Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE(Knifofija @ 2014 01 23, 22:32)
O man atvirkščia visa tai labai pažįstama. Kadangi visi seneliai buvo labai toli, tai niekas pagalbos per daug nesiūlė, tad išnaudodavau kiekvieną sekundę, kurią galėjau skirti sau. Sūnui buvo 8 mėn. kai parsivežiau dukterėčią iš kaimo, kad pabūtų su sūnum per vasarą. Ir dukterėčiai buvo atrakcija ir man pagalba. Dar dabar ji tai prisimena kaip nuostabias dienas. Sūnus, kai nuvažiuojam ją ant rankų nešioja (ji mažutė ir smulkutė) Sako tu mane mažą nešiojai, dabar aš tave panešiosiu. Nors ji pati dviejų sūnų mama. Ir tikrai nesijaučiu nuo to prastesne mama.  Niekada neturėjau perdėtos meilės vaikams, ypač svetimiems. Gražu, smagu, bet viskas normos ribose. Tad visom keturiom palaikau Groovy. Naudokis pagalba kiek gali, jei tik ji tavęs neerzina. Bet manau protinga moteris visuose gyvenimo atvėjuose randa pliusų.
Ir dar toks pastebėjimas, kai vyrai nuo pat mažumės pradeda rūpintis vaikais, jiems išsivysto prieraišumas, toks vyras grįžęs iš darbo niekada nepasakys, pasiimk tą zirzlį iš po kojų, bet sakys duok tą mažylį, taip pasiilgau per dieną.

Ačiū už palaikymą, man jo dabar baisiai reikia, nes kartais ir pati be kitų pagalbos galvoju, kad gal aš kažkokia bloga mama, kad nežiūriu visa parą į savo angeliuką besigrožėdama, o kažkaip racionaliai viską doh.gif O vyras tai labia labia norėjo jau vaiko. Ir šnekėjo jis su pilvu daug daugiau, ir per gimdymą visa laiką išgyveno, ir po to keitėmės naktį vaiką prie pilvo kas dvi valandas vis kitas pasidėdami, kad neatšaltų, o ne vien aš. Aš vaikščiojau susilenkusi, tai jis pampersus ten keitė, plovė, nosį vale, rengė. Apskritai auksinis, bet jau sakiau wub.gif
Atsakyti
kas liecia vaikus ir buvima su jais,me sjau pacios pasirenkam kiek buti,as su dviem bunu,mama padeda,dbr naudojuos bet kokia proga,ir pasportuot isbegu,ir iki pardes,vyras mano lb padeda,kantrybe sdaugiau nei as turi,nors maziukus be galo myliu,noriu ir prie pc pabuti,ir sau patinginiaut,ir neiskraunu per daug,aisku laika paskui sunku atsukt atgal,tiksliau neimanoma,dabar jau galvoju,va tada ana diena,tada galejau pabut ilgiau su maziais,pazaist,bet visi mes zmones,ir as pavargstu,ir jie nuo manes biggrin.gif va vaikai miega,as su trimis ziurkomis,man ir jos mielos,ir ja snoriu paniurkyt,hobi sjos mano biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(groovy @ 2014 01 23, 18:33)
Labas 4u.gif

Namie sportuoji? Ar vis dėlto į klubą eini per šaltį?


je,kur cia namie pasportuosi,niu sportuoju visa diena lenkdama nugara biggrin.gif o jei rimtai tai sporto klube,lankau 2kart I sav body pump treniruote,patinak kol kas biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 01 23, 22:46)
Ačiū už palaikymą, man jo dabar baisiai reikia, nes kartais ir pati be kitų pagalbos galvoju, kad gal aš kažkokia bloga mama, kad nežiūriu visa parą į savo angeliuką besigrožėdama, o kažkaip racionaliai viską doh.gif O vyras tai labia labia norėjo jau vaiko. Ir šnekėjo jis su pilvu daug daugiau, ir per gimdymą visa laiką išgyveno, ir po to keitėmės naktį vaiką prie pilvo kas dvi valandas vis kitas pasidėdami, kad neatšaltų, o ne vien aš. Aš vaikščiojau susilenkusi, tai jis pampersus ten keitė, plovė, nosį vale, rengė. Apskritai auksinis, bet jau sakiau wub.gif

Turbūt jau šimtą dešimtą kartą sakysiu, šaunuolė tu. Svarbiausia ir yra gyvenime racionalus mąstymas. Jei papuolu į ekstremalią situaciją, visada reaguoju adekvačiai, mobilizuojuosi ir viskas eina kaip iš pypkęs. Po visko ateina dėdė stresas, bet nelaimės atvėju galva dirba kaip kompiuteris, viską kontroliuoju pati. Nežinau kas yra isterija, panikos priepoliai ir t.t. Ir mano sesė tokia pati.
O dėl vyro, tai manau, kad pati jį ir susikūrei tokį ir nervų kainavo tau nemažai, bet rezultatai džiugins daugelį metų.
Sėkmės tau ir visad žinok, kad savo vaikui mama, kokia ji bebūtų ji bus geriausia.

Turiu pažįstamą, kuri dievina vaikus, nepraeina pro vaikiškus rūbelius, visus vaikus nužiūri, nučiupinėja, nugiria. Savo brangiausią vaikelį maitina sasiskom ir sūreliais. Kai kartą užpypino su savo nesveikom kalbom apie vaikų meilę, tai ir išdrožiau : - **** barščių išvirk tam savo angelui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knifofija: 23 sausio 2014 - 23:24
Che che, del barsciu gerai ir tiesa smile.gif As pati uz sveika maitinima, ir dabar ant papo kabo, noreciau metus bent maitint, nors kai nemiega, prasosi kas pusvalandi, o gi daugelis neistveria skausmo, streso, nustoja maitint, bet sakiau stengsiuos kiek galesiu. O ir jau viskas beveik puikiai iseina, depresijos dingo (nesu jau visai tokia racionali, buvau ikisus vaila vyrui ir isikniaubus i pagalveverkiau pora kartu), kuo toliau, tuo geriau, vaiko rezimas pelediskas pagal mane, norsz daug kas gasdino, kad baigsis mano peledizmas (nu gal veliau biggrin.gif). Dieena irgi pamiega, kol kas tik gereja viskas smile.gif Juk jau ir nusisypso, o tada koks jausmelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 01 23, 23:42)
Che che, del barsciu gerai ir tiesa smile.gif As pati uz sveika maitinima, ir dabar ant papo kabo, noreciau metus bent maitint, nors kai nemiega, prasosi kas pusvalandi, o gi daugelis neistveria skausmo, streso, nustoja maitint, bet sakiau stengsiuos kiek galesiu. O ir jau viskas beveik puikiai iseina, depresijos dingo (nesu jau visai tokia racionali, buvau ikisus vaila vyrui ir isikniaubus i pagalveverkiau pora kartu), kuo toliau, tuo geriau, vaiko rezimas pelediskas pagal mane, norsz daug kas gasdino, kad baigsis mano peledizmas (nu gal veliau biggrin.gif). Dieena irgi pamiega, kol kas tik gereja viskas smile.gif Juk jau ir nusisypso, o tada koks jausmelis wub.gif

Man pelėdizmas nedingo. Tik visa laimė, kad mes visi trys pelėdos. Kai įėjom į ritmą nuo 3 mėn išmiegodavo 12 valandų. Tuo metu nebeturėjau pieno (paraližavo mamą ir pienas staigiai dingo) tad statydavausi žadintuvą, kad atsikelčiau anksčiau ir kai prabus jau stovėčiau su šaukštu, nes kitaip rėkdavo taip, kad stogas kilnodavosi. Peralkdavo per tas valandas.
O dabar apie pieno dingimą papasakosiu. be galo esu dėkinga a.a. gydyjui. Kurio paklausiau vedama to paties racionalumo. Pieno turėjau labai daug, bet jis man patarė atsirinkti mišinuką kuris tiks vaikui ir retsykiais juo pamaitinti. Sunkai sekėsi, nuo visų vėmė, bet vienas tiko. Visi mane durnino, pieno kaip pas karvę, o vaikaui mišinuką kiša. O kai staiga pienas dingo, ką aš būčiau dariusi jei nebūčiau turėjus mišinuko. Įsivaizduokit, svetima aplinka (išlėkėm į tėvišką kaip akis išdegę) pieno nėra, mišinukų kaime tais laikais nepasirinksi.
Nu čia aš įsivažiavau su savo marazminiais pamokymais. Labanakt.
Atsakyti
Nu jo, bet kada gali atsirasti tokiu aplinkybiu, kai dingsta. Mes ir galvojom nusipirkti atsargai, kai pries nakti buna valgo valgo ir atrodo tuoj nebus ka, o dar neuzmiega, abi parinames, bet praejo tie momentai kol kas, perskaiciau visa knyga apie zindyma, pasitikejimo dave. Jei ne ji, gal buciau neistverusi. Bet gal pakelis atsargai gal ir nepamaisys, reikia klausyt patyrusiu zmoniu.
Papildyta:
O del rekimo tai jo, palauk nera. Vakar vaziavau pas gydytoja. UzmigdziU ir palikau mama namie. Maniau pora val pamiegos. Kur tau, gerai, kad greitai susitvarkiau. Laiptais lipdama jau striptiza sokau
Papildyta:
Ir labanakt 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
ale ir šalta blink.gif
aš bevaikė, tai neturiu ką pasakyt šia tema, nežinau kaip bus, o įsivaizdavimas nuo realybės laaaabai toli dažniausiai būna smile.gif taigi ir teorijom vadovaudamasi nelabai ką galėčiau patarti ar pasakyti, nes ką rašo, tai nebūtinai taip ir bus smile.gif
geros dienelės 4u.gif

P.S. pasigirsiu tongue.gif aš irgi sporto klubą lankau, ir kas keisčiausia - labai patinka! nes dažniausiai užtingėdavau, motyvacijos pritrūkdavau, nesitikėdavau, kad galiu pasiekti rezultato, bet šiemet kažkas kaukštelėjo per makaulę matyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE("Sunflower" @ 2014 01 24, 07:35)
Labas rytas  4u.gif
ale ir šalta  blink.gif
aš bevaikė, tai neturiu ką pasakyt šia tema, nežinau kaip bus, o įsivaizdavimas nuo realybės laaaabai toli dažniausiai būna smile.gif taigi ir teorijom vadovaudamasi nelabai ką galėčiau patarti ar pasakyti, nes ką rašo, tai nebūtinai taip ir bus  smile.gif
geros dienelės  4u.gif

P.S. pasigirsiu  tongue.gif  aš irgi sporto klubą lankau, ir kas keisčiausia - labai patinka! nes dažniausiai užtingėdavau, motyvacijos pritrūkdavau, nesitikėdavau, kad galiu pasiekti rezultato, bet šiemet kažkas kaukštelėjo per makaulę matyt  lotuliukas.gif



jo mane tas saltis irgi jau pyyyyp !!!!

aisku kol pati neturiu pabiruciu tol nezinau kaip ir kas bus, kol kas tik isivaizduot galiu, ir savo nuomones kolkas laikausi kitokios tongue.gif

va prisikalbejom apie vaikus, tai sianakt ir sapnavau, kad susilaukiau sviesaplaukes zydraakes mergytes smile.gif)) aplamai LABAI daznai sapnuoju, kad gimdau ir TOOOOOOKIA laiminga sapne bunu smile.gif Net varda zinau savo vaiko, kuri sapnuoju smile.gif)) keista viskas smile.gif O dar keisciau, kad tas vardas man tikrai labai patiktu ir "liptu"mergaitei smile.gif)))))) reiks sapnininka pasiziuret.


Saunuole kad prisiruosei i sporto kluba, as ir vis tingejau tingejau, bet kai prisiruosiau tai dziaugiuose, ir pramoga, ir naudinga ir siaip labai faina smile.gif)))

thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misskiss: 24 sausio 2014 - 08:44
QUOTE("Sunflower" @ 2014 01 24, 07:35)
aš bevaikė, tai neturiu ką pasakyt šia tema, nežinau kaip bus, o įsivaizdavimas nuo realybės laaaabai toli dažniausiai būna smile.gif taigi ir teorijom vadovaudamasi nelabai ką galėčiau patarti ar pasakyti, nes ką rašo, tai nebūtinai taip ir bus  smile.gif
geros dienelės  4u.gif

P.S. pasigirsiu  tongue.gif  aš irgi sporto klubą lankau, ir kas keisčiausia - labai patinka!

Žinok daug kas sutampa su įsivaizdavimu ir teorijom, gal ne viskas gaunasi, taip, kaip norėtum, bet tikrai įmanoma. Viskas bus gerai, net neabejoju 4u.gif

Wow, pavydžiu to noro. Aš visada sunkiai iš namų išsiruošdavau, sakydavau, kad jei bac ir atsiduriu persirengusi jau salėje, tai liuks būtų, kasdien sportuočiau biggrin.gif You go girl biggrin.gif

QUOTE(misskiss @ 2014 01 24, 08:36)
aisku kol pati neturiu pabiruciu tol nezinau kaip ir kas bus, kol kas tik isivaizduot galiu, ir savo nuomones kolkas laikausi kitokios tongue.gif

va prisikalbejom apie vaikus, tai sianakt ir sapnavau, kad susilaukiau sviesaplaukes zydraakes mergytes smile.gif)) aplamai LABAI daznai sapnuoju, kad gimdau ir TOOOOOOKIA laiminga sapne bunu smile.gif Net varda zinau savo vaiko, kuri sapnuoju smile.gif))

Nuomonė gerai bet kokia, tokia ar kitokia smile.gif Tada lengviau viskas būna turint tvirtą nusistatymą thumbup.gif O kokia tavo nuomonė? Nuolat viską daryti pačiai? Pasidalink dėl įdomumo.

Aš irgi turėjau nuomonę apie vaiko auginimą ir jos laikausi. Tarkim dėl maitinimo, nors buvo krizių, bet nepasidaviau, noriu maitint pati kuo ilgiau. Taip pat dėl nešiojimo, kad nenešiotume, kai nėra reikalo, nes vaikas pradeda manipuliuoti, neina susikalbėti. Ir dar: kad pirmą mėnesį bent jau nenusivaryčiau nuo kojų ir kur tik įmanoma duoti vaiką pažiūrėt vyrui ar mamai, nes jei ne jie, jau būčiau nusistekenusi ir užsidepresavusi, o tada gal ir pieno nebūtų, ir vaikui nekas būtų (pamenu pas puskę važiavau vaiko pasūpuoti, nes norėjo tik ant rankų, o jinai dar vieną vaiką turėjo doh.gif). Dar buvo nuostata pabandyti apsieiti be čiulptuko, kol kas pavyksta, bet nespjaunu į šulinį. Turiu ir ateičiai nusistatymų, pvz., kuo mažiau sūrelių ir pan., bet kas ten žino, kaip bus biggrin.gif

Kaip fainai, mergaitė wub.gif labia norėjau mergaitės, ir vardas jau seniai galvoje kirbėjo, vyrui irgi patiko, prie pavardės tiko, tai ir pavadinom wub.gif Mano ir kol kas blondinė, kol kas mėlynakė biggrin.gif Iš viso viskas mano, o norėjau tėvelio kopijos, tamsios biggrin.gif Dar aišku keisis viskas.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 01 23, 23:13)
Pamenu, anyta sake, kad jai pirmo anūko, vyro sesers vaiko, net palaikyti duoti nenorėdavo, taip savindavosi ar bijojo, kad ką padarys. mes mielai duodam visiems norintiems artimiesiems pasidžiaugti, nes visi baisiai laukė to vaiko, juk taip ilgai nebuvo, o mano tėvams iš viso pirmas anūkas, mama nuo rankų nepaleistų, bet pati jau liepiu padėti miegoti ar pan.

Jo, tikrai tiesa, kai sako, kad turėsi savo vaikų - pamatysi. Ir dar: kad kiekvienam skirtingai viskas, priklauso nuo vaiko, tėvų ir pan. Aš tokia, kad noriu ir pati sau pagyventi, gerai jaustis, rasti laiko pavalgyt ir išsimaudyt. Juk kai mama gerai jaučiasi, gerai ir vaikui, ania?

O man depresija buvo,nes lindo visur ir visada doh.gif . Vaikas sunurzgia -ziurek jau stovi kaip giltine gale koju doh.gif . Lupdavo is ranku. Butu galejus,butu pati pamaitinus,turbut doh.gif . O va,kai realiai pagalbos reik tai rankelem ploja,kad nereikia anuku priziuret doh.gif

drinks_cheers.gif Cia sutinku 200proc. Isvis ,saunuole,protingai elgiesi.Veliau bedu pati neturesi.

QUOTE(blakstiena5 @ 2014 01 23, 23:23)
pelesi turim visam name

Eina sau ir pas jus ...kiek daug blink.gif . Pas mane tai drabuziai pelyja,tases,batai. Is proto jau veda. Vasara kaip gyvunus - surikiuoji kieme,kad vedintusi doh.gif . Uzkniso jau,nesveikai jau.
QUOTE(Knifofija @ 2014 01 23, 23:32)
Kadangi visi seneliai buvo labai toli, tai niekas pagalbos per daug nesiūlė


Ir dar toks pastebėjimas, kai vyrai nuo pat mažumės pradeda rūpintis vaikais, jiems išsivysto prieraišumas, toks vyras grįžęs iš darbo niekada nepasakys, pasiimk tą zirzlį iš po kojų, bet sakys duok tą mažylį, taip pasiilgau per dieną.

Nezinau kas blogiau kai palei sona gyvena,ar kai toli biggrin.gif

drinks_cheers.gif


Papildyta:
QUOTE(Knifofija @ 2014 01 24, 00:19)
Nežinau kas yra isterija, panikos priepoliai ir t.t.  Ir mano sesė tokia pati.
Sėkmės tau ir visad žinok, kad savo vaikui mama, kokia ji bebūtų ji bus geriausia.


thumbup.gif



QUOTE("Sunflower" @ 2014 01 24, 08:35)
P.S. pasigirsiu  tongue.gif  aš irgi sporto klubą lankau, ir kas keisčiausia - labai patinka! nes dažniausiai užtingėdavau, motyvacijos pritrūkdavau, nesitikėdavau, kad galiu pasiekti rezultato, bet šiemet kažkas kaukštelėjo per makaulę matyt 


O wau,saunuole thumbup.gif .
QUOTE(misskiss @ 2014 01 24, 09:36)
va prisikalbejom apie vaikus, tai sianakt ir sapnavau, kad susilaukiau sviesaplaukes zydraakes mergytes smile.gif)) aplamai LABAI daznai sapnuoju, kad gimdau ir TOOOOOOKIA laiminga sapne bunu smile.gif Net varda zinau savo vaiko, kuri sapnuoju smile.gif)) keista viskas smile.gif O dar keisciau, kad tas vardas man tikrai labai patiktu ir "liptu"mergaitei smile.gif)))))) reiks sapnininka pasiziuret.

O man trecias sapnuojasi jau trys metai doh.gif .Berniukas.Ir daznai sako - pagimdyk swoon.gif .



Matau nauji prasidejo su siokiom tokiom pazangom visoms smile.gif . Saunuoles. O as tyliai pasidziaugsiu,kad pagaliau meciau rukyti tongue.gif . Sunku,bet pati savim nusistebus likau.
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 01 24, 11:05)
O man depresija buvo,nes lindo visur ir visada  doh.gif . Vaikas sunurzgia -ziurek jau stovi kaip giltine gale koju  doh.gif . Lupdavo is ranku. Butu galejus,butu pati pamaitinus,turbut  doh.gif . O va,kai realiai pagalbos reik tai rankelem ploja,kad nereikia anuku priziuret   doh.gif

Pas mane tai drabuziai pelyja,tases,batai. Is proto jau veda.

Nezinau kas blogiau kai palei sona gyvena,ar kai toli  biggrin.gif

Matau nauji prasidejo su siokiom tokiom pazangom visoms  smile.gif . Saunuoles. O as tyliai pasidziaugsiu,kad pagaliau meciau rukyti  tongue.gif . Sunku,bet pati savim nusistebus likau.

Mano irgi dėl niurzgėjimo, bet išmokiau iš tolo tyliai pažiūrėti, gal per miegus niurzga. Iš rankų tai pasisiūlo, gal aš sako panešiosiu, tau sunku gal, perbalusi. mano tai pirkdavo ko nereikia, o ko reikia pinigų nelikdavo. Išmokiau, kad nepirktų, kol ko neužsiprašysiu. Mano gerai, nes klauso.

Jo, būtent, tašės, lagaminai, batai, džinsai, nu tokių medžiagų daiktai doh.gif

Gal žiūrint kokia, kai kurios geriau toliau, kai kurios arčiau biggrin.gif Taviškė gal ne tiek pagalba buvo, kiek priekaištas, kad tu nemoki toks vaizdas doh.gif

Nežinojau net, kad rūkei, aš buvau apstojus, o visai mečiau tik sužinojusi ir nenoriu grįžti. Čia naujųjų proga?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 24 sausio 2014 - 11:20
QUOTE(misskiss @ 2014 01 24, 09:36)
va prisikalbejom apie vaikus, tai sianakt ir sapnavau, kad susilaukiau sviesaplaukes zydraakes mergytes

as ir vis tingejau tingejau, bet kai prisiruosiau tai dziaugiuose, ir pramoga, ir naudinga ir siaip labai faina


wub.gif o aš pirmo berno norėčiau ax.gif lotuliukas.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(groovy @ 2014 01 24, 11:55)
Žinok daug kas sutampa su įsivaizdavimu ir teorijom, gal ne viskas gaunasi, taip, kaip norėtum, bet tikrai įmanoma. Viskas bus gerai, net neabejoju

Wow, pavydžiu to noro. Aš visada sunkiai iš namų išsiruošdavau, sakydavau, kad jei bac ir atsiduriu persirengusi jau salėje, tai liuks būtų, kasdien sportuočiau


ir vardas jau seniai galvoje kirbėjo, vyrui irgi patiko,

aš pvz dabar sakau, kad vaiką auginsiu be pampersų (ypač jeigu bus berniukas), bet ką aš žinau kaip bus, gal palūšiu biggrin.gif dar, labai noriu, kad vaikas gyventų mūsų ritmu, jeigu norim 21 val į miestą kavos, tai ir lekiam visi, jeigu norim prie ežero ar kur į miškus, tai ir varom, o ne sėdim namie, nes va matai ne pagal vaiko režimą bus smile.gif

nu, kad labai jau pradėjau nepatikti sau, tai matyt tas ir motyvuoja bei didina norą smile.gif plius beveik prie pat namų, griekas neit kai panosėj smile.gif

aš varduką jau irgi nusižiūrėjus, gal leliukas greičiau atkeliaus nei mano nuomonė dėl vardo pasikeis lotuliukas.gif

QUOTE(mammka @ 2014 01 24, 12:05)
O man depresija buvo,nes lindo visur ir visada

Isvis ,saunuole,protingai elgiesi.Veliau bedu pati neturesi.

Pas mane tai drabuziai pelyja,tases,batai. Is proto jau veda. Vasara kaip gyvunus - surikiuoji kieme,kad vedintusi 

Nezinau kas blogiau kai palei sona gyvena,ar kai toli



O man trecias sapnuojasi jau trys metai .Berniukas.Ir daznai sako - pagimdyk swoon.gif .

Sunku,bet pati savim nusistebus likau.

nežinau, mūsiškiai kol kas šiaip mažai kišasi į mūsų gyvenimą, tikiuosi taip bus ir ateityje rolleyes.gif

drinks_cheers.gif

nea, pas mus tfu tfu tfu, dar tik sienos blink.gif

kai toliau geriau biggrin.gif

tai gimdyk tongue.gif dabar skaitau knygą "aš iki gimimo", o paskui dar "gimimo slėpinys" tai ten rašo apie dvasinį nėštumą, tai tai ir yra ką tu aprašei smile.gif ir šiaip labai įdomi knyga smile.gif

šaunuolė! ir tavo atliktas darbas labai svarbus wink.gif aš labai kategoriška rūkymo požiūriu dar nuo paauglystės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Sunflower": 24 sausio 2014 - 11:22