Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

Labas.

Atsalo blink.gif doh.gif verysad.gif .
Atsakyti
Labas rytas, prasidėjo mano darbeliai doh.gif Tik spėk suktis.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2014 03 22, 10:08)
Labas rytas, prasidėjo mano darbeliai  doh.gif  Tik spėk suktis.

Pavasaris smile.gif mes irgi pirmą kartą jau buvom sode, krokai tik kyšo įvairiaspalviai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mammka @ 2014 03 21, 11:01)
Atsalo  blink.gif  doh.gif  verysad.gif  .

O spėjot kaip anglai pavasariu pasidžiaugt, ar pas jus dar net nebuvo atėjęs?
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2014 03 22, 11:08)
Labas rytas, prasidėjo mano darbeliai  doh.gif  Tik spėk suktis.


O tau jie pasibaige buvo mastau.gif . Turbut kokiam menesiui biggrin.gif
QUOTE(groovy @ 2014 03 23, 00:11)
Pavasaris smile.gif mes irgi pirmą kartą jau buvom sode, krokai tik kyšo įvairiaspalviai smile.gif
Papildyta:

O spėjot kaip anglai pavasariu pasidžiaugt, ar pas jus dar net nebuvo atėjęs?

drinks_cheers.gif


Nu dave,dave. Uztat ir pikta verysad.gif . Taip jau smagu buvo...Viskas zydi,o vejas skalpa rauna. Ir dar toks saltas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 03 23, 00:15)
O tau jie pasibaige buvo mastau.gif . Turbut kokiam menesiui  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Nu dave,dave. Uztat ir pikta  verysad.gif . Taip jau smagu buvo...Viskas zydi,o vejas skalpa rauna. Ir dar toks saltas  verysad.gif

Darbeliai pasibaigė spalio gale, bet prasidėjo tada kiti rūpestėliai, anytos širdies operacija su komplikacijom ir pakartotine operacija, Briuselis, draugės tėvuko liga, draugė atskrido atsisveikint su tėvuku, o pateko į ligoninę ir buvo operuota, spėkit kas slaugė. Paskui Frankfurtas, plyšiukuose seminarai, konferencijos, straipsniai. Vadinasi aš 5 mėnesius intensyviai ilsėjausi. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kur gauti tokių bijūnų?

user posted image

user posted image

Jau spalvos... Kur gauti?
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 03 24, 00:18)
Kur gauti tokių bijūnų?

user posted image

user posted image

Jau spalvos... Kur gauti?

Labas rytas. Juk tu Kaunietė ? Ateik balandžio 3-4-5 dienom į Akademijoje vykstančią mugę, nuvesiu pas moteriškę kuri augina juos. Vasarą kai žydės nuvažiuosi ir išsirinksi tokį koks patiks, o rudenį nusipirksi. Augina ji berods virš 60 veislių.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2014 03 24, 09:15)
Labas rytas. Juk tu Kaunietė ? Ateik balandžio 3-4-5 dienom į Akademijoje vykstančią mugę, nuvesiu pas moteriškę kuri augina juos. Vasarą kai žydės nuvažiuosi ir išsirinksi tokį koks patiks, o rudenį nusipirksi. Augina ji berods virš 60 veislių.

Nu reikės pasistengti gal su mama nuvažiuoti. O moteriškė Kaune augina? Aš tai totaliai ne sodininkė, pas mane net namie nei vieno augaliuko nerasi, nebent kai kokį prieskonį nusiperku, bet sakiau mamos prašysiu, kad tokių pasodintų, tai galvojam, iš kur gauti, kad neapgautų dėl spalvos. Ir kaina, aišku, domina blush2.gif Ebay žiūrėjau, žiauriai papigiai, bet nežinau, ką ten atsiųs g.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 03 24, 15:31)
Nu reikės pasistengti gal su mama nuvažiuoti. O moteriškė Kaune augina? Aš tai totaliai ne sodininkė, pas mane net namie nei vieno augaliuko nerasi, nebent kai kokį prieskonį nusiperku, bet sakiau mamos prašysiu, kad tokių pasodintų, tai galvojam, iš kur gauti, kad neapgautų dėl spalvos. Ir kaina, aišku, domina blush2.gif Ebay žiūrėjau, žiauriai papigiai, bet nežinau, ką ten atsiųs g.gif

Augina ji Mastaičiuose, koks 12 km už Kauno, kainos kiek pamenu nuo 10 iki 20 lt, čia priklauso nuo veislės.
Atsakyti
Ačiū, pasakiau mamai, gal apsilankysim smile.gif Jei nebus grazus labia oras ir sodas nenugalės mamos biggrin.gif
Atsakyti
Ech, vyras baliavojo, po to po baliaus sugriuvęs visa dieną buvo, mama turėjo reikalų, o po to padėjo mažę žiūrėt, bo jai dantukai dygsta blink.gif Ir po gėlių... Nu bet nieko, mama kai pritraukė savo gėlių sėklų ir svogūnėlių, tai pamačiau, kad nemažai ko turi ir taip. Bet jei ką, paprašysim moteriškės adreso, kai žydės, jei noras nepraeis.
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif

neaplenke ir musu gripas,sirgom,buvom visa siema iskrite,pavseikom,gryzom I ritma,kovojam su oziukais biggrin.gif

mazoji tai nieko neveikia tik sako ne,ne,viskam,nesvarbu kam,aisku isskyrus saldainiams biggrin.gif mazius near toks saldaininis,bet kai sese vis nori,uzsimano ir jis biggrin.gif

tai va,draugauju siuo metu su savo 3imis ziurkom,laksto aplink,svelnutes,o kaimynai iki siol kala,,jauciu su galva negerai unsure.gif blink.gif
Atsakyti