Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE(arabele @ 2013 10 15, 05:11)
O naujausia naujiena mano vaikai turi šviežų brolį, aš pati dėl to kažkaip prastai jaučiuosi nors lyg ir turėčiau nekreipt dėmesio bet jau visa savaitė kaip negaliu nustot savęs gailėtis.\nu va ir pasiguodžiau nors kaži ar reikėjo turit savų ir rimtesnių bėdų blush2.gif

Na, yra tai yra, brolis nekaltas, o tu negalvok dabar apie tai, kiek tai išeina. Svarbu, kad jūs visi sveiki thumbup.gif Aš irgi jau beveik visai pasveikau. Šiandien maze žiūrėjo, sake visi organai sveiki. Akrobatė bus, kojas vos ne ant nosies užsikėlusi biggrin.gif

QUOTE(Knifofija @ 2013 10 15, 08:20)
Ačiū už palaikymą anytai. Šiandien apie 10 val skambinsim į reanimaciją (skambint galima tik numatytom valandom) pasiteiraut apie sveikatą.

Na, kokios naujienos?

QUOTE("Sunflower" @ 2013 10 15, 09:17)
*****, kaip šildymo laukiu, ta drėgmė pribaigt baigia  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Jo, pas mus po naujo remonto, o dėl tos drėgmės net pelyja langai ir palangės verysad.gif O baisiausia, kad vonioj irgi radiatorius pas mus, o ne gyvatukas, tai šildomas tik žiemą, net rankšluosčių nepasidžiovinsi sad.gif Tai dar dėl šalčio tiek to, praėjo tos šaltesnės dienos, įmanoma išbūti, bet vien dėl sveiko buto geriau už šildymą mokėsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE("Sunflower" @ 2013 10 15, 09:17)
Labukas  4u.gif
*****, kaip šildymo laukiu, ta drėgmė pribaigt baigia  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Arabele,  4u.gif

Bet ale kokia neteisybė aš nenorėjau šildymo pas mus nieko nepelyja ir drėgmės visai nėr tai va įjungė, o jūs čia visos norit ir dar neturit vat kas per nesamonė pas mus karšta pleškina langus darom kad vėdintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2013 10 16, 05:42)
Bet ale kokia neteisybė aš nenorėjau šildymo pas mus nieko nepelyja ir drėgmės visai nėr tai va įjungė, o jūs čia visos norit ir dar neturit vat kas per nesamonė pas mus karšta pleškina langus darom kad vėdintis doh.gif

tai skūskitės namo administratoriui, kad neefektyviai šildo. pas mus vakar įjungė thumbup.gif jie realiai šalti netgi yra, nu tokie pridėjus ranką jauti, kad ne šalti, o kambario temperatūros, bet iš karto jaučiasi šiluma namie, gal dar +, kad radiatorius naujus susidėjom, tai efektyviau šildo, bet namas nuo pirmos dienos pleškint tikrai nepradeda smile.gif
nu bet kol šildymo nėra, tai ne karšta namie? smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš kariauju su lapais. Anyta dar reanimacijoj, po truputuką taisosi, vakar jau pradėjo pati kvėpuoti, šiandien jau truputį kalba ir rankas kojas judina. vienu žodžiu taisomės.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2013 10 16, 11:23)
Sveikutės, aš kariauju su lapais. Anyta dar reanimacijoj, po truputuką taisosi, vakar jau pradėjo pati kvėpuoti, šiandien jau truputį kalba ir rankas kojas judina. vienu žodžiu taisomės.

smagu kad anytai geriau linkim kuo greičiau pasveikti.
o tau linkiu pabaigt kariaut, negi negali taikiai susitart???? lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
pas mus viskas tas pats ax.gif
Atsakyti
Knifofija, na kaip anyta? Juk jūs - nepamainomos kelioniu partneres, ar ne?

Kauną šildo nuo šiandien, bet mūsų dar ne, gal ryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 10 14, 19:42)
Sakyčiau nėščia būtum ir nepersirgus toksoplazmoze, o dabar vaikai... Gi patikrinot, be to, vaikams gerai gyvūnai gi, įrodyta.


aij,as nesiparinu,paviduriavo po pora syk,vyrui gal blogiau buvo,o man nieko,vot ka reiskia kai tevai leidzia viska vaikams,arba vaiku ju neklauso ir ciupineja viska is eiles,dbr sunkiai kimba kokia man zaraza lotuliukas.gif

QUOTE(Knifofija @ 2013 10 14, 22:04)

Joliuk27, šaunuolė tu, mes irgi buvom priglaudę katytę pamestinukę (juk nepaliksi giminės bėdoj), gyveno pas mus 9 metus, kol suvažinėjo išbėgusią į kiemą.

.


uzjauciu 4u.gif ciu uz grazius zodzius 4u.gif

permeciau kelis psl,jei ko nepacitavau,sorriukas 4u.gif vaikai nusitriede snd,tai buvo drabelio,ir grindis visur isciustyt,vaikus numaudyt,pati issimaudziau,o kate tai geriausiai gyvena,apkramte man rankas,sokineja kaip pasiutus,niu bet siaip gera katyte rolleyes.gif

ryt mama neateis padeti,vyras dirbs,viena kariausiu iki vakaro su kleckiukais doh.gif biggrin.gif ir kate biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joliukas27 @ 2013 10 17, 22:21)

permeciau kelis psl,jei ko nepacitavau,sorriukas 4u.gif vaikai nusitriede snd,tai buvo drabelio,ir grindis visur isciustyt,vaikus numaudyt,pati issimaudziau,o kate tai geriausiai gyvena,apkramte man rankas,sokineja kaip pasiutus,niu bet siaip gera katyte rolleyes.gif

ryt mama neateis padeti,vyras dirbs,viena kariausiu iki vakaro su kleckiukais doh.gif  biggrin.gif ir kate biggrin.gif

stiprybės tau ir kanatrybės įsivaizduoju kaip sunku vienai su dviem mažais vaikais ir dar sergančiais. Nors kai serga ir didelis mažu pavirsta. Laikykis 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 10 17, 21:56)
Kauną šildo nuo šiandien, bet mūsų dar ne, gal ryt g.gif

gal kaimynai radiatorių nenuorina g.gif juk jūs irgi Kaunas skaitotės ar priemiestis? (Sorry, aš Kaune kaip džiunglėse gaudausi) blush2.gif

QUOTE(joliukas27 @ 2013 10 17, 23:21)
vaikai nusitriede snd,tai buvo drabelio,ir grindis visur isciustyt,vaikus numaudyt,pati issimaudziau,o kate tai geriausiai gyvena,apkramte man rankas,sokineja kaip pasiutus,niu bet siaip gera katyte rolleyes.gif

vejetus 4u.gif

Labas rytas 4u.gif
rytais kažkokie nesveiki kosūlio priepoliai užeina, kaip užknisa, negaliu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Sunflower": 18 spalio 2013 - 07:22
Laba smile.gif

Pas mus irgi dar nesildo smile.gif Bet mum kaip ir nereik kolkas to sildymo smile.gif Namie silta, langai siektiek pradaryti visada smile.gif Namie trumpom rankovem sedim biggrin.gif
Atsakyti
Ne, nuorint turim mes, bet musu rajono vakar matyt dar nejunge. Kaunas mes, ne rajonas. Jauciu jau bis siandien, nes radiatoriai salti, bet ne ledinio metalo saltumo. Gris vyras ir nuorins, jei jau reiks. Siaip rase, kad visur per 5 diemas Kaune turi sujungti.
Atsakyti