Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

Vakar žiūrėjau mammkos atžalas, bet nesurišau, kad ir groovy sukėlė savo. Šiandien pažiūrėjau, jau tokia gražutė "kruopa" wub.gif wub.gif wub.gif

Aš kaip visada lėkime. Atvažiavo mano visų laikų geriausia draugė iš Amerikos atsisveikint su tėvuku, jam 4 stadijos kasos vėžys. Sako geriau atskrisiu kol gyvas pabendrausiu, padėsiu kiek galiu, negu atskrist į laidotuves. O išėjo taip, kad pačią išoperavo, tik vakar išleidau pas tįvuką. Vakar pati laidotuvėse pabuvojau, MB dėdė mirė. Penktadienį draugė atvažiuoja, mes išlekiam į švogerio jubiliejų, o naktį draugę jau į aerouostą išvežu. Vienu žodžiu pas mane neliūdna. Tik spėk suktis.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2014 02 05, 18:28)
Vakar žiūrėjau mammkos atžalas, bet nesurišau, kad ir groovy sukėlė savo. Šiandien pažiūrėjau, jau tokia gražutė "kruopa"  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Aš kaip visada lėkime. Atvažiavo mano visų laikų geriausia draugė iš Amerikos atsisveikint su tėvuku, jam 4 stadijos kasos vėžys. Sako geriau atskrisiu kol gyvas pabendrausiu, padėsiu kiek galiu, negu atskrist į laidotuves. O išėjo taip, kad pačią išoperavo, tik vakar išleidau pas tįvuką. Vakar pati laidotuvėse pabuvojau, MB dėdė mirė. Penktadienį draugė atvažiuoja, mes išlekiam į švogerio jubiliejų, o naktį draugę jau į aerouostą išvežu. Vienu žodžiu pas mane neliūdna. Tik spėk suktis.

Ačiū wub.gif

Čia toji, kur dovanas kruopščiai viena kitai renkat? Kiek metų nesimatę buvot?
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 02 06, 11:30)
Ačiū wub.gif

Čia toji, kur dovanas kruopščiai viena kitai renkat? Kiek metų nesimatę buvot?

Taip, ta pati. Nesimatėm 6 metus. Bet per skype beveik kas savaitgalį matomės.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2014 02 06, 19:59)
Taip, ta pati. Nesimatėm 6 metus. Bet per skype beveik kas savaitgalį matomės.

A, tikrai, šiuolaikinės technologijos smile.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Vel uraganas blink.gif doh.gif . Kas cia darosi,dar taip nemaciau...kaip prasidejo nuo sventinio laikotrapio tai nesibaigia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 02 08, 11:15)
Labas rytas.

Vel uraganas  blink.gif  doh.gif . Kas cia darosi,dar taip nemaciau...kaip prasidejo nuo sventinio laikotrapio tai nesibaigia  doh.gif

Daug nuostolių?
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 02 08, 19:33)
Daug nuostolių?


Keista,bet minimaliai. Nuo kamino tinkas nukrito doh.gif .Kitur tai vanduo viska uztvinde. Valentino dienai isvis laukiam nesveiko vejo sad.gif . Atpus nuo uk verysad.gif . Nematei FB toke keliauja - ore bernas kabo nuo vejo doh.gif

http://www.dailymail...s-sweep-in.html

Pas mus va tokie nesibaigia nuo sventinio laikotarpio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 11 vasario 2014 - 00:48
QUOTE(mammka @ 2014 02 11, 01:43)
Keista,bet minimaliai. Nuo kamino tinkas nukrito  doh.gif .Kitur tai vanduo viska uztvinde. Valentino dienai isvis laukiam nesveiko vejo sad.gif . Atpus nuo uk  verysad.gif . Nematei FB toke keliauja - ore bernas kabo nuo vejo  doh.gif

http://www.dailymail...s-sweep-in.html

Pas mus va tokie nesibaigia nuo sventinio laikotarpio  doh.gif

siaubas siaubas kaip baisu doh.gif blink.gif o tie kur prie pat vandens, tai iš vis baisu, pažiūri per langą, o ten banga nesveika pareina verysad.gif blink.gif

pas mus vakar visą dieną lijo, vakare išeinu iš sporto klubo - prisnigta doh.gif tai pliurzynė dabar...
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 02 11, 00:43)
Keista,bet minimaliai. Nuo kamino tinkas nukrito  doh.gif .Kitur tai vanduo viska uztvinde. Valentino dienai isvis laukiam nesveiko vejo sad.gif . Atpus nuo uk  verysad.gif . Nematei FB toke keliauja - ore bernas kabo nuo vejo  doh.gif

http://www.dailymail...s-sweep-in.html

Pas mus va tokie nesibaigia nuo sventinio laikotarpio  doh.gif

Nu jo, jums ten žiaunos greit pradės augti. Vakar vakare pas mus lijo, o vakare pradėjo šalt, tai visur kaip stiklas. ryte konteinerį į gatvę traukiau, tai koją nuo žemės baisu pakelt.
Atsakyti
Kur visos blink.gif ? Ei,dar ne pavasaris gi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 02 17, 02:23)
Kur visos  blink.gif ?  Ei,dar ne pavasaris gi  biggrin.gif

labukas 4u.gif pas mus viskas tas pats smile.gif
Atsakyti
Nieko naujo nevyksta, sukuos tam pačiam rate. Va tik kovo 11 išskrendu keletai dienų į Frankfurtą. Aplankysiu sūnėną, miestą pažiūrėsiu.
Atsakyti