Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE("Sunflower" @ 2014 01 24, 11:20)
aš pvz dabar sakau, kad vaiką auginsiu be pampersų (ypač jeigu bus berniukas), bet ką aš žinau kaip bus, gal palūšiu biggrin.gif dar, labai noriu, kad vaikas gyventų mūsų ritmu, jeigu norim 21 val į miestą kavos, tai ir lekiam visi, jeigu norim prie ežero ar kur į miškus, tai ir varom, o ne sėdim namie, nes va matai ne pagal vaiko režimą bus  smile.gif

Ai jo, šitas tikrai buvo planuose biggrin.gif Pirmą mėnesį neįmanoma, nes myžčioja po mažai ir dažnai, kakoja irgi, o miega ilgai, tai neišbus su vystyklu, kitaip mirks visa ir prabus arba tu kelsi, kad pakeistum. Be to, pasiūti įklotai į vystyklus buvo dideli, jetus, kokia mažutė buvo. O va nuo dviejų ar trijų mėnesių bandysiu, kai mažiau miegos, nes juos reikia kas pusvalandį realiai keisti, prašlampa juodai, drabužius visus tada keiti, jų tada reikia daug turėti. Po to susinormalizuos viskas ir režimas taip pat, tai dar tos minties neatsisakiau. Dėl miesto irgi, tik reikia pirma užmigdyti, kai tokia mažutė. O vėliau be kalbų jau, arba seneliams galima palikti, nes vaikas didesnis, gali palaukti, labiau reaguoja į dėmesio nukreipimą ir pan.
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 01 24, 11:05)
O man depresija buvo,nes lindo visur ir visada  doh.gif . Vaikas sunurzgia -ziurek jau stovi kaip giltine gale koju  doh.gif . Lupdavo is ranku. Butu galejus,butu pati pamaitinus,turbut  doh.gif . O va,kai realiai pagalbos reik tai rankelem ploja,kad nereikia anuku priziuret  doh.gif

drinks_cheers.gif Cia sutinku 200proc. Isvis ,saunuole,protingai elgiesi.Veliau bedu pati neturesi.

O man trecias sapnuojasi jau trys metai  doh.gif .Berniukas.Ir daznai sako - pagimdyk swoon.gif .
Matau nauji prasidejo su siokiom tokiom pazangom visoms  smile.gif . Saunuoles. O as tyliai pasidziaugsiu,kad pagaliau meciau rukyti  tongue.gif . Sunku,bet pati savim nusistebus likau.

Jo, kai lenda per daug irgi negerai. jei sulauksiu kada anūkų reiks man stengtis labai, kad nesikiščiau. Nes su mano charakteriu bjauriu doh.gif

na jei trečias sapnuojasi, vadinasi bus.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2014 01 24, 11:42)
Jo, kai lenda per daug irgi negerai. jei sulauksiu kada anūkų reiks man stengtis labai, kad nesikiščiau. Nes su mano charakteriu bjauriu  doh.gif 

Nemanau, kad bjaurus biggrin.gif Nors... būsi anyta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 01 24, 12:27)
Ai jo, šitas tikrai buvo planuose biggrin.gif

nu tai jo jo, visai išvengti tai tikrai nepavyks, jau geriau nakčiai uždėti pamperį ir ramiai leisti išmiegoti leliukui, nei pačiam išmiegoti, nei leliukui smile.gif ech, jau įsisvaigstu po truputį wub.gif

QUOTE(Knifofija @ 2014 01 24, 12:42)
Jo, kai lenda per daug irgi negerai. jei sulauksiu kada anūkų reiks man stengtis labai, kad nesikiščiau. Nes su mano charakteriu bjauriu  doh.gif 

bet jeigu padeda, išleidžia kai reikia tai viskas yra gerai, bet kai moralizavimas šalia prisideda, tai tada jau nekas :/ nors aš manau, kad pirmom dienom tikrai norėsiu šalia mamos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 01 24, 12:10)
Mano irgi dėl niurzgėjimo, bet išmokiau iš tolo tyliai pažiūrėti, gal per miegus niurzga.

Išmokiau, kad nepirktų, kol ko neužsiprašysiu. Mano gerai, nes klauso.


Taviškė gal ne tiek pagalba buvo, kiek priekaištas, kad tu nemoki toks vaizdas

Nežinojau net, kad rūkei, aš buvau apstojus, o visai mečiau tik sužinojusi ir nenoriu grįžti. Čia naujųjų proga?

Va,butent. Nereik gi sokt del kiekvieno cyptelejimo smile.gif

Savo tevus gali paauklet,bet uosviu ne schmoll.gif .

Kai gime sunus,ji visada lygindavo su savo pirmagimiu (nors mano vyras tai ne tas doh.gif ) .Ji galetu ir dabar is manes atimtu sunu. Kai vaziavom i airija,prase vyro,kad paliktumem jai doh.gif .


Oi,rukiau,kaip traukinys blush2.gif . Per nestumus ne,bet po to vel imdavausi doh.gif .Seniai svajojau. Nezinau kas paskatino. Tiesiog atsikeliau ir pasakiau - GANA.

QUOTE("Sunflower" @ 2014 01 24, 12:20)
aš pvz dabar sakau, kad vaiką auginsiu be pampersų (ypač jeigu bus berniukas), bet ką aš žinau kaip bus, gal palūšiu biggrin.gif dar, labai noriu, kad vaikas gyventų mūsų ritmu, jeigu norim 21 val į miestą kavos, tai ir lekiam visi, jeigu norim prie ežero ar kur į miškus, tai ir varom, o ne sėdim namie, nes va matai ne pagal vaiko režimą bus 

tai gimdyk  dabar skaitau knygą "aš iki gimimo", o paskui dar "gimimo slėpinys" tai ten rašo apie dvasinį nėštumą, tai tai ir yra ką tu aprašei  ir šiaip labai įdomi knyga

šaunuolė! ir tavo atliktas darbas labai svarbus  aš labai kategoriška rūkymo požiūriu dar nuo paauglystės


As irgi norejau biggrin.gif .Nespejau lotuliukas.gif .
Zinau,kad imanoma viskas. Vat kai turi tinkama pagalba po ranka - tikrai viskas imanoma. Mes tik nakvot negaledavom.Staugdavo,kriokdavo. Abu taip. Va,dabar tai jau galima.

Perleidau estafete biggrin.gif .As vaiku daugiau nebegaliu ir nenoreciau schmoll.gif . Apie ka ten tos knygos?

Kazkas priverte susimastyt,tiksliai net nezinau kaip tai ivyko.Nes ne vienas bandymas buvo ir nesekmingas. Zinojau,kad ateis diena kai pribresiu.


QUOTE(Knifofija @ 2014 01 24, 12:42)

na jei trečias sapnuojasi, vadinasi bus.


Ziurek,kad bjauresnes marcios negautum lotuliukas.gif . Jei bus liute,bus ne pyragai lotuliukas.gif

Nini schmoll.gif .Cia "idejos" gimsta, "idejos" biggrin.gif

QUOTE("Sunflower" @ 2014 01 24, 14:11)
nu tai jo jo, visai išvengti tai tikrai nepavyks, jau geriau nakčiai uždėti pamperį ir ramiai leisti išmiegoti leliukui, nei pačiam išmiegoti, nei leliukui  ech, jau įsisvaigstu po truputį 

bet jeigu padeda, išleidžia kai reikia tai viskas yra gerai, bet kai moralizavimas šalia prisideda, tai tada jau nekas nors aš manau, kad pirmom dienom tikrai norėsiu šalia mamos  smile.gif

lotuliukas.gif

Pasikartosiu. Tevams gali pasakyt,nes jie tavo tevai. Su uosviais truputi kitaip smile.gif . Vyras nepasakys tinkamai,pati pasakysi - busi arba nesuprasta arba apkalbeta. Nu zodziu..... Aisku ,po gimdymo turi buti pagalba.
Atsakyti
QUOTE("Sunflower" @ 2014 01 24, 13:11)
nu tai jo jo, visai išvengti tai tikrai nepavyks, jau geriau nakčiai uždėti pamperį ir ramiai leisti išmiegoti leliukui, nei pačiam išmiegoti, nei leliukui  smile.gif  ech, jau įsisvaigstu po truputį  wub.gif

bet jeigu padeda, išleidžia kai reikia tai viskas yra gerai, bet kai moralizavimas šalia prisideda, tai tada jau nekas :/ nors aš manau, kad pirmom dienom tikrai norėsiu šalia mamos  smile.gif

Tai va, kad ir dieną parpia po 2-4 valandas per kartą, tai kiaurai čiužinį pervarytų, visus drabužius iki pažastų. Dabar maža, sugeba per pampersą pravaryti vietom lotuliukas.gif Į lauką vėl geriau pampersas, išvažiuot kur irgi. Bet vėliau tikrai bandysiu, prisiūta įdėklų (o kaip jie gerai po gimdymo vietoj paketų, švelnu, nešunta), turiu pabandymui tris vystyklus nusipirkus, dėjom porą kartų, bet buvo žaidimas. Užtat plikinėti pries kiekvieną uždėjimą palieku iki pusvalandžio su šildytuvu, spardosi, šneka, jau taaaip patinka jai. Būtų vasara, nuogą laikyčiau, tik palas po apačia keisčiau. Bet šalta pas mus verysad.gif

Anyta tai mano protinga, pasako patarimų ir gana, tokia ne utiutiu kaip mano mama. Rimtai seniai mačiau, bet sunku jai privažinėti. O mama utiutiu, bet gerai, dabar pasiėmusi atostogų, tik parašyk sms, ko reikia ir važiuoja jau. Va šiąnakt mažės užkimimas į slogą perėjo, gargaliuoja tik, tai va atvežė pomputę nupirkusi tokią naujovišką, tieeek išsiurbiau. O tas utiutiu bus gerai vaikui, kai paaugs, bus gražūs prisiminimai močiutės wub.gif
Juk vyrai dabar mėnesį gauna atostogų, Sodra apmoka, tai turbūt nereiks mamos. Nors mano mama vežėsi į lauką, tai ir aš, ir vyras gavom pailsėti (nes vaidendavosi verksmas kitam kambary, o kai lauke, tai žinai, kad nėra jos, ir nesivaidena lotuliukas.gif).
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 01 24, 12:05)

taip taip turim visam name...vienur daugiau,kitur maziau...stengiuos skalbiniu nedziaut namie,nesu i lauka,o ziema i antra auksta,ten salta ir neirengta,tai panasiai kaip lauke. virdama kanors virtuvej uzdarau duris i kitus kambarius ir atidarau langa,kad trauktu visus garus lauk,nes gartraukio nera pas mus...va tep ir vargstu,kad bent biski butu maziau pelesio. Ka pakisi po lova net vasara istraukus jauciasi pelesio kvapas,tai paloves,spinteles ir dar visa kur valydama ir plaudama piluosi acto,sitas kvapa pelesio nuima


Uz rukymo metima pabinu dideli medali thumbup.gif saunuole. MB piliavoju visus 8 su puse metu-kaip i siena doh.gif
Atsakyti
MB irgi gimus vaikui metė, nes iš balkono įėjus į butą parsinešdavo dūmų, tik nežinau, kiek ilgai ištrauks, bet būtų puiku, jei visa šeima nerūkytume daugiau niekada.
Atsakyti
ak tie malonus leliuku reikalai wub.gif

mano mama kasdien ateina pagelbeti,truputi ji ciuciuciu,labai myli mergyte,aisku ir berniuka,bet anukyte buvo jos svajone,tai manoji jau nepraleidzia progos pa smociute kabaoti ant ranku ar siaip ja terorizuoti biggrin.gif o uosviene mano pasiligojus,ir siaip kipisas buvo viena karta,nesu niekad su jokiu zmogum taip susiedus kaip su jaja,,tada doh.gif per daug kisasi,net izeidinejo,dbr apsimetu,kad viskas ok,as pykcio nelaikau,aij del sventos ramybes, biggrin.gif nevazineja cia daznai,patys aplankom,man svarbiau,tegu vyras bendrauja,o as jau kaip nors nutylesiu dbr jau koki ne vietoj pasakyta jos komentara doh.gif
Atsakyti
QUOTE(joliukas27 @ 2014 01 28, 22:40)
mano mama kasdien ateina pagelbeti,truputi ji ciuciuciu,labai myli mergyte,aisku ir berniuka,bet anukyte buvo jos svajone,tai manoji jau nepraleidzia progos pa smociute kabaoti ant ranku ar siaip ja terorizuoti biggrin.gif o uosviene mano pasiligojus,ir siaip kipisas buvo viena karta,nesu niekad su jokiu zmogum taip susiedus kaip su jaja,,tada doh.gif per daug kisasi,net izeidinejo,dbr apsimetu,kad viskas ok,as pykcio nelaikau,aij del sventos ramybes, biggrin.gif nevazineja cia daznai,patys aplankom,man svarbiau,tegu vyras bendrauja,o as jau kaip nors nutylesiu dbr jau koki ne vietoj pasakyta jos komentara doh.gif

Mama netoli gyvena? Mano ir beveik kasdien atvažiuoja, nors padėti nelabai reikia, mažė dieną miega, o vakare jau mes su vyru ja užsiimam. Dabar net į lauką negali išvežt, šalta. Jei pabunda, panešioja, pakalbina ir tiek. Arba vis eina pažiūrėti į miegančią biggrin.gif

Gaila dėl anytos, bet visokių žmonių būna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 01 29, 18:11)
Mama netoli gyvena? Mano ir beveik kasdien atvažiuoja, nors padėti nelabai reikia, mažė dieną miega, o vakare jau mes su vyru ja užsiimam. Dabar net į lauką negali išvežt, šalta. Jei pabunda, panešioja, pakalbina ir tiek. Arba vis eina pažiūrėti į miegančią biggrin.gif

Gaila dėl anytos, bet visokių žmonių būna doh.gif

na atvaziuoja su autobusu,bet cia kokios 4-5 stoteles,netoli,man gaunas didele pagalba,nes uzmigdo salomyte pietu,jie atskiruose kamb pas mane,miega ne vienoda laiko tarpa,berniukas daznai pabunda verkdamas,tai as ji ramint,prigult salia turiu,o tuo metu jei mazoji nubustu,jau ne kazka,,nu taip ir sukames,gerai kai ateina,vis speju kazka pasidaryt,nors jie nevengia manes terorizuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 01 29, 18:11)
Jei pabunda, panešioja, pakalbina ir tiek. Arba vis eina pažiūrėti į miegančią biggrin.gif

wub.gif

QUOTE(joliukas27 @ 2014 01 31, 00:20)
vis speju kazka pasidaryt,nors jie nevengia manes terorizuot biggrin.gif

lotuliukas.gif

labukas 4u.gif
mes šiandien darbe užsidiskutavom apie paskolos ėmimą vestuvėms, bet kažkaip keistai visų nuomonė sutapo, tai tik kitus apkalbėjom lotuliukas.gif
Atsakyti