Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE(Knifofija @ 2013 11 01, 19:05)
Sveikutės. Aplankiau tėvų kapelius, pas dukterėčią pasisvečiavau, o dabar namuos po truputuką kuopiu. Ryt pažadėjau sau, kad tinginiausiu visą dieną.

Mes irgi kapelius lankėm sąžiningai visas tris dienas. O aš dažnai patinginiauju ir nežadėdama blush2.gif
Atsakyti
Laba, pagaliau išėjau į dekretą biggrin.gif Bo dabar jau vis tiek nežinai kada smile.gif Ypač, kai vos telpa pampuška pas mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 11 04, 19:54)
Laba, pagaliau išėjau į dekretą biggrin.gif Bo dabar jau vis tiek nežinai kada smile.gif Ypač, kai vos telpa pampuška pas mane biggrin.gif

Nu tai sveikinu prisiruošus, kada čia jau tas stebūklėlis planuoja pasirodyti???
Atsakyti
Kada jis planuoja nezinau biggrin.gif O as tai gruodzio 14 d.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 11 06, 14:45)
Kada jis planuoja nezinau biggrin.gif  O as tai gruodzio 14 d.

Pati geriausia prieskaledine-kaledine dovana wub.gif thumbup.gif
Labukas 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi ant Kaledu neuzsites biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2013 11 04, 07:01)
O aš dažnai patinginiauju ir nežadėdama blush2.gif

irgi reikia thumbup.gif

QUOTE(groovy @ 2013 11 04, 20:54)
Laba, pagaliau išėjau į dekretą biggrin.gif Bo dabar jau vis tiek nežinai kada smile.gif Ypač, kai vos telpa pampuška pas mane biggrin.gif

4u.gif

QUOTE(groovy @ 2013 11 06, 14:45)
Kada jis planuoja nezinau biggrin.gif  O as tai gruodzio 14 d.

thumbup.gif lotuliukas.gif

labukas 4u.gif

groovy, tai ką jau prisiplanavus veikt? smile.gif lauke orai jau lėvi, tai beliks tik kojines megzt leliukui mirksiukas.gif
Atsakyti
Kad į lauką ir taip nedaug einu, tik ne viena ir su reikalais, viena be tikslo nemoku blush2.gif Einam, kai reikia pas gydytoją, į parduotuvę, pas tėvus, draugus ir pan. Megzti irgi pamiršusi jau nuo mokyklos laikų, be to, močiutės su tuo mezgimu nerimsta, vis siūlosi ką nors numegzti primygtinai, palieku joms biggrin.gif Tiesą sakant, žiauriai nuobodžiauju. Skaitau knygas, žiūriu televizorių, kokį namų ruošos darbelį padarau (bet nesmarkiai, nes sunkoka pasidaro, be to, tai ne mano mėgstamiausia veikla visada buvo hihihi.gif). Taip ir stumiu dienas, ilgai miegu, po to vyro laukiu, tada kartu vakarienę pasidarom, pasitvarkom, teliką pažiūrim.
Atsakyti
Patinginiauk, kol gali
Labukas
Orai tikrai belekokie
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2013 11 07, 18:35)
Patinginiauk, kol gali
Labukas
Orai tikrai belekokie

bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 11 06, 14:45)
Kada jis planuoja nezinau biggrin.gif  O as tai gruodzio 14 d.


thumbup.gif SMAGU KAIP 4u.gif

o as tokia buvau dingus,nekalbadieniai buvo,o vakar ta proga dar ir prisitvojau vyno,sutarem su v kad eisim i restorana pasedet,ten sutikom zodziu jo klienta ir kolega,na ir privaisino mus doh.gif dbr lb gera,po kokiu metu pertraukos kai paragauji alkoholio tai ulialia doh.gif

mes kapuose nebuvom,nera kam maziuku palikti,o su jais nea,,,salta schmoll.gif biggrin.gif

nusipirkau siuvimo masina,o ar siusiu nezinau,kazi ar bus kada,na gal kokias kelnes kada pasilenksiu biggrin.gif

vyras darbe,as visa dar silta su vaikais,,vaikai geri,leidzi man tinginiauti,bet niu nez kaip reiketu taip jei daznai paragauti to vyno,kazkada bv jauna i grazi tai atrodo nu smagu viska,o dbr jau sunku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(joliukas27 @ 2013 11 09, 10:06)
dbr lb gera,po kokiu metu pertraukos kai paragauji alkoholio tai ulialia doh.gif

mes kapuose nebuvom,nera kam maziuku palikti,o su jais nea,,,salta schmoll.gif  biggrin.gif

Įsivaizduoju, kaip bus lotuliukas.gif

Tai kad palyginti su kitų lapkričių pradžiomis gana šilta buvo. Nors mes Kauniečiai, gal kitur šalčiau buvo.
Atsakyti