Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

labukas 4u.gif
tyluma ramuma g.gif Kalėdoms ruošiatės jau gal? smile.gif

gal kuri su Mary Kay turit reikalą? ***** užkibau pas jas lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš sakiau jau sekmadienį, gruodžio 1 d. gal ir puošiu namus, neišlauksiu biggrin.gif Tuo labiau kad vėliau gali būti ne tas galvoj smile.gif Taip pradėsim advent ir laukimą dviejų stebuklų wub.gif

Mano grupiokės sesuo platina, jau senokai visai, aš dar studijavau. Jei nenustojo, matyt patenkinta smile.gif Aš tai nesinaudoju ta kosmetika jau, nes stengiuosi natūralią naudoti, bet kas to nepaiso, tai labia patenkinti kokybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 11 29, 16:05)
Aš sakiau jau sekmadienį, gruodžio 1 d. gal ir puošiu namus, neišlauksiu biggrin.gif Tuo labiau kad vėliau gali būti ne tas galvoj smile.gif Taip pradėsim advent ir laukimą dviejų stebuklų wub.gif

Aš tai nesinaudoju ta kosmetika jau, nes stengiuosi natūralią naudoti, bet kas to nepaiso, tai labia patenkinti kokybe smile.gif

aš rankdarbiauti jau pradėjau, o puoštis nežinau ar pavyks šiemet, neturiu kur kabinti biggrin.gif Advento vainiku gal teks apsiriboti smile.gif

aš perku kitokių, visokių bet kokių firmų, tai jose natūralumo irgi tikriausiai per daug nėra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE("Sunflower" @ 2013 11 29, 15:22)
aš rankdarbiauti jau pradėjau, o puoštis nežinau ar pavyks šiemet, neturiu kur kabinti biggrin.gif Advento vainiku gal teks apsiriboti smile.gif

Na, pas mus komoda dėkinga, kabinsiu ant jos stalčių rankenėlių kojines kaip užsieny ant židinio kabina lotuliukas.gif Eglutę mažą dirbtinę į kokį kampą pastatysim, o ant karnizų lemputes pakabinsim, ant palangės žvakidę su didele žvake pastatysim. Ne kažką ten ir daugiau.
Atsakyti

QUOTE("Sunflower" @ 2013 11 29, 12:23)
labukas  4u.gif
tyluma ramuma  g.gif  Kalėdoms ruošiatės jau gal? smile.gif

gal kuri su Mary Kay turit reikalą? ***** užkibau pas jas  lotuliukas.gif

kabina platinti?
Atsakyti
Mary Kay kazkada esu naudojusi, bet kad as pastoviai keiciu, nesu uzkibusi ant vienoes, - visos man kazkaip tinka ir patinka smile.gif smile.gif Iskyrus plaukams, va savo kudlom tai viska natural product dedu rolleyes.gif tiek sampunus, tiek namines kaukes thumbup.gif kam reiks receptu parekomenduosiu, nes sese TOOOOKIUS plaukus uzsiaugino grazius kad wow


Siandien pas mus sniego ryte, bet tirpsta - as jau noriu sniego, laukiu svenciu, galvoju ka gaminti, ieskausi receptuku visokiu (cia jau reiks turbut su mammka pasikalbeti ta tema)
Atsakyti
beje priminkit musu albumu pisijungimo slaptazodzius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2013 11 29, 21:13)
kabina platinti?

siūlo pirkti smile.gif

QUOTE(misskiss @ 2013 11 30, 09:46)
Iskyrus plaukams, va savo kudlom tai viska natural product dedu  rolleyes.gif  tiek sampunus, tiek namines kaukes  thumbup.gif  kam reiks receptu parekomenduosiu, nes sese TOOOOKIUS plaukus uzsiaugino grazius kad wow

nu nu, pasidalink smile.gif maniškiai tfu tfu tfu dabar bent jau nebeslenka, bet norėčiau, kad storesni būtų smile.gif

labukas 4u.gif
nu jau kas pas mus šią naktį dėjosi doh.gif galvojau išneš su visom durim, tooks vėjas buvo, ir dar griaudė, žaibavo blink.gif
Atsakyti
QUOTE("Sunflower" @ 2013 12 02, 08:14)

nu nu, pasidalink  smile.gif  maniškiai tfu tfu tfu dabar bent jau nebeslenka, bet norėčiau, kad storesni būtų smile.gif




As asmeniskai taip darau....: du kiausiniu tryniai, naturalus alyvuogiu aliejus 1 saukstas, medaus 1 saukstas, kartais pora laseliu rormarinu aliejaus ipilu. sausus plaukus sumaisau su ta kose makalose uzsidedu polirt. maiseli ranksluosti ant galvos ir laikau dvi valandas maziausiai.....


dar turiu nusipirkusi JOJOBO alieju, - thumbup.gif tikrai super plaukam....

majoneza naudoju, bet TIK NATURALU BE JOKIU E wink.gif dar dar dar visko zinau, turiu uzsirasiu...



ai zinoma stebuklingasis avokadas! tiek plaukam tiek veido kaukei tinka.. wink.gif


taip pasidariau ledukus is ramuneliu arbatos... dar ipyliau po laseli alyvuogiu aliejaus.... rytais gerai atgaivina oda smile.gif (bet dar nebandziau) biggrin.gif



tai vot .




p.s. beje kodel musu fotki.lt negalima ieiti i kitu forkes, na uzrakintos ...... g.gif
Atsakyti
Laba
Nu kad leidžia įeit,nubėgau pasižiūrėt
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2013 12 04, 12:40)
Laba
Nu kad leidžia įeit,nubėgau pasižiūrėt



nu kad ieiti i fotki.com tai leidzia, bet dauguma albumu su "spynelem" ir neatsidaro blink.gif



Einu ATOOOOOOOOOSTOGU PORAI SAVAICIU - Kaledu ir Nauju savaitem clap.gif yahoo.gif assa.gif


nes jau beprotiskai reikia pailseti....

kaip laikotes????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misskiss: 04 gruodžio 2013 - 18:53
Kad ir į albumus ėjau,leido bigsmile.gif
Atsakyti