Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

Labas rytas
Šiandien mano mergina eis į pirmąjį savo skautų žygį su nakvyne, tai eisiu ruošt kuprines kad nesukūstų. Šiaip manau kad bus smagu jei patinka skautaut tikiuos neatšlas, nes man atrodo kad tai gera organizacija ir gali daug ko gero išmokyti. Mes su Kaspariuku liksim Karaliaut vieni tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Arabele, o kur jie nakvos ? Palapinėse, ar nesušals ? Man skautų žygiai asocijuojasi su vasara.

Anyta po truputėlį taisosi, dar reanimacijoj.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2013 10 19, 08:31)
Labas rytas,

Arabele, o kur jie nakvos ? Palapinėse, ar nesušals ? Man skautų žygiai asocijuojasi su vasara.

Anyta po truputėlį taisosi, dar reanimacijoj.

Smagu kad anyta taisosi sveikatos jai
Miegos jie mokykloj, ant grindų visi kartu. Manau nesušals. O aš irgi labai mažai žinojau ką pie skautus kuo toliau tuo jie man labiau patinka, bet svarbiausia kad Smiltei patinka.
Atsakyti
Knifofija balionas tavo anytai 4u.gif

Dvyniams,kad nenusitriestu biggrin.gif 4u.gif

Ir Smiltei,kad nesusaltu 4u.gif 4u.gif



Nelabas verysad.gif .
Suvazinejo mano shpoka viena cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif . Kate vietos neranda - iesko. Brolis irgi pasimetes.... dar vakar zaidziau,ziurejau koks grazus uzaugo,o siandien nebera verysad.gif . Blyn...zinojau,kad jie neisgyvens prie gatves,bet vistiek blogai jauciuos.
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2013 10 20, 15:43)
Ir Smiltei,kad nesusaltu  4u.gif  4u.gif
Nelabas  verysad.gif .
Suvazinejo mano shpoka viena  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  . Kate vietos neranda - iesko. Brolis irgi pasimetes.... dar vakar zaidziau,ziurejau koks grazus uzaugo,o siandien nebera  verysad.gif . Blyn...zinojau,kad jie neisgyvens prie gatves,bet vistiek blogai jauciuos.

Smiltė nesušalo grįžo laiminga visa. Patinka kol kas mano merginai ten.
O dėl tavo augintinių užuojauta dėl to ir nenoriu turėt nes paskui žiauriai skauda kai kas atsitinka 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2013 10 20, 16:43)
Suvazinejo mano shpoka viena 

verysad.gif kaip gaila verysad.gif

QUOTE(arabele @ 2013 10 21, 05:39)
Smiltė nesušalo grįžo laiminga visa. Patinka kol kas mano merginai ten.
O dėl tavo augintinių užuojauta dėl to ir nenoriu turėt nes paskui žiauriai skauda kai kas atsitinka 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

thumbup.gif

labukas 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms wink.gif

Mammka - console.gif

Knifofija - sveikateles tavo anytai 4u.gif


Mani mociutele irgi pagulde i ligonine verysad.gif isveze su infarktu, o ligoninej dar antras istiko verysad.gif verysad.gif bet dbr stabilizuojasi bukle...
Atsakyti
Ojei, kiek liūdnų naujienų... Laikykitės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Kažkaip labai keistai smagiai jaučiuos nuo pat labi ryto thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas, labas smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš jau namie. Kai tik anytą iškėlė į palatą išlėkėm į Vilnių. Nuvažiavom pasiruošę slaugyt, o radom bevaikščiojančią. Gydytojai nustebę, kad po tokios operacijos, taip greit taisosi. Nereikėjo budėt prie jos nei minutėlės. Viską susitvarko pati. Dabar tik gerėja ir duok dieve niekas nesikomplikuos.


Misskiss- sveikatytės tavo močiutei.

Mammka, užuojauta dėl katinėlio. Sunku bus kurį laiką, kol apsiprasit.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2013 10 22, 16:03)
Sveikutės, aš jau namie. Kai tik anytą iškėlė į palatą išlėkėm į Vilnių. Nuvažiavom pasiruošę slaugyt, o radom bevaikščiojančią. Gydytojai nustebę, kad po tokios operacijos, taip greit taisosi. Nereikėjo budėt prie jos nei minutėlės. Viską susitvarko pati. Dabar tik gerėja ir duok dieve niekas nesikomplikuos.

Oba, tai galėsit keliauti ateityje, ar jau nerekomenduos gydytojai?
Atsakyti