Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

Labukas 4u.gif Pas mane irgi viskas po senovei 4u.gif
Pirmadieni penkioms dienoms i Ispanija su projektu isvaziuoju-tai dabar verciuosi per galva, kad tik suspeciau viska susiruost-visokias prezentacijas, dar vertimu eilini karta gavau kai jau visai laiko neturiu smile.gif
Kaip groovy mazyle auga?
As eilini karta neprisimenu kaip i albuma musu ieit doh.gif
Lb noriu leliuke pamatyt ir mammkos atzalas paaaugusias bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2014 02 17, 15:09)
Nieko naujo nevyksta, sukuos tam pačiam rate. Va tik kovo 11 išskrendu keletai dienų į Frankfurtą. Aplankysiu sūnėną, miestą pažiūrėsiu.


Pradedi vojazus jau biggrin.gif

QUOTE(Fairyland @ 2014 02 17, 22:53)
Labukas 4u.gif Pas mane irgi viskas po senovei 4u.gif
Pirmadieni penkioms dienoms i Ispanija su projektu isvaziuoju-tai dabar verciuosi per galva, kad tik suspeciau viska susiruost-visokias prezentacijas, dar vertimu eilini karta gavau kai jau visai laiko neturiu smile.gif
Kaip groovy mazyle auga?
As eilini karta neprisimenu kaip i albuma musu ieit doh.gif
Lb noriu leliuke pamatyt ir mammkos atzalas paaaugusias bigsmile.gif


O wau kaip faina wub.gif

Parasysiu i a.z .Cia visoms skleroze biggrin.gif



Mes is ligu neisbrendam doh.gif .Nusibodo. Sesuo sako - va,matai,prie sveiko organizmo ir ligos kabinasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Mammka, tu auksas aciu wub.gif Lekiu ziuret bigsmile.gif
Sveikit 4u.gif
Atsakyti
Groovy lelyte koks groozis wub.gif wub.gif wub.gif Taip ir norisi paniurkyt smile.gif
Mammkos mergytes buciau neatpazinus-visa panele jau 4u.gif Ir Mode toks vyrukas nemazas 4u.gif Mammka graziai atrodai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 02 11, 00:43)
http://www.dailymail...s-sweep-in.html

Pas mus va tokie nesibaigia nuo sventinio laikotarpio  doh.gif

Nu jo, baisu blink.gif Bet ir kaip gražuuuu...

QUOTE(Fairyland @ 2014 02 17, 21:53)
Pirmadieni penkioms dienoms i Ispanija su projektu isvaziuoju-tai dabar verciuosi per galva, kad tik suspeciau viska susiruost-visokias prezentacijas, dar vertimu eilini karta gavau kai jau visai laiko neturiu smile.gif

Kaip groovy mazyle auga?

Oj, jau kartais pasiilgstu tų vertimųsi per galvą... Tiesą sakant, va mažei 2 mėnesiai, ir jau pasiėmiau darbuką pirmą blush2.gif

Gerai, papa pamačius net išsišiepia, tai ir auga gerai ir greitai blink.gif

QUOTE(mammka @ 2014 02 18, 17:25)
Parasysiu i a.z .Cia visoms skleroze  biggrin.gif

Mes is ligu neisbrendam  doh.gif .Nusibodo. Sesuo sako - va,matai,prie sveiko organizmo ir ligos kabinasi  lotuliukas.gif

Aš tai saugau a.ž. laišką su paskutiniu slaptažodžiu biggrin.gif

Ech, nu bet tokiu oru... Vėjai vėjai, tai matyt skersvėjai pratraukia. O dar drėgmė...

QUOTE(Fairyland @ 2014 02 18, 20:19)
Groovy lelyte koks groozis wub.gif  wub.gif  wub.gif Taip ir norisi paniurkyt smile.gif

Ačiu smile.gif kartais tikrai norisi, ypač kai išsišiepia mums biggrin.gif kaip tetos už žandukų ir "pupuliiiuuuukkkk" lotuliukas.gif
Atsakyti


QUOTE(Fairyland @ 2014 02 18, 21:19)
Groovy lelyte koks groozis wub.gif  wub.gif  wub.gif Taip ir norisi paniurkyt smile.gif
Mammkos mergytes buciau neatpazinus-visa panele jau 4u.gif Ir Mode toks vyrukas nemazas 4u.gif Mammka graziai atrodai  thumbup.gif


Aciu wub.gif .Auga,rupuziokai,greit. Ypac matrioska...bet va,kalbet nenori. Tingine.
Siandien jau net apsiblioviau doh.gif blush2.gif . Panikos priepuoliai uzeina verysad.gif
QUOTE(groovy @ 2014 02 18, 21:35)

Aš tai saugau a.ž. laišką su paskutiniu slaptažodžiu

Ech, nu bet tokiu oru... Vėjai vėjai, tai matyt skersvėjai pratraukia. O dar drėgmė...
Ačiu smile.gif kartais tikrai norisi, ypač kai išsišiepia mums biggrin.gif kaip tetos už žandukų ir "pupuliiiuuuukkkk"  lotuliukas.gif

Gudri biggrin.gif

Ai,kazkokia bacila uzejo. Geriausiai patiko per zinias ispyskino - jei blogai jauciates,nereikia iskart i ligonine vaziuot - isgerkit paracetamolio ir gulekit lotuliukas.gif lotuliukas.gif .


Man tai miegancius noredavosi "suvalgyt" lotuliukas.gif .Tokie geruciai,tokie grazuciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 02 20, 16:32)
Siandien jau net apsiblioviau  doh.gif  blush2.gif . Panikos priepuoliai uzeina  verysad.gif

Ai,kazkokia bacila uzejo. Geriausiai patiko per zinias ispyskino - jei blogai jauciates,nereikia iskart i ligonine vaziuot - isgerkit paracetamolio ir gulekit  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .

Man tai miegancius noredavosi "suvalgyt"  lotuliukas.gif .Tokie geruciai,tokie grazuciai  biggrin.gif

Tau ar jai? unsure.gif

Jo, girdėjau, kad jų ten toks požiūris biggrin.gif

Dabar jau kai miega tai stengiuosi net nežiūrėti ir nelįsti, kad tik ilgiau miegotų. Dieną miegot nenori, tik lauke parptų iki nukritimo, ir tai ne visada. Gerai, kad naktį miega normaliai. Tokia dienom nemiegalė ir pelėda kaip aš biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
apmirus mūsų temelė blink.gif
Atsakyti
lb diena,su kovo 8-ja sveikinu 4u.gif

knifonija - ir pas mus is vyro puses 2 laidotuves,va kaip tik is aa pusseseres gryzineja,pries menesi palaidojom v mamos seseri,abiems buvo vezys,,,, verysad.gif

malonu,kad gyvenat motinystes dziaugsmais wub.gif vaikuciai tikrai tikras geris ir tikras ozys biggrin.gif na pas ka mazyliukai oziuku dar reikes palaukti,pas mus va 1.10men bus,tai jau yra zodis ne,cia mano mergytes pagrindinis,labai ji tarska patarska,visa I mama,neitiketina tai,ka dji moka visa abecele pasakyt,spalvas skiria,skaicius,zodziu,tokia maniake rasybos ir skaiciu,o stai broliukas tik dbr sako ma,te,ir visi ci ajo zodziai,nes jam near reikalo biggrin.gif

pati buvau apsirgus,nebuvo nuotaikos,oras sauletas,bet as lb noriu,kad butu silciau silciau,,ir dar silciau 4u.gif
Atsakyti
Kur visos dingusios ??? Pas mane viskas gerai, ryt trumpam išskrendu į Frankfurtą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knifofija: 10 kovo 2014 - 21:55
Numirsim jei nebesilankys niekas verysad.gif .


As irgi be nuotaikos,kazkoks nesveikas ligu periodas. Jau net kalbet negera..Niekaip nepasveikstam doh.gif .

Knifofija ka frankfurte darysi?
Atsakyti
Laba
Į svečius Knifofija išskrido,gražu ten dabar viskas žydi,šilta
kai aš buvau tai ,per tris mėnesius lijo gal kokią savaitę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Dy: 13 kovo 2014 - 15:00