Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE(Knifofija @ 2014 01 23, 10:19)
Ačiūūūūūūūūūū visoms už pagalbą. Gavau prizą, poilsis Druskininkuose,


thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif SVEIKINUUU!!!!
Atsakyti
Laba 4u.gif

QUOTE(Knifofija @ 2014 01 23, 10:19)
Ačiūūūūūūūūūū visoms už pagalbą. Gavau prizą, poilsis Druskininkuose, tik neaišku vienam ar dviems, sužinosiu, kai atsiųs kuponą į namus. Būtų faina, jei būtų dviems važiuočiau su MB. Labai tikėtina, kad prizą padalino pusiau.

Pas mus šiandien -19 siberija gryna,


O kaip pavarem thumbup.gif Sveikinu!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 23 sausio 2014 - 15:07
sveikos 4u.gif

tas saltis toks man nepriimtinas,is viso neikur nesinori eit,juolab su mazais kleckais,pradejau sportuoti gal sakiau,jau menesi ar pusantro,,patinka,tai ir tupim namie,ir papasakot nieko idomaus ner ka lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(joliukas27 @ 2014 01 23, 17:23)
sveikos 4u.gif

tas saltis toks man nepriimtinas,is viso neikur nesinori eit,juolab su mazais kleckais,pradejau sportuoti gal sakiau,jau menesi ar pusantro,,patinka,tai ir tupim  namie,ir papasakot nieko idomaus ner ka lotuliukas.gif  doh.gif

Labas 4u.gif

Namie sportuoji? Ar vis dėlto į klubą eini per šaltį?
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2014 01 23, 11:19)
Ačiūūūūūūūūūū visoms už pagalbą


Jega thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Gali but,kad padalino,ten tik keletu balsu gi skirtumas tebuvo.

QUOTE(groovy @ 2014 01 23, 13:23)
Be to, negi atimsi malonumą iš senelių, kasdien atvaro, dabar gailisi, kad šalta.

Jo, įstiklintas, bet virčuje ir apačioje po tarpelį yra, ne aklinai. O langai tai plastikiniai, baisiai rasoja, šlapia bute tiesiog, sienos varva  Ir viskas pelyja doh.gif Pirksim prietaisą elektrinį, kai pinigų turėsim.
Nerealiai thumbup.gif

O mane erzino toks perdetas kisimasis blush2.gif . Lekdavo ir maudyt,ir pampersus keist. Isnervindavo iki pasiutimo doh.gif blush2.gif . O dabar kai reikia tikrai pagalbos tai ne vieno nera po sona.

Man kazkas sake,kad kai nesi i balkona. Atidaryt reik visiskai visus langus,kad ir kaip vejas bepustu. Nes kitaip skersveji padarysi ir pan...
Zinau,kad yra LT tokia moste (be mb nepasakysiu kas tai) ,kuria pries spachliuojant sienas uzdeda - ji nepraleidzia dregmes. Su tais aparatais tai vargsit istisai,patikek,zinau ka sakau. Sita salis - kempinlige serga. Pelijo ir pelis. Ieskokit priezasciu,nes is spintu neisrinksit,uzknis kampus sveist,suniokos viska verysad.gif .Jau kai savas bustas tai tikrai rasit sprendimu.

QUOTE("Sunflower" @ 2014 01 23, 13:30)
irgi reikalinga  gerai kai seneliai šalia ir yra kas padeda, mums būtų bėda kai tėvai toli, jau viską teks patiems ateityje spėti pasidaryti

pas mus irgi labai drėgna ir pelyja, bet dar kai remonto nėra, ne taip širdį skauda, nors aišku, kai jis jau išlenda, niekur nepasidėsi  doh.gif  o apie drėgmės sugėriklį mes irgi svarstom, pavasarį pirksim, nes kai atjungia šildyma visai šakės  verysad.gif nusipirkę dabar tokį paprastą iš senukų, su kapsule, šuds, neverta. 30lt geriau sutaupę būtume  smile.gif

Kuo tuoliau gyveni tuo santykiai geresni biggrin.gif .O pas jus dar menki atstumai irnesakyk.gif .

Nu ,*****,ryt paklausiu pas MB kas ten per daiktas. Tikrai sake lb geras,apsaugo nuo dregmes ir pelesio. Tie aparatai istisai veiks,elektros kiek sunaudos. Mano pazistami po 10l maziausiai ispila vandens.
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2014 01 23, 19:41)
O mane erzino toks perdetas kisimasis  blush2.gif . Lekdavo ir maudyt,ir pampersus keist. Isnervindavo iki pasiutimo  doh.gif  blush2.gif . O dabar kai reikia tikrai pagalbos tai ne vieno nera po sona.

Na, aš jei pasakyčiau, kad nevažiuotų, nevažiuotų. Jei pasakyčiau, kad nakvotų ir padėtų daugiau (tarkim maudyt ir pan.), taip ir darytų. O vyro tėvų jau nežinau kiek laiko nemačiau. Atvažiuoja kaip svečiai, pažiūri, palaiko ir išvažiuoja. Beje, aš matyt nesu ta mama, kuri savinasi vaiką, aš tik iškišt kam nors noriu biggrin.gif Tai pati tik maitinu, nes kiti to nepadarys, o pampersus keičia ar panešioja vyras. Dabar jau ir aš viską darau, kai vyras darbe. Arba mama baisiai nori, tai jai duodu, dar geriau man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 01 23, 20:49)
Na, aš jei pasakyčiau, kad nevažiuotų, nevažiuotų. Jei pasakyčiau, kad nakvotų ir padėtų daugiau (tarkim maudyt ir pan.), taip ir darytų. O vyro tėvų jau nežinau kiek laiko nemačiau. Atvažiuoja kaip svečiai, pažiūri, palaiko ir išvažiuoja. Beje, aš matyt nesu ta mama, kuri savinasi vaiką, aš tik iškišt kam nors noriu biggrin.gif Tai pati tik maitinu, nes kiti to nepadarys, o pampersus keičia ar panešioja vyras. Dabar jau ir aš viską darau, kai vyras darbe. Arba mama baisiai nori, tai jai duodu, dar geriau man biggrin.gif



na aisku, as vaiku neturiu, nzn kas ir kaip, bet is tavo pasisakymu toks keistas poziuris i vaiko auginima...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misskiss: 23 sausio 2014 - 22:25
QUOTE(misskiss @ 2014 01 23, 22:03)
na aisku, as vaiku neturiu, nzn kas ir kaip, bet is tavo pasisakymu man zinok tikrai LABAI keistas tavo kaip MAMOS toks poziuris i vaiko auginima...

Pirma mėnesį sakė daugeliui taip būna: nuovargis, miego stoka, nugraužti speneliai, skausmingos krūtys, vaiko pilvo diegliukai, šiokia tokia depresija dėl pasikeitusio viso gyvenimo. O mūsų vaikas greitai auga, sunki jau, tai vyras ir nešioja daugiausiai, pampersus keičia susilenkęs, nes man reikėjo atsigauti po gimdymo, tai taip ir susiklostė. Be to, kada jam ir seneliams pabūti su vaiku ir juo pasidžiaugti? Kitaip tik ant papo pas mane arba miega, tai jiems lieka tik tai. Tai nereiškia, kad aš nebūnu ir nebendrauju su vaiku, bet sunkiuosius darbus mielai duodu tam, kas siūlosi tongue.gif O jei duoda, tai imk, ania? Ateis dar tas laikas, kai vaikas skirs, kur mama, pas bet ką neis ant rankų, tada atsisportuosiu, o dabar nesisavinu ir dar bandau priprasti, kad vaiką turim smile.gif

Pamenu, anyta sake, kad jai pirmo anūko, vyro sesers vaiko, net palaikyti duoti nenorėdavo, taip savindavosi ar bijojo, kad ką padarys. mes mielai duodam visiems norintiems artimiesiems pasidžiaugti, nes visi baisiai laukė to vaiko, juk taip ilgai nebuvo, o mano tėvams iš viso pirmas anūkas, mama nuo rankų nepaleistų, bet pati jau liepiu padėti miegoti ar pan.

Jo, tikrai tiesa, kai sako, kad turėsi savo vaikų - pamatysi. Ir dar: kad kiekvienam skirtingai viskas, priklauso nuo vaiko, tėvų ir pan. Aš tokia, kad noriu ir pati sau pagyventi, gerai jaustis, rasti laiko pavalgyt ir išsimaudyt. Juk kai mama gerai jaučiasi, gerai ir vaikui, ania?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 23 sausio 2014 - 22:18
pelesi turim visam name doh.gif skaiciau kaip jo atsikratyti...pfu pfu antra ziema po didziojo kambario remonto,bet pakolkas jis neislindo. Vedinimas tai tik atidaro lango nors 5-10 min,o ne mikroventiliacija palikta,kad ir visai dienai.
Sienas du kartus nuploviau sodos+skalbimo priemones (milteliai ar skystas) ir karstas vanduo toks,kad ranka nekencia tirpalu...smarve griuk negyvas doh.gif sveiciau tai nuosirdziai,nusausini,isdziovini ir pakartoji,sekantis etapas buvo purskiklis nuo pelesio,kurio sudetis identiska paprasciausios skystos BELYZNOS. Sita nupurskus ir isdziovinus jau klijavom pasiltinta tapeta ir paskui jau norima. Groovy jau sitas variantas gal ir nelabai,bet kazkam pries darant remonta gal pagelbes. ax.gif
Atsakyti
Mums pries remontą išnaikino pelėsį meistrai, kiek jo buvo, bet va... Iš viso šiais metais visi skundžiasi. Jei tik šildymą įjungtų kaip reikiant... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2014 01 23, 22:03)
na aisku, as vaiku neturiu, nzn kas ir kaip, bet is tavo pasisakymu man zinok tikrai LABAI keistas tavo kaip MAMOS toks poziuris i vaiko auginima...

O man atvirkščia visa tai labai pažįstama. Kadangi visi seneliai buvo labai toli, tai niekas pagalbos per daug nesiūlė, tad išnaudodavau kiekvieną sekundę, kurią galėjau skirti sau. Sūnui buvo 8 mėn. kai parsivežiau dukterėčią iš kaimo, kad pabūtų su sūnum per vasarą. Ir dukterėčiai buvo atrakcija ir man pagalba. Dar dabar ji tai prisimena kaip nuostabias dienas. Sūnus, kai nuvažiuojam ją ant rankų nešioja (ji mažutė ir smulkutė) Sako tu mane mažą nešiojai, dabar aš tave panešiosiu. Nors ji pati dviejų sūnų mama. Ir tikrai nesijaučiu nuo to prastesne mama. Niekada neturėjau perdėtos meilės vaikams, ypač svetimiems. Gražu, smagu, bet viskas normos ribose. Tad visom keturiom palaikau Groovy. Naudokis pagalba kiek gali, jei tik ji tavęs neerzina. Bet manau protinga moteris visuose gyvenimo atvėjuose randa pliusų.
Ir dar toks pastebėjimas, kai vyrai nuo pat mažumės pradeda rūpintis vaikais, jiems išsivysto prieraišumas, toks vyras grįžęs iš darbo niekada nepasakys, pasiimk tą zirzlį iš po kojų, bet sakys duok tą mažylį, taip pasiilgau per dieną.
Atsakyti
Labuka gauruotosios
Tos visokios alia tabletės drėgmės surinkėjai į balą išmesti pinigai,jei rimtai yra reik jau tų elektrinių,esu radusi kad pardavinėja ir sm mažai naudotus,nes geresni mažiausiai apie 700-800 lt kainuoja
Mezginėju tepukes,sėkliukes glostinėju,jau sėt norėčiau,bet anksti
Atsakyti