Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE("Sunflower" @ 2013 12 09, 15:25)
o pas mus balta balta kur dairais  lotuliukas.gif

Pas mus dar juodai balta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2013 11 30, 09:46)
galvoju ka gaminti, ieskausi receptuku visokiu (cia jau reiks turbut su mammka pasikalbeti ta tema)


Be minciu siemet doh.gif .
QUOTE(Ramunka:) @ 2013 12 06, 22:09)
kad as tik laukiu kada jie baigsis greiciau ir visa jega i arklinius izengsiu 

Varysi zviegdama,ane biggrin.gif ?

Blyn reik ir man kanopas kaustytis kazkaip g.gif

QUOTE(Ramunka:) @ 2013 12 08, 19:27)
Smerkia tik tie kurie nezino ka isgyvena zmones slaugantys tokius zmogucius,kurie apsoliuciai neturi suvokimo kaip sunku yra slaugyti tokius ligoniukus

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


Labas,parskrendu ir as. Vis dar sunku nuo sluotos nulipt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2013 12 08, 14:36)
l
[?
mociutelei infarktas istiko sad.gif ji dbr gyvena privaciuose senOliu namuose (tik nesmerkit  manes, jau atsiklausiau belekiek KAIP TU TAIP GALEJAI JA TEN PALIKT IR T.T.) tai va..... o ligoninej vargsyte istiko ir antras infarktas  verysad.gif  cray.gif





QUOTE(Lady Dy @ 2013 12 08, 15:15)

Misskisyte nesmerkiu,nes jai ten tikrai geriau,juk ir seselė yra ir šiaip tarp bendraamžių,privačiuose gal geresnė priežiūra,negu valdiškuose


smile.gif aciu

QUOTE(Ramunka:) @ 2013 12 08, 18:27)

Smerkia tik tie kurie nezino ka isgyvena zmones slaugantys tokius zmogucius,kurie apsoliuciai neturi suvokimo kaip sunku yra slaugyti tokius ligoniukus  cool.gif


drinks_cheers.gif tikrai taip

QUOTE("Sunflower" @ 2013 12 09, 14:37)
čia tie senelių namai iš seniau dar likę, pas mus juos "pagadielnia" vadina, kad tipo kai jau niekam nebereikia, tai išveža, bet aš tik už juos. aišku kuo modernesnius ir geresnius, nes ten yra visa reikalinga pagalba, o jeigu taip namie, tai kitą kartą gali ir nespėt greitoji sad.gif
drinks_cheers.gif  ir negali juk mesti visų darbų ir tik slaugyti, kai pats esi jaunas, turi dirbti, išsimokėti įsiparegojimus ir t.t.



Amerikoje seniukams didziausias dziaugsmas papulti i seneliu namus, - ten taip iprasta ir naturalu

QUOTE(groovy @ 2013 12 09, 15:03)
Kaip gaila... Gerai, kad išsikapstė. O man keista, kas ten tave smerkia? Draugai, giminės? O močiutei pačiai ten patinka? Aš manau, kad tie senoliai prisibijo tų namų tik dėl vienatvės, kad juos paliks ir neaplankys, nes daugiau nėra ko: priežiūra yra, maisto yra, pabendrauti gal net yra, veiklos suranda jiems ten. Jei jai visai patinka (gal ir mažiau nei savuose namuose, bet vis tiek), tai ko čia smerkt? Iš viso nesuprantu kitų smerkimo, lyg tie smerkiantys be menkiausios nuodėmėlės būtų.
Papildyta:



[/B]groove[B]
issikapste... bet, kiek ilgam... pamenat kaip del savo seneliuko pergyvenau? iki dabar negaliu apleisti tos minties, jei ir mociute prarasiu... o juk taip ir bus... ji silpna, - jie abu mane uzaugino.... bjau kiekvieno skambucio naktim, kAD tik neisgirsciau kazko baisaus... kaip tai nutiko su seneliuku sad.gif baisus jausmas kai nakti skambina gimines ir bijau pakelti rageli, nes ZINAU ka pasakys.... sooorrryyyy paneles uz tokia liudna tema, kazkokia diena nekokia...... o del seneliu namu.... Duok Dievuliau kad visi dar sulauktu tokios senatves... seneliu namai naujoviski, amerikonisko stiliaus, zodziu - grazu, patogu, prabangu ir t.t. - cia kalbu ne apie visus seneliu namus, o privacius, naujus

Atsakyti
Linksmu artejaunciu sveciu liutukes newyear.gif
user posted image
Atsakyti
Julcikai dar dvi savaitės iki švenčių mirksiukas.gif
Jaučiu iš liūtės voru pavirsiu,vis virbalai rankose hihihi.gif bet su mano greičiais rezultatas negreit gaunasi blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2013 12 11, 00:36)
Julcikai dar dvi savaitės iki švenčių mirksiukas.gif
Jaučiu iš liūtės voru pavirsiu,vis virbalai rankose hihihi.gif bet su mano greičiais rezultatas negreit gaunasi blush-anim-cl.gif

na kad as is anksto galvoju blush2.gif nes paskui galiu ir neprieiti prie kompo tam surmuli doh.gif

bet uztat dovanos turbut bus grazios tavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas
Julcikiuk ne dovanoms mezgu,na nebent baktusiuką dukra pasiims,į vieną traukinį su mezginiais pavėlavau,tiksliau sakant per mažai turiu mezginių,kad kas doro išeitų
O jau mažės užprašytas mezginys,na tokia kepurė-šalis,sakiau siūlus susižiūrėk,numegsiu,kol namie esu
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2013 12 06, 16:07)
Pakasėjau sniegą,tikiuosi neužsnigs ,kol MB iš darbo parvažiuos,per tą sniegą koncertukas nuplaukė
Joliuk kam tau sporto klubas,kai namie du asmeniniai treneriai yra biggrin.gif


Noriu raumenu kad trenerius lengviau i 5a uznest biggrin.gif


QUOTE(Ramunka:) @ 2013 12 06, 22:09)
Labas  bigsmile.gif

100metu dar nepamirsot?  biggrin.gif pagaliau grystu i eteri biggrin.gif as Lietuvoj  yahoo.gif
Nu suki tu galva del tokiu dalyku  doh.gif padek ant tos personos ir gyvenk aukstai iskelta galva toliau  mirksiukas.gif
Kaip ji dabar laikosi?  unsure.gif
Furminatoriaus neturit?
Kaip dabar spacmenka laikais? biggrin.gif
Siemet apsoliuciai ne  schmoll.gif man siu metu paskutinis pusmetis toks gyvatiskas buvo  gun_rifle.gif kad as tik laukiu kada jie baigsis greiciau ir visa jega i arklinius izengsiu  biggrin.gif

Kaciuks jau pas uosviu..aciu d biggrin.gif


QUOTE(misskiss @ 2013 12 08, 15:36)
labas, o kas Tavo veidukui yra??
Ramunka - as kazka praleidau tu rimtai LT????
mociutelei infarktas istiko sad.gif ji dbr gyvena privaciuose seneOliu namuose (tik nesmerkit  manes, jau atsiklausiau belekiek KAIP TU TAIP GALEJAI JA TEN PALIKT IR T.T.) tai va..... o ligoninej vargsyte istiko ir antras infarktas  verysad.gif  :verkiu
As ne nez..is pradziu seb dermatitas...bet nepadeda niekas..nuvargus esu kaip suo.matyt nuo to..nuberta..sasiukai..raydonis..niezti..spuogai visikios padermes; (:

aciu D. issikapste mano brangiausioju senulyte smile.gif

Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2013 12 10, 21:35)
smile.gif aciu
drinks_cheers.gif  tikrai taip
Amerikoje  issikapste... bet, kiek ilgam... pamenat kaip del savo seneliuko pergyvenau? iki dabar negaliu apleisti tos minties, jei ir mociute prarasiu... o juk taip ir bus... ji silpna, - jie abu mane uzaugino.... bjau kiekvieno skambucio naktim, kAD tik neisgirsciau kazko baisaus... kaip tai nutiko su seneliuku sad.gif

Oj, suprantu, maniškiai kai abu per pusę metų... O dar paskutines tris dienas kankinosi... Ech... Suprantu tave, bet negaliu paguost, kad lengva bus. Ir dabar širdį skauda prisiminus. Bet ir gerų prisiminimų lieka wub.gif
Atsakyti
QUOTE("Sunflower" @ 2013 12 09, 14:37)
ir negali juk mesti visų darbų ir tik slaugyti, kai pats esi jaunas, turi dirbti, išsimokėti įsiparegojimus ir t.t.


Sita darba dirbt reikia be galo psichologinio stiprumo,vienam zmogui tai daryti yra be galo sunku drinks_cheers.gif

QUOTE("Sunflower" @ 2013 12 09, 15:25)
o pas mus balta balta kur dairais 


Mano Dzionavoj irgi balta balta kur dairais buvo... biggrin.gif

QUOTE(mammka @ 2013 12 10, 17:38)
Varysi zviegdama,ane ?

Blyn reik ir man kanopas kaustytis kazkaip 

Labas,parskrendu ir as. Vis dar sunku nuo sluotos nulipt 


O kas be lieka lotuliukas.gif nuo tokio pusmecio tik zviegt ir galima lotuliukas.gif

O tu dar neatsinaujinai? biggrin.gif

Sluota statyk i kampa,ruosk vezima kitais metais su juo vazinesim lotuliukas.gif

QUOTE(misskiss @ 2013 12 10, 21:35)
issikapste... bet, kiek ilgam... pamenat kaip del savo seneliuko pergyvenau? iki dabar negaliu apleisti tos minties, jei ir mociute prarasiu... o juk taip ir bus... ji silpna, - jie abu mane uzaugino.... bjau kiekvieno skambucio naktim, kAD tik neisgirsciau kazko baisaus... kaip tai nutiko su seneliuku sad.gif baisus jausmas kai nakti skambina gimines ir bijau pakelti rageli, nes ZINAU ka pasakys.... sooorrryyyy paneles uz tokia liudna tema, kazkokia diena nekokia...... o del seneliu namu.... Duok Dievuliau kad visi dar sulauktu tokios senatves... seneliu namai naujoviski, amerikonisko stiliaus, zodziu  - grazu, patogu, prabangu ir t.t.  - cia kalbu ne apie visus seneliu namus, o privacius, naujus


Svarbu jai ten gerai.o ten mes visi iseisim.... tau liks prisiminimai kuriuos atsiminsi visa savo gyvenima mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2013 12 12, 11:36)
O kas be lieka  lotuliukas.gif nuo tokio pusmecio tik zviegt ir galima  lotuliukas.gif

O tu dar neatsinaujinai?  biggrin.gif

Sluota statyk i kampa,ruosk vezima kitais metais su juo vazinesim  lotuliukas.gif


Svarbu jai ten gerai.o ten mes visi iseisim.... tau liks prisiminimai kuriuos atsiminsi visa savo gyvenima  mirksiukas.gif  wub.gif


Tai jau tikrai doh.gif

Ne dar,vis labiau i kumsti spaudziuos doh.gif .


Nifigaaaa schmoll.gif .Jau vezimo tai as netrauksiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Pasileisiu nuo vadziu ir lakstysiu laukais karcius isleidus lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Sakai sluotos jau nemadingos? Hm...reik galvot tada kur ja uzkas g.gif biggrin.gif


drinks_cheers.gif bus kartu abu su dieduku... Sunkiausia tik tiem,kurie lieka sioj zemej vargt. O tenai jiems visikai kitaip .
Atsakyti
Labuka
Ramunka ko tą elnią kankini lotuliukas.gif
Mammka šluotą į kampą,dar pravers hihihi.gif
Atsakyti