigsmile.gif

Mammka, o tai tu jau Airijoj? Greita gi mirksiukas.gif
Atsakyti
Su šventėmis! 4u.gif

QUOTE(mammka @ 2014 04 21, 11:14)
Kaip nusikalem lietuvoj  doh.gif  . Pakrikstijom matrioska pagaliau.  Sugebejo is kunigo ranku biblija istraukt... gerai,kad toks neblogas kunigelis papuole tai net pats susijuoke. Ikelsiu foto kaip matrioska kunigui pamoksla skaito  biggrin.gif . Tai vat ir apeiga tetruko vos 5min  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 

Oj geras lotuliukas.gif Kada bus nuotraukų, ar jau yra? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE("Sunflower" @ 2014 04 22, 09:30)
Labas rytas  4u.gif

Su Šv. Velykom visas  4u.gif  geras oras, tai kas kur matyt  bigsmile.gif 

Mammka, o tai tu jau Airijoj? Greita gi  mirksiukas.gif


Kad trumpai buvom ax.gif
QUOTE(groovy @ 2014 04 22, 13:49)
Su šventėmis! 4u.gif
Oj geras lotuliukas.gif Kada bus nuotraukų, ar jau yra? bigsmile.gif

Kelios yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 04 22, 23:02)
Kelios yra  ax.gif

Vajei, kaip gražiai abi atrodėt blink.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 04 23, 17:02)
Vajei, kaip gražiai abi atrodėt blink.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Aciu blush2.gif . Dukrai tai lt suknele pirkau. Pamaciau ir isimylejau wub.gif . Buciau radus buciau ir as tokia nusipirkus lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mammka na knopkyte tai bajeriste thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif zvengiau...nu ir sugebek atimti knyga g.gif abi grazios,pasipuosusios truksta zodziu thumbup.gif

Groovy auga tavo pupa irgi sparciai... smile.gif atrodo tik laukeis o va dantukai dygsta...

Pas mane kaip ir nieko naujo,darbas, namai, nuovargis ir begale nepadarytu darbu...tikiu pasidarysiu ax.gif
Atsakyti