Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

Sveikos, - bet groovy manau vistiek malonus rupesteliai tokie ania? wub.gif wub.gif wub.gif

as su sese uzsirasem i sporto klubo ir ka jus manot blink.gif sesuo tai dzin visa gyvenima sportuoja, o as sia nakti negalejau miegoti, kojas belekaip maude doh.gif darbe isizergus vaiksciojau doh.gif bet jau pasiryzau tai eisiu iki galo smile.gif smile.gif
Atsakyti
Labukas
Sporto klubas gerai,bet ar neparinko individualiai pagal sportavimo laipsnį,tau krūvio?
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2013 11 21, 18:06)
Sveikos, - bet groovy manau vistiek malonus rupesteliai tokie ania?  wub.gif  wub.gif  wub.gif

as su sese uzsirasem i sporto klubo ir ka jus manot  blink.gif  sesuo tai dzin visa gyvenima sportuoja, o as sia nakti negalejau miegoti, kojas belekaip maude doh.gif  darbe isizergus vaiksciojau  doh.gif bet jau pasiryzau tai eisiu iki galo smile.gif smile.gif

Na, baisoka, kad viskas gerai būtų. Be to, žiūriu, kad nesvaigstu nerealiai, gal iš tos baimės dėl vaiko sveikatos, bet nepirkalioju nieko, nesiuvu, nemezgu. Ir neskubu dėl susitikimo su vaikeliu, kaip kitos baisiai laukia blink.gif Man geriau numatytu laiku, kad pasiruoščiau smile.gif Bet kai gims, tai turbūt tada išprotėsiu biggrin.gif

Tai reikėjo tau prasisportuot kitą dieną per skausmus, išsivaikščiotų pieno rūgštis ir vėl gerai būtų. Tik sunku pradėt, kai taip skauda biggrin.gif Na nieko, priprasi, še balioną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 11 20, 18:14)
Man iš tikrųjų irgi norisi viską pasidaryti tobulai, kad ir į skolą, ir ramiai po truputį išsimokėti, bet gyvenant svajonių namuose. Taip ir daryčiau, jei žinočiau, kad bus didesnės pajamos kas mėnesį. O dabar, kai ašaras gausiu, nenoriu rizikuoti, nes žinau, kad maistui sueis ir nieko neliks.

Dar ne viską. Kai ką naują, kai ką dėvėtą, kai ką močiutės numezgė, nupirko. Aišku, jos daugiau drabužėlius, brangiausius daiktus patys pirkom. Ir dar reikia vonelės ir pan.

nea, MB niekada nesutiktų dažytis sienų skolon lotuliukas.gif jis geriau pusę metų taupys, bet nesiskolins. po truputį ir aš to mokausi blush2.gif

wub.gif

QUOTE(misskiss @ 2013 11 21, 19:06)
as su sese uzsirasem i sporto klubo ir ka jus manot  blink.gif  sesuo tai dzin visa gyvenima sportuoja, o as sia nakti negalejau miegoti, kojas belekaip maude doh.gif  darbe isizergus vaiksciojau  doh.gif bet jau pasiryzau tai eisiu iki galo smile.gif smile.gif

pala pala, o tai tavo sesė ne Vilniuje gyvena? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2013 11 21, 18:14)
Labukas
Sporto klubas gerai,bet ar neparinko individualiai pagal sportavimo laipsnį,tau krūvio?




tai mes i aerobika smile.gif

QUOTE("Sunflower" @ 2013 11 22, 09:00)


pala pala, o tai tavo sesė ne Vilniuje gyvena?  unsure.gif


nusipirko buta Siauliuose su suzadetiniu, grizo is Vilniaus, bet planuoja i JAV isvykti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2013 11 22, 11:30)
tai mes i aerobika smile.gif
nusipirko buta Siauliuose su suzadetiniu, grizo is Vilniaus, bet planuoja i JAV isvykti smile.gif

aaaa smile.gif
Atsakyti
QUOTE("Sunflower" @ 2013 11 22, 09:00)
nea, MB niekada nesutiktų dažytis sienų skolon  lotuliukas.gif  jis geriau pusę metų taupys, bet nesiskolins. po truputį ir aš to mokausi  blush2.gif

Na, man tai tik taip norisi, bet aišku taip nedarom. Nors darėm - pasiėmėm paskolą remontui biggrin.gif Bet šiuo metu norisi dar susipirkti likusius baldus, bet kenčiu, nenoriu kitos paskolos unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės visos, kur išsilaksčiusios, kur Ramunka, kur mammka ???? Aš tai įlendu paskaitau ir dingstu, nes gyvenu pastaruoju metu greitkelyje link Vilniaus. Anyta jau reabilitacijoj, taisosi, bet jau labai pamažu.
Vakar susipykau su MB, bet taip, kad čiut lėkštės neskraidė. O šiandien jau juokiamės abu iš tokių nuotykių. Gerą 10 metų nebuvom susibarę, tai dabar tiek emocijų tuo klausimu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Oho, Knifofija, net keista girdėti smile.gif Bet tai jaučiu gerai, supurtėt santykius, dabar po susitaikymo dar geriau bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2013 11 24, 13:39)
Sveikutės visos, kur išsilaksčiusios, kur Ramunka, kur mammka ???? Aš tai įlendu paskaitau ir dingstu, nes gyvenu pastaruoju metu greitkelyje link Vilniaus. Anyta jau reabilitacijoj, taisosi, bet jau labai pamažu.
Vakar susipykau su MB, bet taip, kad čiut lėkštės neskraidė. O šiandien jau juokiamės abu iš tokių nuotykių. Gerą 10 metų nebuvom susibarę, tai dabar tiek emocijų tuo klausimu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

svarbiausia, kad susitaikėt 4u.gif
labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2013 11 21, 19:06)
Sveikos, - bet groovy manau vistiek malonus rupesteliai tokie ania?  wub.gif  wub.gif  wub.gif

as su sese uzsirasem i sporto klubo ir ka jus manot  blink.gif  sesuo tai dzin visa gyvenima sportuoja, o as sia nakti negalejau miegoti, kojas belekaip maude doh.gif  darbe isizergus vaiksciojau  doh.gif bet jau pasiryzau tai eisiu iki galo smile.gif smile.gif


ir as viena karta nuejau,noriu pradeti,tai paskui savaite drebanti vaiskciojau biggrin.gif doh.gif

lb diena,pas mus nieko naujo,ilgi vakarai,jau tamsu,kur cia us dviem kleckais labai islysi,,, doh.gif tai va ir stumiam laika unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2013 11 24, 12:39)
Sveikutės visos, kur išsilaksčiusios, kur Ramunka, kur mammka ???? Aš tai įlendu paskaitau ir dingstu, nes gyvenu pastaruoju metu greitkelyje link Vilniaus. Anyta jau reabilitacijoj, taisosi, bet jau labai pamažu.
Vakar susipykau su MB, bet taip, kad čiut lėkštės neskraidė. O šiandien jau juokiamės abu iš tokių nuotykių. Gerą 10 metų nebuvom susibarę, tai dabar tiek emocijų tuo klausimu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



wow keista tikrai is taves girdeti rolleyes.gif bet tikrai svarbu kad susitaikety smile.gif



joliukas - pradzioj sunku, bet po to kai isivaziuoji koks geras jausmas, ypac kai mano darbe BELEKIEK itampos, tai issikraunu ir iskraunu visas neigiamas emocijas wink.gif
Atsakyti