Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

Labukas 4u.gif
tyluma ramuma vėl pas mus smile.gif
Atsakyti
Tylu,tai tylu hihihi.gif
Labukas
vėjas kaip ir sumažėjo,bet va lyt pradėjo
Atsakyti
Jo, kažkaip tylu smile.gif Bet kad mano tai ir gyvenimas ramus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 10 29, 19:16)
Jo, kažkaip tylu smile.gif Bet kad mano tai ir gyvenimas ramus smile.gif

gerai kad ramus tada ir leliukas ramus bus
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2013 10 30, 06:38)
gerai kad ramus tada ir leliukas ramus bus


As galvoju,kad atvirksiai biggrin.gif . Su pirmu visur laksciau, o vaikas toks namiseda. Su antru - gulejau ,bet pas ja varikliukas subinej biggrin.gif .


Sveikos.

Oi,nusiplukiau,prisinervinau per tas savaites doh.gif . Jau turbut rasiau,kad katinuka suvezino.. Nepraejo savaite - kate dingo. Penkias dienas ramybes neradau. Ketvirta diena ejau is pardes pakelese saukiau,vis tikejausi,kad kazkur ilindus. Penkta diena ryte girdziu,kad rekia po langais,kad saukia verysad.gif . Isbegu beveik nuoga,o ji sedi..rekia..ir neina.. Nu taip ir pagalovojau,kad suzalota. Dvi dienas pas vet praleido. Isnarinti klubai,issekus,negerus,needus verysad.gif . Po lasalinem laike. Parsiveziau siandien. Vargelis..na,bet aciu D,gyva,atsirado. Isgis. Man tik kasnis gerklej stojasi pagalvojus kaip ji leisgyve sugebejo parslinkt namo verysad.gif .
Ieskosiu draudimo,baisiai nuskausmino veterinarai . Zmogu pigiau pagydyt doh.gif
Atsakyti
Labuka
Mammka tavo katukei 4u.gif o tau už vargą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tyngiu
Juodai
Nerandu virbalų
Ir nusipirkt vis pamirštu
Alas su chaimu matyt persekioja hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2013 10 30, 19:49)
Alas su chaimu matyt persekioja hihihi.gif

kas tai???
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2013 10 31, 07:04)
kas tai???

Itariu kad Alzheimeris bigsmile.gif
Labas ankstyvas rytas-retai parasau as cia-skaitau viska zinau kuom gyvenat-bet kazkokie nerasadieniai uzeje blush2.gif
Darbais uzsivertus-bus auditas isorinis mokyklos-tai net atostogu neisejo pajust-ariam dar daugiau nei kai pamokos doh.gif
knifofija, smagu kad uosvienei gerai viskas po operacijos 4u.gif
Mammka, gaila del katuko labai verysad.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Mammka 4u.gif
mūsų fronte nieko gero, nieko naujo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2013 10 30, 05:38)
gerai kad ramus tada ir leliukas ramus bus

Tai kad makaka biggrin.gif Bet kad ramus tas mūsų gyvenimas, tai tik ta prasme, kad gal kažkokių įspūdžių dabar mažiau, o šiaip gi keliavom, butą remontavom, kraustėmės, dabar kuriamės, iki šiandien dirbau, vis pasitvarkau (nors iki šiol to nedarydavau paprastai biggrin.gif), skanėstus gaminu, tai negali sakyt, kad visai mes čia ramiai. Bet po teatrus nevaikštom, nesikultūrinam, kelionių jau irgi nebėra, tai kažkaip man toks nuobodesnis atrodo gyvenimas. Bet jau ir 34 savaite smile.gif

QUOTE(mammka @ 2013 10 30, 19:23)
Oi,nusiplukiau,prisinervinau per tas savaites  doh.gif . Jau turbut rasiau,kad katinuka suvezino.. Nepraejo savaite - kate dingo. Penkias dienas ramybes neradau. Ketvirta diena ejau is pardes pakelese saukiau,vis tikejausi,kad kazkur ilindus. Penkta diena ryte girdziu,kad rekia po langais,kad saukia  verysad.gif . Isbegu beveik nuoga,o ji sedi..rekia..ir neina.. Nu taip ir pagalovojau,kad suzalota. Dvi dienas pas vet praleido. Isnarinti klubai,issekus,negerus,needus  verysad.gif . Po lasalinem laike. Parsiveziau siandien. Vargelis..na,bet aciu D,gyva,atsirado. Isgis. Man tik kasnis gerklej stojasi pagalvojus kaip ji leisgyve sugebejo parslinkt namo  verysad.gif .
Ieskosiu draudimo,baisiai nuskausmino veterinarai . Zmogu pigiau pagydyt  doh.gif

Nu jo, drauskit dabar jau doh.gif Pasisekė katytei, gerus šeimininkus turi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 31 spalio 2013 - 14:43
QUOTE(groovy @ 2013 10 31, 14:42)
Tai kad makaka biggrin.gif Bet kad ramus tas mūsų gyvenimas, tai tik ta prasme, kad gal kažkokių įspūdžių dabar mažiau, o šiaip gi keliavom, butą remontavom, kraustėmės, dabar kuriamės, iki šiandien dirbau, vis pasitvarkau (nors iki šiol to nedarydavau paprastai biggrin.gif), skanėstus gaminu, tai negali sakyt, kad visai mes čia ramiai. Bet po teatrus nevaikštom, nesikultūrinam, kelionių jau irgi nebėra, tai kažkaip man toks nuobodesnis atrodo gyvenimas. Bet jau ir 34 savaite smile.gif

Gerai gyvenat vaikučio laukiat tai ir smagu thumbup.gif o koks bebus ramus ar pasiutęs vistiek mylėsit 4u.gif va mano abudu kasdiena keičias (ir nevisada į gera)o myliu kokie bebūtų. blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės. Aplankiau tėvų kapelius, pas dukterėčią pasisvečiavau, o dabar namuos po truputuką kuopiu. Ryt pažadėjau sau, kad tinginiausiu visą dieną.
Atsakyti