Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE(misskiss @ 2013 12 04, 11:39)
ant galvos ir laikau dvi valandas maziausiai.....


natūralios priemonės puikus reikalas, bet vat dar priežastis kodėl aš jų nenaudoju yra ta, kad plaukus plaunu rytais prieš darbą, o praktiškai visas namines priemones reik 1-2 val laikyti...

QUOTE(misskiss @ 2013 12 04, 19:50)

Einu ATOOOOOOOOOSTOGU PORAI SAVAICIU - Kaledu ir Nauju savaitem  clap.gif 

kaip laikotes????


super thumbup.gif

mes tai gerai, jau pradedu sukti galvą dėl davanų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE("Sunflower" @ 2013 12 05, 13:06)
natūralios priemonės puikus reikalas, bet vat dar priežastis kodėl aš jų nenaudoju yra ta, kad plaukus plaunu rytais prieš darbą, o praktiškai visas namines priemones reik 1-2 val laikyti...
super  thumbup.gif 





tai dar geriau!!! smile.gif mano eko patareja, visa nakti laiko visokias kaukes, - ant pagalves tik ranksluostua uzsideda, o tye issiplauna mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

as kosmetika naudoju visokia kokia,i rtokia ir anokia,nesu ant nieko zukibus,nes dbr nei laiko nei litu tam neturiu biggrin.gif bet isbandyti idomu butu kazka,bet kai veidas dbr mano visas baisus,tai nepades man nieks jauciu biggrin.gif va uzsirasiau i psorto kluba,2kart savaitej einu grupines treniruotes,auginu zodz raumenis biggrin.gif
Atsakyti
Pakasėjau sniegą,tikiuosi neužsnigs ,kol MB iš darbo parvažiuos,per tą sniegą koncertukas nuplaukė
Joliuk kam tau sporto klubas,kai namie du asmeniniai treneriai yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2013 12 06, 16:07)
Pakasėjau sniegą,tikiuosi neužsnigs ,kol MB iš darbo parvažiuos,per tą sniegą koncertukas nuplaukė
Joliuk kam tau sporto klubas,kai namie du asmeniniai treneriai yra biggrin.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif biggrin.gif Labukas visoms, pgaliau ir ps mus sninga thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas bigsmile.gif

100metu dar nepamirsot? biggrin.gif pagaliau grystu i eteri biggrin.gif as Lietuvoj yahoo.gif

QUOTE(arabele @ 2013 10 15, 05:11)
O naujausia naujiena


Nu suki tu galva del tokiu dalyku doh.gif padek ant tos personos ir gyvenk aukstai iskelta galva toliau mirksiukas.gif

QUOTE(misskiss @ 2013 10 21, 16:59)
Mani mociutele irgi pagulde i ligonine 


Kaip ji dabar laikosi? unsure.gif

QUOTE(joliukas27 @ 2013 10 23, 21:39)
as kelias dienas kaip dauzta esu,nez,nieko nebespeju,dbr rasau o miaumiau minija(kates vardas cia) tupi ant manes,kate gera,bet ir prieziura,va nagus reik nukirpt,kailis seriasi,plauku kalnas,bet et,,nu ka dbr,neisvarysi gi gyvulio laukan


Furminatoriaus neturit?

QUOTE(misskiss @ 2013 11 21, 18:06)
as su sese uzsirasem i sporto klubo ir ka jus manot sesuo tai dzin visa gyvenima sportuoja, o as sia nakti negalejau miegoti, kojas belekaip maude  darbe isizergus vaiksciojau bet jau pasiryzau tai eisiu iki galo


Kaip dabar spacmenka laikais? biggrin.gif

QUOTE("Sunflower" @ 2013 11 29, 11:23)
Kalėdoms ruošiatės jau gal?

gal kuri su Mary Kay turit reikalą? ***** užkibau pas jas


Siemet apsoliuciai ne schmoll.gif man siu metu paskutinis pusmetis toks gyvatiskas buvo gun_rifle.gif kad as tik laukiu kada jie baigsis greiciau ir visa jega i arklinius izengsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joliukas27 @ 2013 12 06, 14:18)
sveikos 4u.gif

as kosmetika naudoju visokia kokia,i rtokia ir anokia,nesu ant nieko zukibus,nes dbr nei laiko nei litu tam neturiu biggrin.gif bet isbandyti idomu butu kazka,bet kai veidas dbr mano visas baisus,tai nepades man nieks jauciu biggrin.gif va uzsirasiau i psorto kluba,2kart savaitej einu grupines treniruotes,auginu zodz raumenis biggrin.gif




labas, o kas Tavo veidukui yra??


Ramunka - as kazka praleidau tu rimtai LT????


mociutelei infarktas istiko sad.gif ji dbr gyvena privaciuose seneOliu namuose (tik nesmerkit manes, jau atsiklausiau belekiek KAIP TU TAIP GALEJAI JA TEN PALIKT IR T.T.) tai va..... o ligoninej vargsyte istiko ir antras infarktas verysad.gif cray.gif

aciu D. issikapste mano brangiausioju senulyte smile.gif
Atsakyti
Labukas
Misskisyte nesmerkiu,nes jai ten tikrai geriau,juk ir seselė yra ir šiaip tarp bendraamžių,privačiuose gal geresnė priežiūra,negu valdiškuose
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif

QUOTE(misskiss @ 2013 12 08, 14:36)
Ramunka - as kazka praleidau tu rimtai LT????

mociutelei infarktas istiko sad.gif ji dbr gyvena privaciuose seneOliu namuose (tik nesmerkit  manes, jau atsiklausiau belekiek KAIP TU TAIP GALEJAI JA TEN PALIKT IR T.T.) tai va..... o ligoninej vargsyte istiko ir antras infarktas  verysad.gif  cray.gif

aciu D. issikapste mano brangiausioju senulyte smile.gif


Nu tep biggrin.gif

Smerkia tik tie kurie nezino ka isgyvena zmones slaugantys tokius zmogucius,kurie apsoliuciai neturi suvokimo kaip sunku yra slaugyti tokius ligoniukus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2013 12 08, 15:36)
mociutelei infarktas istiko sad.gif ji dbr gyvena privaciuose seneOliu namuose (tik nesmerkit  manes, jau atsiklausiau belekiek KAIP TU TAIP GALEJAI JA TEN PALIKT IR T.T.) tai va..... o ligoninej vargsyte istiko ir antras infarktas  verysad.gif  cray.gif

čia tie senelių namai iš seniau dar likę, pas mus juos "pagadielnia" vadina, kad tipo kai jau niekam nebereikia, tai išveža, bet aš tik už juos. aišku kuo modernesnius ir geresnius, nes ten yra visa reikalinga pagalba, o jeigu taip namie, tai kitą kartą gali ir nespėt greitoji sad.gif

QUOTE(Ramunka:) @ 2013 12 08, 19:27)
Smerkia tik tie kurie nezino ka isgyvena zmones slaugantys tokius zmogucius,kurie apsoliuciai neturi suvokimo kaip sunku yra slaugyti tokius ligoniukus  cool.gif

drinks_cheers.gif ir negali juk mesti visų darbų ir tik slaugyti, kai pats esi jaunas, turi dirbti, išsimokėti įsiparegojimus ir t.t.

labas, uogos 4u.gif
savaitgalį buvom Kaune, tai kaunietės, pas mus sniego Vilniuje daugiau nei pas jus Kaune smile.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2013 12 08, 14:36)
mociutelei infarktas istiko sad.gif ji dbr gyvena privaciuose seneOliu namuose (tik nesmerkit  manes, jau atsiklausiau belekiek KAIP TU TAIP GALEJAI JA TEN PALIKT IR T.T.) tai va..... o ligoninej vargsyte istiko ir antras infarktas  verysad.gif  cray.gif

aciu D. issikapste mano brangiausioju senulyte smile.gif

Kaip gaila... Gerai, kad išsikapstė. O man keista, kas ten tave smerkia? Draugai, giminės? O močiutei pačiai ten patinka? Aš manau, kad tie senoliai prisibijo tų namų tik dėl vienatvės, kad juos paliks ir neaplankys, nes daugiau nėra ko: priežiūra yra, maisto yra, pabendrauti gal net yra, veiklos suranda jiems ten. Jei jai visai patinka (gal ir mažiau nei savuose namuose, bet vis tiek), tai ko čia smerkt? Iš viso nesuprantu kitų smerkimo, lyg tie smerkiantys be menkiausios nuodėmėlės būtų.
Papildyta:
QUOTE("Sunflower" @ 2013 12 09, 14:37)
savaitgalį buvom Kaune, tai kaunietės, pas mus sniego Vilniuje daugiau nei pas jus Kaune smile.gif

Savaitgalį tai daug snigo, bet viskas beveik tirpo, tik dabar sniego jau pasiliko ant paviršių.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 12 09, 16:03)
Savaitgalį tai daug snigo, bet viskas beveik tirpo, tik dabar sniego jau pasiliko ant paviršių.

o pas mus balta balta kur dairais lotuliukas.gif
Atsakyti