Įkraunama...
Įkraunama...

Įveikiau nevaisingumą

Maide, nugi pagaliau!!! Džiaugiuosi ne tyliai, džiaugiuosi taip, kad norisi rėkti iš džiaugsmo smile.gif
Paminklą tau reikėtų pastatyti už tiek sugebėtų kartų atsistoti ir iš naujo tęsti kelionę pas savo mažylę.

Tegul auga tavo dukrytė sveika ir mėgaukitės kiekviena akimirka kartu wub.gif
Atsakyti
Maide, aina sau blink.gif blink.gif blink.gif
Super cray.gif cray.gif cray.gif
Tikejausi tokios zinutes wub.gif Maniau kai pasirodysi (jei pasirodysi), tai va sitaip wub.gif
Atsakyti
Maide,l.l.dziaugiuosi uz tave!!! pAGALiAU stebuklas ivyko,ot slapuke esi mirksiukas.gif pasiilgom taves ir kaip smagu,kad grizai pasidalinti gera naujiena!!! Tegu auga jusu stebuklyte sveika mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2014 10 09, 19:13)

Nuosirdziausi sveikinimai!!! Aukit sveiki wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2014 10 09, 18:13)
Niekada nemaniau, kad čia rašysiu. Bet tikėjausi.


Maidenana labai laukiau tavo šios žinutės SM wub.gif Pagaliau sūpuoji savo stebukliukę wub.gif Sveikinu iš visos širdies, aukit sveikos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2014 10 09, 18:13)
Niekada nemaniau, kad čia rašysiu. Bet tikėjausi.

Daug kas istoriją mano žino, tad padarysiu ją maksimaliai trumpa, kad eilinį kartą neteršti eterio..

Laukiau nepilnus 5 metus, nuo 2010 pradžios..



Maidenana, tokios zinios! thumbup.gif
Nuosirdziai zaviuosi tavo stiprybe! O dabar aukit ir stiprekit!
Atsakyti
Maidenana, skaitydavau tavo postus kaip geležinės moters kokios .. dažnai rašydavai, kad niekad neturėsit vaikų, kad gal jums nelemta ir pan. Tai nu nerealiai džiaugiuosi jūsų sėkme. Oi, kaip norisi daugiau tokių istorijų... tikiuosi, ir aš kada parašysiu čia.. 4u.gif
Atsakyti
Maidenana, sveikinu! Labai labai! Sėkmė įkvepia vilties, kad anksčiau ar vėliau, sunkiau ar lengviau, sulauksime savo vaikų.
Atsakyti
Maidenana, iki asaru sugraudino tavo istorija! Taip dziaugiuos uz jusu seima! wub.gif tikiu, kad viskas busvtik gerai!
Atsakyti
Maidenana, VALIOOOOO! Be galo džiaugiuosi!!! wub.gif

Ar šitą imunoglobuliną leidaisi?
http://24farm.ru/ima...iofarma_173.jpg
Vadinasi, Tau kišo koją būtent imunitetas.

Išduok paslaptį, kas ta stebuklingoji gydytoja. ax.gif

P.S. Beje, žinau bent porą kitokių atvejų, kai merginos po daugybės nesėkmių išnešiojo būtent leisdamosis vaistus nuo AFS, nors AFSas nebuvo nustatytas.
Matyt, kiekvienu atveju reikia pataikyti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 10 spalio 2014 - 11:22
QUOTE(Pelargonija @ 2014 10 10, 11:20)
Ar šitą imunoglobuliną leidaisi?

Man išvis Maidenanos istorijoj daug įvairiausių terminų ir vaistų, su kuriais išvis neteko susidurti. Tai o gali būti priežastis tiesiog imuniteto "neturėjimas"?
Atsakyti
Manau, kad atvirkščiai, kaip ir pas mane (ir vienintelė mums surasta rimta priežastis) - per aktyvus imunitetas, kuris sunaikina embrionus.
Atsakyti