Įdomu būtų pasidalinti patirtimi naudojant homeopatinius Colic Calm bei Tummy Calm lašus nuo pilvo dieglių.
Pirma, šiek tiek apie pačius lašus. Abeji lašai to pačio gamintojo registruoti JAV kaip homeopatiniai vaistai, tik Tummy Calm naujesni ir brangesni šiek tiek.
Sudėtys:
COLIC CALM - ramunėlė, kmynas, imbieras, alijošius, pankolis, pipirmėtė, melisa ir medicininė augalinė anglis.

TUMMY CALM - ramunėlė, pataisas, muskusas, silicis, Natrum Muriaticum, Calcarea Phosphorica, thuja, Colocynthis, ir medicininė augalinė anglis.

Abejų lašų sudėtyje nėra alkoholio, cukraus, simetikono, natrio bikarbonato (soda), augalinių aliejų ir ekstraktų, kviečių, glitimo, sojų, pieno ir gyvūninės kilmės produktų, taip pat nėra jokių dirbtinių dažiklių ar aromatinių medžiagų.
Poveikis abiejų lašų vienodas: greitas ir saugus, švelnus skonis, efektyvus, vartojamas pagal poreikį kai užeina skausmai, greitas poveikis per keletą minučių, veikia skrandyje ir žarnyne, skatina organizme savarankišką gijimą. Naudojamį kaupiantis dujoms, esant skrandžio veiklos sutrikimams, refliuksui ir žagsėjimui.