Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE(joliukas27 @ 2014 03 08, 14:35)
malonu,kad gyvenat motinystes dziaugsmais wub.gif vaikuciai tikrai tikras geris ir tikras ozys biggrin.gif na pas ka mazyliukai oziuku dar reikes palaukti,pas mus va 1.10men bus,tai jau yra zodis ne,cia mano mergytes pagrindinis,labai ji tarska patarska,visa I mama,neitiketina tai,ka dji moka visa abecele pasakyt,spalvas skiria,skaicius,zodziu,tokia maniake rasybos ir skaiciu,o stai broliukas tik dbr sako ma,te,ir visi ci ajo zodziai,nes jam near reikalo  biggrin.gif

Oho, kokia šaunuolė bigsmile.gif O kas užsiima mokinimu?

Pas mus viskas puikiai ir labia lengva jau. Praktiškai kaip buvo, ir padirbu, ir viską pasidarau, ir patinginiauju, ir naktį miegam, nu smagu, geras vaikas smile.gif Nors kai kamk pagiriu, tą dieną ar naktį būtinai sudurniuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2014 03 13, 16:00)
Laba
Į svečius Knifofija išskrido,gražu ten dabar viskas žydi,šilta
kai aš buvau tai ,per tris mėnesius lijo gal kokią savaitę


O tai liuks,smagi kelione smile.gif . Pas mus irgi zydi. Jau ir medziai kai kurie blink.gif ,bet dar salta verysad.gif

QUOTE(groovy @ 2014 03 13, 23:53)
Oho, kokia šaunuolė bigsmile.gif O kas užsiima mokinimu?

Pas mus viskas puikiai ir labia lengva jau. Praktiškai kaip buvo, ir padirbu, ir viską pasidarau, ir patinginiauju, ir naktį miegam, nu smagu, geras vaikas smile.gif Nors kai kamk pagiriu, tą dieną ar naktį būtinai sudurniuoja lotuliukas.gif


lotuliukas.gif tai visada taip,tik pagirk ir kapiec biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 03 14, 14:06)
lotuliukas.gif tai visada taip,tik pagirk ir kapiec  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 03 14, 13:06)
lotuliukas.gif tai visada taip,tik pagirk ir kapiec  biggrin.gif

Na, kadangi prirašiau tą sakinį, tai tą dieną nepagedo lotuliukas.gif Apsidraudžiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif


Kaip liūtukės besilaikote 4u.gif retai beužeinu, pasitaisysiu blush2.gif

šiandien mano kleckui jau 7 mėnesiai bigsmile.gif o koks zyyyzalo etapas dabar yra doh.gif gerai tik ant rankų ir tik stovint/vaikštant, ir tik pas mane biggrin.gif nebejaučiu rankų jau biggrin.gif

groovy - kaip tavo mažiukė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 03 15, 14:17)
Na, kadangi prirašiau tą sakinį, tai tą dieną nepagedo Apsidraudžiau


lotuliukas.gif tai visada taip ir daryk lotuliukas.gif
QUOTE(Ronny @ 2014 03 16, 11:27)
Sveikos  bigsmile.gif
Kaip liūtukės besilaikote  4u.gif  retai beužeinu, pasitaisysiu  blush2.gif

šiandien mano kleckui jau 7 mėnesiai  o koks zyyyzalo etapas dabar yra  gerai tik ant rankų ir tik stovint/vaikštant, ir tik pas mane  biggrin.gif nebejaučiu rankų jau 

groovy - kaip tavo mažiukė


Kokie zmones smile.gif

*****,kaip laikas bega,sakes doh.gif . Jubiljatui 4u.gif . As tai nuo vaiku tokius raumenis ant ranku uzsimakaciolinau,kad su diedais galiu galinetis doh.gif


Varom i siaurine pasidairyt kas ten gero bigsmile.gif . Idomu tik ar vistukai atlaikys kelione,tikiuosi,kad atlaikys g.gif .
Ryt paradas - patriko dienos.Pernai kol issiruosem tai ir pasibaige doh.gif lotuliukas.gif . Siemet reik kazkaip pataikyt.
Atsakyti
QUOTE(Ronny @ 2014 03 16, 10:27)
Sveikos  bigsmile.gif
Kaip liūtukės besilaikote  4u.gif  retai beužeinu, pasitaisysiu  blush2.gif

šiandien mano kleckui jau 7 mėnesiai  bigsmile.gif o koks zyyyzalo etapas dabar yra  doh.gif gerai tik ant rankų ir tik stovint/vaikštant, ir tik pas mane  biggrin.gif nebejaučiu rankų jau  biggrin.gif

groovy - kaip tavo mažiukė  bigsmile.gif

Senai bematyta. Greit išlempa mažyliai, bet reikia džiaugtis kol jie nori ant rankų, kai pradės lėkt, nebespėsi gaudyt lotuliukas.gif Masažuok kojytes ir darykit mankšteles. Paguldžius ištiesk kojytes ir statmenai pakelk jas tiesias 90 laipsnių kampu, dažnai taip daryk, nes būnant ant rankų vaikučiui sutvirtėja lenkemieji kojyčių raumenys, o tiesiamieji tinginiauja. Kai pradeda vaikščiot tokie vaikučiai, eina kaip balerinos ant pirštų galiukų. Tada reikia daug masažų ir mankštų, kad atstatyt raumenų pusiausvyrą. Geriau išanksto užkirst tam kelią.

Va negaliu be eilinių pamokymų. ax.gif
Atsakyti
Laba
Kol užauga tie kleckai
MB brolio sūnaus jo žmona ko gero iki trejų metų praktiškai iš rankų nepaleido,kaip koks rankinukas buvo,o užaugo vaikinas kaip ir visi
Atsakyti
QUOTE(Ronny @ 2014 03 16, 10:27)
šiandien mano kleckui jau 7 mėnesiai  bigsmile.gif o koks zyyyzalo etapas dabar yra  doh.gif gerai tik ant rankų ir tik stovint/vaikštant, ir tik pas mane  biggrin.gif nebejaučiu rankų jau  biggrin.gif

groovy - kaip tavo mažiukė  bigsmile.gif

Sveikinu! Bet dar mažas koks... Mūsiškei ryt 3 mėnesiai. Ir jau tokia didelė atrodo lotuliukas.gif Bet kad abžora biggrin.gif Kaip aš bijau to etapo... Nes dabar jai nereikia ant rankų, jei ką suskausta ar valgyt nekantrauja, mama arba vyras paima, visai mano raumenys nesitreniruoja. Na, bet jei reiks, tai kaip nors priprasiu. O taviškis ir anksčiau pamėgdavo ant rankų, ar tik neseniai? Man bijot? unsure.gif Dabar tai tik nori matyt šalia, bet ant rankų nereikia.

QUOTE(mammka @ 2014 03 16, 12:58)
lotuliukas.gif  tai visada taip ir daryk  lotuliukas.gif

O va kai pasakiau, kad apsidraudžiau, tai šįryt 8 atsikėlė doh.gif Man, pelėdai, baisiausias laikas... Ir neužmaitinau, kad vėl nusmigtų doh.gif Vyrui liepiau užsiimti biggrin.gif Bet per jos šnekas vis tiek nebeužmigau biggrin.gif Bet savaigaliais jinai kažkaip būna, kad išeina iš ritmo truputį.

QUOTE(Knifofija @ 2014 03 16, 14:32)
Masažuok kojytes ir darykit mankšteles. Paguldžius ištiesk kojytes ir statmenai pakelk jas tiesias 90 laipsnių kampu, dažnai taip daryk, nes būnant ant rankų vaikučiui sutvirtėja lenkemieji kojyčių raumenys, o tiesiamieji tinginiauja. Kai pradeda vaikščiot tokie vaikučiai, eina kaip balerinos ant pirštų galiukų. Tada reikia daug masažų ir mankštų, kad atstatyt raumenų pusiausvyrą. Geriau išanksto užkirst tam kelią.

Va negaliu be eilinių pamokymų.  ax.gif

O, koks geras pamokymas, gal prireiks.

QUOTE(Lady Dy @ 2014 03 16, 17:23)
MB brolio sūnaus jo žmona ko gero iki trejų metų praktiškai iš rankų nepaleido,kaip koks rankinukas buvo,o užaugo vaikinas kaip ir visi

Mano grupiokė saviškę sako visus metus ir keturis mėnesius nešioja. Bet ji sako, kad vieni yra tokie rankinukai, o kiti ne, ir kad ne tiek išlepimas, kiek charakteris. Aš tikiuosi, kai pas mane ne tik aš nešioju, kad jei ateis tas etapas, bent eis ir pas kitus doh.gif
Atsakyti
Labukas
Ko gero kad charakteris,nes jo brolis visai ant rankų nėjo
Uf ir orelis,pusto vėl doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2014 03 16, 15:32)

Va negaliu be eilinių pamokymų. 


Gal kai vienas vaikas yra tai gali uzsiimt viskuom biggrin.gif .

Rankinukai jie visi,smagu gi,kiek ilgai tokie maziukai bus wub.gif . Man kur kas sunkesnis periodas buvo apie 1.5m kai i wc negali net nueit biggrin.gif .Stovi prie duru ir bliauna - maaaamaaaaaa lotuliukas.gif . Visur gaudo,laiko,neduok D pabegsi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 03 17, 12:08)
Rankinukai jie visi,smagu gi,kiek ilgai tokie maziukai bus  wub.gif .  Man kur kas sunkesnis periodas buvo apie 1.5m kai i wc negali net nueit  biggrin.gif .Stovi prie duru ir bliauna - maaaamaaaaaa  lotuliukas.gif . Visur gaudo,laiko,neduok D pabegsi  lotuliukas.gif

Jo, girdėjau, kad jie staiga pradeda bijoti, kad mama juos paliks, toks etapas būna.
Atsakyti