Įkraunama...
Įkraunama...

Įveikiau nevaisingumą

QUOTE(molevape @ 2015 02 24, 10:35)
Magija,

Ačiū už istoriją, man irgi LAP metu nieko nerado.. nors buvau įsitikinusi, kad kažką turėtų rasti (skausmingos menstruacijos ir t.t.). Gal irgi jauna gydytoja ko nors nesužiūrėjo? Bet LAP metu darė ir praeinamumo tyrimą ir kt. nejaugi šitaip galima "pražiūrėti" ?


As turejau ir histeroskopijos operacija, dvi laparaskopijas, dariausi 2 gimdos nuotraukas, apie 12 IUI, tai truko devynis metus. Ir tik po antrosios ( laparoskopijos) operacijos pastojau. O man jau per 40...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAGIJA_2014: 27 vasario 2015 - 12:40
QUOTE(kavosmaniake @ 2015 02 26, 17:24)
Sveikos visos kurios turite problemu susilaukti mazuliuku,rasau nes noriu pasidalinti su jumis savo isgyvenimu kuris pagaliau baigesi musu dziaugsmu.Labai noreciau kad ir jus aplankytu dziaugsmas ir baigtusi visi nusivylimai.Susituokeme pries 5 metus ir jau norejome savo seima papildyti nauju nariu,taciau mums nesiseke,pasidareme visus tyrimus ir galutinis rezultatas- vyro spermos neveiksnumas.Gydytojai sake nenuleisti ranku dar yra galimybe susilaukti vaikuciu taciau labai maza.Nusprendeme daryti dirbtini apvaisinima,kuris nepavyko,gereme visokius vitaminus skatinancius reprodukcija ir tai nepadejo,kol viena diena perskaiciau straipsni apie homeopatinius zirnelius padedancius vaisingumui.Nusprendeme isbandyti,susitareme susitikimui su gyd.homeopatu A.Januskeviciu,jis istyre vyro organizma ir paskyre jam tinktura ir homeopatinius zirneliu gerti.Aisku  labai abejojome tuo ar pades bet noras tureti vaikuti nugali viska.Ir visai netiketai po ilgu laukimu ir bandymu, po 3 men vartojimo homeopatinius zirnelius nestumo testas parode || bruksnelius  smile.gif  nestuke.gif .dziaugsmui nebuvo ribu 4u.gif
Musu mazajai jau 3 menesiai,esame be galo laimingi.Tikiu ,kad mums padejo homeopatija.
Gal kam pasirodys ir juokinga,aisku bus tokiu kurios netikes homeopatija,taciau kiekvieno teise rinktis yra. Kiekviena diena dziaugiames savo mergyte,ir esame dekingi gyd A.Januskeviciui.



Sveiki visi, esu SM naujoke, nors skaitau si foruma gana seniai ir ieskau ikvepimo, patarimu ir palaikymo jame... Ypac smagu skaityti istorijas su laiminga pabaiga, nes tada suprantu, kad ir man kazkada ateis tokia diena, kai laikysiu savo kudikeli ant ranku. Visas labai sveikinu ir dziaugiuosi del visu jusu, kurios jau supuoja savo maziuka thumbup.gif Ypac sunku sulaikyti asaras skaitant istorijas, kai pavyksta nestuke.gif ir sekmingai pagimdyti kudikeli po labai ilgo laukimo. Nenoriu cia daug prirasyti apie save, nes cia istorijos su laiminga pabaiga, pas mane kol kas dar jos nera, todel pasistenksiu trumpai. Su vyru meginam susilaukti vaikelio jau net nezinau 6 ar 7 metai. Ir po nesekmingu bandymu tradicines medicinos, nusprendem pameginti netradicine medicina ir pastebejau, kad kaip tik kavosmaniake lankesi pas A. Januskeviciu, pas kuri ir mes su vyru jau buvome viena karta, dabar reikes po menesio vel vaziuoti, bet turim daug abejoniu, todel butu smagu, kad kavosmaniake galetu issamiau parasyti apie homeopatini gydyma unsure.gif arba kažkuri kita mergina, kuri su tuo susidure galetu pasidalinti savo patirtimi apie homeopatija susijusia su nevaisingumo gydymu, buciau labai dekinga uz bet kokia informacija smile.gif Atsiprasau, kad as cia ne labai i tema su savo klausimais.
Atsakyti
QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2015 03 02, 12:04)
Sveiki visi, esu SM naujoke, nors skaitau si foruma gana seniai ir ieskau ikvepimo, patarimu ir palaikymo jame... Ypac smagu skaityti istorijas su laiminga pabaiga, nes tada suprantu, kad ir man kazkada ateis tokia diena, kai laikysiu savo kudikeli ant ranku. Visas labai sveikinu ir dziaugiuosi  del visu jusu, kurios jau supuoja savo maziuka thumbup.gif Ypac sunku sulaikyti asaras skaitant istorijas, kai pavyksta  nestuke.gif ir sekmingai pagimdyti kudikeli po labai ilgo laukimo. Nenoriu cia daug prirasyti apie save, nes cia istorijos su laiminga pabaiga, pas mane kol kas dar jos nera, todel pasistenksiu trumpai. Su vyru meginam susilaukti vaikelio jau net nezinau 6 ar 7 metai. Ir po nesekmingu bandymu tradicines medicinos, nusprendem pameginti netradicine medicina ir pastebejau, kad kaip tik kavosmaniake lankesi pas A. Januskeviciu, pas kuri ir mes su vyru jau buvome viena karta, dabar reikes po menesio vel vaziuoti, bet turim daug abejoniu, todel butu smagu, kad kavosmaniake galetu issamiau parasyti apie homeopatini gydyma unsure.gif arba kažkuri kita mergina, kuri su tuo susidure galetu pasidalinti savo patirtimi apie homeopatija susijusia su nevaisingumo gydymu, buciau labai dekinga uz bet kokia informacija smile.gif Atsiprasau, kad as cia ne  labai i tema su savo klausimais.



Mes taip pat lankomes pas ji jau puse metu. Na abejoniu ir mums yra, bet zinau, kad tikrai nepakenks, o jei pades - tai butu nuostabu. Kol kas, vartojant homeopatus, apciuopiamas pasiekimas - imunitetas musu abieju tapo daug stipresnis ir nebesergam kaip anksciau. Homeopatija padeda organizmui paciam tvarkytis su savo problemomis, bet ar gali padeti kiekvienam zmogui negaliu pasakyti, nes perskaicius siame forume sekmes istorijas supratau viena - kad visos jos visiskai skirtingos, ir kas gali padeti vienam, kitam gal tai nepades.. Bet bandyti verta, o jeigu tas gydymas yra butent jums? Siuo metu nusprendziau vienu gydymu neapsiriboti ir ieskoti kitokiu budu (isskyrus kol kas IUI ir IVF), tad ziuresim kaip toliau seksis. Kokia pas jus problema? Mano vyro turtas yra prastas, nuo to man tik liudniau, nes girdejau, kad vyra isgydyti sunkiau sad.gif. Mes kvieciames vaikuti jau 2 metus, bet mums jau 33, tad noretusi, kad angeliukas ateitu greiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noblissima @ 2015 03 03, 12:47)
Mes taip pat lankomes pas ji jau puse metu. Na abejoniu ir mums yra, bet zinau, kad tikrai nepakenks, o jei pades - tai butu nuostabu. Kol kas, vartojant homeopatus, apciuopiamas pasiekimas - imunitetas musu abieju tapo daug stipresnis ir nebesergam kaip anksciau. Homeopatija padeda organizmui paciam tvarkytis su savo problemomis, bet ar gali padeti kiekvienam zmogui negaliu pasakyti, nes perskaicius siame forume sekmes istorijas supratau viena - kad visos jos visiskai skirtingos, ir kas gali padeti vienam, kitam gal tai nepades.. Bet bandyti verta, o jeigu tas gydymas yra butent jums? Siuo metu nusprendziau vienu gydymu neapsiriboti ir ieskoti kitokiu budu (isskyrus kol kas IUI ir IVF), tad ziuresim kaip toliau seksis. Kokia pas jus problema? Mano vyro turtas yra prastas, nuo to man tik liudniau, nes girdejau, kad vyra isgydyti sunkiau sad.gif. Mes kvieciames vaikuti jau 2 metus, bet mums jau 33, tad noretusi, kad angeliukas ateitu greiciau smile.gif


As tik bijau, kad vyra sunku bus ikalbeti vazineti (nes mes esam is Kauno), jeigu greitai nesulauksim rezultatu, nes po pirmo vizito antra paskyre po menesio, t.y. turetume vaziuoti truputi daugiau nei po poros savaiciu. Nors zirniukus tvarkingai geriam ir vitaminus leidziam kaip rekomendavo vienas kitam i uzpakaliuka smile.gif Beje man taip pat siemet bus 33 ir mes jau meginam 6-7 metai sad.gif Vyro turtas pries kiek daugiau nei 2 metus buvo praktiskai pavyzdinis, paskutiniu metu rezultatai ne tokie geri, bet tikrai nera ir labai blogi. Tai paaiskejo darant IUI (kurios buvo nesekmingos). Tradicines medicinos daktarai realiu priezasciu kaip ir nerado del ko nepastoju, neskaitant kad 2 stadijos endo buvo rasta darant LP, beto yra zaizdele ant gimdos kaklelio kuria nuolat reikia stebeti ar nera pakitimu (kol kas ju nera), bet su tokiom problemom tikrai kaip ir turetu būti visi sansai sekmingai pastoti, deja kazkodel nesiseka... VK mums siule arba dar daryti IUI arba jei nenorim daugiau gaisti laiko meginti IVF, vyrui mintis apie IVF nelabai patinka, beto ir nepigus tas dziaugsmas, todel ir pradejau ieskoti alternatyviu budu. Beje A. Januskevicius nustate,kad pas mane sutrike hormonai, neuzauga pakankamai gleivine bei sutrikusi kiausintakiu veikla. Keista, kad nei vieni tradiciniai tyrimai man to neparode... Dabar po truputi pradedu dometis ir akupunktura, galvoju gal reiktu ten nueiti pabandyti pavaikscioti... beje as dar geriu agnucaston 4mg, neseniai pradejau, ziuresiu gal bent jau ciklas susireguliuos, nes dabar pas mane gana ilgas buna ir nereguliarus 30-40 d.
O kokias jums priezastis nustate jisai ar rado kazka papildomai nei tradicines medicinos tyrimai? Ir kaip daznai jums liepia pasirodyti pas ji ? Ar sekancius kartus vel tiria visa organizma is naujo ar jau tik tas vietas, kuriose pirma karta buvo rastos problemos?
Linkiu, kad jusu angelelis neuztruktu ilgai kelyje ir kuo greiciau taptumete nestuke.gif ir puoseletumete savo mazyli jau ne tik galvodama apie ji, bet ir glostydama pilvuke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2015 03 02, 13:04)
Sveiki visi, esu SM naujoke, nors skaitau si foruma gana seniai ir ieskau ikvepimo, patarimu ir palaikymo jame... Ypac smagu skaityti istorijas su laiminga pabaiga, nes tada suprantu, kad ir man kazkada ateis tokia diena, kai laikysiu savo kudikeli ant ranku. Visas labai sveikinu ir dziaugiuosi  del visu jusu, kurios jau supuoja savo maziuka thumbup.gif Ypac sunku sulaikyti asaras skaitant istorijas, kai pavyksta  nestuke.gif ir sekmingai pagimdyti kudikeli po labai ilgo laukimo. Nenoriu cia daug prirasyti apie save, nes cia istorijos su laiminga pabaiga, pas mane kol kas dar jos nera, todel pasistenksiu trumpai. Su vyru meginam susilaukti vaikelio jau net nezinau 6 ar 7 metai. Ir po nesekmingu bandymu tradicines medicinos, nusprendem pameginti netradicine medicina ir pastebejau, kad kaip tik kavosmaniake lankesi pas A. Januskeviciu, pas kuri ir mes su vyru jau buvome viena karta, dabar reikes po menesio vel vaziuoti, bet turim daug abejoniu, todel butu smagu, kad kavosmaniake galetu issamiau parasyti apie homeopatini gydyma unsure.gif arba kažkuri kita mergina, kuri su tuo susidure galetu pasidalinti savo patirtimi apie homeopatija susijusia su nevaisingumo gydymu, buciau labai dekinga uz bet kokia informacija smile.gif Atsiprasau, kad as cia ne  labai i tema su savo klausimais.

Lankiausi ir as pas ji, ir ne viena karta, bet kuo toliau, tuo labiau man tas jo gydymas primine pinigu "plovima". Kiekviena karta atejus vis ka nors rasdavo, kruvos papildu uz nemaza kaina, kol viena diena pasakiau "ate" ir ismeciau visus jo "zirnelius". O pastojau po 3 metu tikrai ne jo gydymo deka (p.s visa istorija 15 psl.)
Atsakyti
QUOTE(Ingbri @ 2015 03 03, 17:14)
Lankiausi ir as pas ji, ir ne viena karta, bet kuo toliau, tuo labiau man tas jo gydymas primine pinigu "plovima". Kiekviena karta atejus vis ka nors rasdavo, kruvos papildu uz nemaza kaina, kol viena diena pasakiau "ate" ir ismeciau visus jo "zirnelius". O pastojau po 3 metu tikrai ne jo gydymo deka (p.s visa istorija 15 psl.)


Smagu, kad tavoji istorija su laiminga pabaiga smile.gif labai dziaugiuosi del taves ir tavo augancio dziaugsmo smile.gif nes tikrai pereitai labai daug visko ir tyrimu visokiausiu ir gydytoju ir kaip suprantu visdelto pastojai naturaliai, be jokiu stimuliaciju, papildomu vaistu ar pipildu smile.gif O tai yra dar nuostabiau smile.gif
Aciu uz tavo nuostabia istorija ir uz tavo issakyta nuomone, man kiekviena issakyta nuomone begalo svarbi, nes manau, kad kiekvienas turi nueiti savo kelia tam, kad sulauktu savo stebuklo, o tam kad pasirinkimai butu teisingi ir tas kelias bent kiek sutrumpetu, tam juk ir ieskome visos imonaomos informacijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2015 03 03, 16:10)
As tik bijau, kad vyra sunku bus ikalbeti vazineti (nes mes esam is Kauno), jeigu greitai nesulauksim rezultatu, nes po pirmo vizito antra paskyre po menesio, t.y. turetume vaziuoti truputi daugiau nei po poros savaiciu. Nors zirniukus tvarkingai geriam ir vitaminus leidziam kaip rekomendavo vienas kitam i uzpakaliuka smile.gif Beje man taip pat siemet bus 33 ir mes jau meginam 6-7 metai sad.gif Vyro turtas pries kiek daugiau nei 2 metus buvo praktiskai pavyzdinis, paskutiniu metu rezultatai ne tokie geri, bet tikrai nera ir labai blogi. Tai paaiskejo darant IUI (kurios buvo nesekmingos). Tradicines medicinos daktarai realiu priezasciu kaip ir nerado del ko nepastoju, neskaitant kad 2 stadijos endo buvo rasta darant LP, beto yra zaizdele ant gimdos kaklelio kuria nuolat reikia stebeti ar nera pakitimu (kol kas ju nera), bet su tokiom problemom tikrai kaip ir turetu būti visi sansai sekmingai pastoti, deja kazkodel nesiseka... VK mums siule arba dar daryti IUI arba jei nenorim daugiau gaisti laiko meginti IVF, vyrui mintis apie IVF nelabai patinka, beto ir nepigus tas dziaugsmas, todel ir pradejau ieskoti alternatyviu budu. Beje A. Januskevicius nustate,kad pas mane sutrike hormonai, neuzauga pakankamai gleivine bei sutrikusi kiausintakiu veikla. Keista, kad nei vieni tradiciniai tyrimai man to neparode... Dabar po truputi pradedu dometis ir akupunktura, galvoju gal reiktu ten nueiti pabandyti pavaikscioti... beje as dar geriu agnucaston 4mg, neseniai pradejau, ziuresiu gal bent jau ciklas susireguliuos, nes dabar pas mane gana ilgas buna ir nereguliarus 30-40 d.
O kokias jums priezastis nustate jisai ar rado kazka papildomai nei tradicines medicinos tyrimai? Ir kaip daznai jums liepia pasirodyti pas ji ? Ar sekancius kartus vel tiria visa organizma is naujo ar jau tik tas vietas, kuriose pirma karta buvo rastos problemos?
Linkiu, kad jusu angelelis neuztruktu ilgai kelyje ir kuo greiciau taptumete  nestuke.gif ir puoseletumete savo mazyli jau ne tik galvodama apie ji, bet ir glostydama pilvuke  wub.gif


Aciu uz grazius linkejimus smile.gif kad tik jie issipildytu biggrin.gif Ir as to pacio jums linkiu nestuke.gif
Is tavo pasakojimu, manau, kad tikrai pastosit tik laiko klausimas kada. Mums A.J. abiem nustate vienoda priezasti - per jautrus esam ir to pasekme - blogai pasisavinamos i organizma maisto medziagos. Dėl to buvo man keista, bet gerai nors tiek, kad ne visiems ta pati sako biggrin.gif Dėl manes - tai manau viskas gerai, bet mano vyrui yra daug bedu su jo reikaliukais, uzdegimai visokie ir t.t. - todel truputi abejoju, kad blogas jo turtas vien dėl blogo medžiagu pasisavinimo. Bet kaip sakoma visos ligos nuo minciu, o musu atveju, galime sakyti, A.J ir nustate, kad priežastis tokia, todėl visko gali būti. Be to - homeopatija nustato pačią priežastį ir ją gydo, o tradicine medicina - dazniausiai nesigilina labai ir gydo paskemes, nes taip greiciau. O siais laikais mes norim visko greitai dabar ir cia smile.gif (ir as pvz taip noriu). Kol kas musu tolimesni zingsniai issiaiskinti ka sako tradicine medicina. Apsilankem pas Sruogi -to pasekoje vyrui darys cistoskopija bei laukiam vizito pas Žilaitiene. Mano nuomone - tradicine medicina ir naturali medicina viena kitai nekenkia. Pas A.J. mums tenka lankytis kas menesi. Ir kas karta organizma "perskanuoja" is naujo, tik tie taskiukai kiekviena karta reiskia kazka kita. Net nezinau ka pasakyti del A. J. Mano nuomone, jis nori padeti, ir jo gydymas padeda, tai tik laiko klausimas. Taciau, deja, tas laikas gali buti ilgas nuo 3 men iki 3 metu, o kadangi galimi 3 metai truputi per daug -bandysim prisisaukti vaikeli ir kitais budais.
Beje, mano vyras irgi nenorejo ir nelabai patenkintas vaziuoja (nors toli mums nereikia vaziuoti, esam is Vilniaus), ir kartais pasipykstam, bet dar jis vis kencia smile.gif (ir apskritai jam sunkiau prisiversti eiti gydytis, tirtis, todel reikia man deti pastangas, kad jis nesustotu ir gydytusi)
Tavo atveju as siulyciau nuvaziuoti i Naprotechnologijos klinika (Lenkijoje artimiausia). Pati galvoju ja aplankyti, nepaisant to, kad toks gydymas labiau koncentruotas i moteris.
Laikykimes. Askritai man nejauku apie tai sneketi (ir mazai kam pasakojames apie tai), bet dziaugiuosi, kad yra toks forumas ir galime viena kita palaikyti.
Atsakyti
QUOTE(noblissima @ 2015 03 04, 18:53)
Aciu uz grazius linkejimus  smile.gif kad tik jie issipildytu  biggrin.gif  Ir as to pacio jums linkiu  nestuke.gif 
Is tavo pasakojimu, manau, kad tikrai pastosit tik laiko klausimas kada. Mums A.J. abiem nustate vienoda priezasti - per jautrus esam ir to pasekme - blogai pasisavinamos i organizma maisto medziagos. Dėl to buvo man keista, bet gerai nors tiek, kad ne visiems ta pati sako  biggrin.gif  Dėl manes - tai manau viskas gerai, bet mano vyrui yra daug bedu su jo reikaliukais, uzdegimai visokie ir t.t. - todel truputi abejoju, kad blogas jo turtas vien dėl blogo medžiagu pasisavinimo. Bet kaip sakoma visos ligos nuo minciu, o musu atveju, galime sakyti, A.J ir nustate, kad priežastis tokia, todėl visko gali būti. Be to - homeopatija nustato pačią priežastį ir ją gydo, o tradicine medicina - dazniausiai nesigilina labai ir gydo paskemes, nes taip greiciau. O siais laikais mes norim visko greitai dabar ir cia smile.gif (ir as pvz taip noriu). Kol kas musu tolimesni zingsniai issiaiskinti ka sako tradicine medicina. Apsilankem pas Sruogi -to pasekoje vyrui darys cistoskopija bei laukiam vizito pas Žilaitiene. Mano nuomone - tradicine medicina ir naturali medicina viena kitai nekenkia.  Pas A.J. mums tenka lankytis kas menesi. Ir kas karta organizma "perskanuoja" is naujo, tik tie taskiukai kiekviena karta reiskia kazka kita. Net nezinau ka pasakyti del A. J. Mano nuomone, jis nori padeti, ir jo gydymas padeda, tai tik laiko klausimas. Taciau, deja, tas laikas gali buti ilgas nuo 3 men iki 3 metu, o kadangi galimi 3 metai truputi per daug -bandysim prisisaukti vaikeli ir kitais budais.
Beje, mano vyras irgi nenorejo ir nelabai patenkintas vaziuoja (nors toli mums nereikia vaziuoti, esam is Vilniaus), ir kartais pasipykstam, bet dar jis vis kencia smile.gif (ir apskritai jam sunkiau prisiversti eiti gydytis, tirtis, todel reikia man deti pastangas, kad jis nesustotu ir gydytusi)
Tavo atveju as siulyciau  nuvaziuoti i Naprotechnologijos klinika (Lenkijoje artimiausia). Pati galvoju ja aplankyti, nepaisant to, kad toks gydymas labiau koncentruotas i moteris.
Laikykimes. Askritai man nejauku apie tai sneketi (ir mazai kam pasakojames apie tai), bet dziaugiuosi, kad yra toks forumas ir galime viena kita palaikyti.


Tikiu, kad anksciau ar veliau tikrai musu lukesciai issipildys su kaupu, aisku noretusi, kad tai ivyktu kuo greiciau smile.gif todel as irgi mastau gal dar pas kokia gydytoja nueiti,gal ji kazkokia nauja priezasti surastu, nes taip norisi tu greitesniu rezultatu, o dar kai pas mane ciklas ilgas ir nereguliarus, nors toks buvo nuo paciu pradziu, isskyrus ta laikotarpi, kai KT vartojau, bet vos pabaigus vel situacija ta pati, tai man kai patare pagerti KT, kad sureguliuoti cikla,kad atsipalaiduoti ir negalvoti apie vaikeli, tai kazkaip truputi juokinga man ta mintis, nes ciklo nesureguliavo nei viena karta kiek geriau, o kai ko nors labai troksti, tai sunku apie tai negalvoti...
Bet nepaisant to tikiuosi geriausio smile.gif Del A.J. kol kas sunku dar man susidaryti kazkokia savo nuomone, nes atsiliepimu merginu visokiu girdejau, bet taip pat tikiu, kad tradicine medicina nemaiso netradicinei, todel kol kas dar pameginsim pavaikscioti pas ji. Nors siaip viena teigiama dalyka pastebejau,kad plaukai ne taip slenka, nes pries tai jokios priemones nepadejo, tai bent jau kazkas gero yra smile.gif Beto dabar darausi OT, bet nesuprantu ar jie nepakankamai jautrus, taciau nerodo, man jie ovuliacijos g.gif Nors tiek ginekologe, tiek VK klinikoj echoskopu ziurejo, sake vyksta, tai va dabar ir galvoju ar jos nelabai norejo isigilinti i tai (VK is karto patare daryt IUI ir stimuliuoti), ar anksciau vyko, o dabar nebe, o gal tiesiog tik praeita cikla jos nebuvo... Bet jeigu nevyksta, tuomet jau butu kazkas konkretaus, kodel negalime susilaukti vaikelio...
Kas liecia vyro turta, tai su metais kaip bebutu gaila jis negereja, bent jau musu atveju, taip yra, nes pries pora metu buvo rezultatai puikus, o dabar jau truksta iki normos, tai jis atsisake alkoholio ir rukymo, bent jau kuriam laikui smile.gif tai antra IUI darant rezultatai jau buvo geresni, dar po to gere Welmann conception. Aisku, kai rimtos problemos tai papildai gal ir nepades, taciau viska sudejus i viena vieta, gydytojo rekomendacijas, sveikesni gyvenimo, buda papildus jau sita galima ir pasiekti smile.gif
O del Napro klinikos, tai buvo atejusi tokia mintis, bet dar pati nesu del jos tikra, tai vis dar apsvarstymuose del jos smile.gif
O issipasakoti visada yra gerai ir tikrai lengviau,kai yra zmoniu isgyvenanciu panasius jausmus, jie vienas kita tikrai gali geriau suprasti ir palaikyti. Ir nors mes taip pat nepasakojam visiems is eiles, kad negalime susilauktu vaikuciu, taciau artimiausi zmones zino, kad ju nera ne del to, jog nenorime.... tiesiog tam kad nebutu bereikalingu klausimu kiekviena karta, jiems pasakeme, kad nepavyksta.... o beto kai jie zino problema, tai nugirsta ka nors, kas kazkam padejo susilaukti vaikelio ir is karto skambina man pasakoja smile.gif, taip informacijos daugiau galima gauti smile.gif
Tikekime, kad viskas bus gerai, kad issipildys musu svajone ir tikiuosi neteks laukti dar 3 metus (nes tuometu laukimo stazas jau butu 10 m. kiek daugoka sakyciau g.gif) Todel tikiu, kad mano laimingas skaicius yra 7, todel siais metais tikiuosi, kad sulauksiu geros zinios wub.gif O jums tikiuosi, kad tiek metu laukti tikrai neprireiks ir taip pat dar siemet suzinosit savo geraja naujiena ir tada jau galesim paplepeti ne apie tai ka daryti, kad nestuke.gif, bet kokie pojuciai buna, kai tavyje plaka dar viena sirdele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2015 03 09, 14:46)
Tikiu, kad anksciau ar veliau tikrai musu lukesciai issipildys su kaupu, aisku noretusi, kad tai ivyktu kuo greiciau smile.gif todel as irgi mastau gal dar pas kokia gydytoja nueiti,gal ji kazkokia nauja priezasti surastu, nes taip norisi tu greitesniu rezultatu, o dar kai pas mane ciklas ilgas ir nereguliarus, nors toks buvo nuo paciu pradziu, isskyrus ta laikotarpi, kai KT vartojau, bet vos pabaigus vel situacija ta pati, tai man kai patare pagerti KT, kad sureguliuoti cikla,kad atsipalaiduoti ir negalvoti apie vaikeli, tai kazkaip  truputi juokinga man ta mintis, nes ciklo nesureguliavo nei viena karta kiek geriau, o kai ko nors labai troksti, tai sunku apie tai negalvoti...
Bet nepaisant to tikiuosi geriausio smile.gif Del A.J. kol kas sunku dar man susidaryti kazkokia savo nuomone, nes atsiliepimu merginu visokiu girdejau, bet taip pat tikiu, kad tradicine medicina nemaiso netradicinei, todel kol kas dar pameginsim pavaikscioti pas ji. Nors siaip viena teigiama dalyka pastebejau,kad plaukai ne taip slenka, nes pries tai jokios priemones nepadejo, tai bent jau kazkas gero yra smile.gif Beto dabar darausi OT, bet nesuprantu ar jie nepakankamai jautrus, taciau nerodo, man jie ovuliacijos  g.gif Nors tiek ginekologe, tiek VK klinikoj echoskopu ziurejo, sake vyksta, tai va dabar ir galvoju ar jos nelabai norejo isigilinti i tai  (VK is karto patare daryt IUI ir stimuliuoti), ar anksciau vyko, o dabar nebe, o gal tiesiog tik praeita cikla jos nebuvo... Bet jeigu nevyksta, tuomet jau butu kazkas konkretaus, kodel negalime susilaukti vaikelio...
Kas liecia vyro turta, tai su metais kaip bebutu gaila jis negereja, bent jau musu atveju, taip yra, nes pries pora metu buvo rezultatai puikus, o dabar jau truksta iki normos, tai jis atsisake alkoholio ir rukymo, bent jau kuriam laikui smile.gif tai antra IUI darant rezultatai jau buvo geresni, dar po to gere Welmann conception. Aisku, kai rimtos problemos tai papildai gal ir nepades, taciau viska sudejus i viena vieta, gydytojo rekomendacijas, sveikesni gyvenimo, buda papildus jau sita galima ir pasiekti smile.gif
O del Napro klinikos, tai buvo atejusi tokia mintis, bet dar pati nesu del jos tikra, tai vis dar apsvarstymuose del jos smile.gif
O issipasakoti visada yra gerai ir tikrai lengviau,kai yra zmoniu isgyvenanciu panasius jausmus, jie vienas kita tikrai gali geriau suprasti ir palaikyti. Ir nors mes taip pat nepasakojam visiems is eiles, kad negalime susilauktu vaikuciu, taciau artimiausi zmones zino, kad ju nera ne del to, jog nenorime.... tiesiog tam kad nebutu bereikalingu klausimu kiekviena karta, jiems pasakeme, kad nepavyksta.... o beto kai jie zino problema, tai nugirsta ka nors, kas kazkam padejo susilaukti vaikelio ir is karto skambina man pasakoja smile.gif, taip informacijos daugiau galima gauti smile.gif
Tikekime, kad viskas bus gerai, kad issipildys musu svajone ir tikiuosi neteks laukti dar 3 metus (nes tuometu laukimo stazas jau butu 10 m. kiek daugoka sakyciau  g.gif)  Todel tikiu, kad mano laimingas skaicius yra 7, todel siais metais tikiuosi, kad sulauksiu geros zinios  wub.gif  O jums tikiuosi, kad tiek metu laukti tikrai neprireiks ir taip pat dar siemet suzinosit savo geraja naujiena ir tada jau galesim paplepeti ne apie tai ka daryti, kad  nestuke.gif, bet kokie pojuciai buna, kai tavyje plaka dar viena sirdele  wub.gif


O taip, niekada nepraraskime vilties, nepasiduokim ir tikekim thumbup.gif
Atsakyti
Kai man 3 kartus iš eilės nebuvo jokio kibimo, be jokių mediciniškai paaiškinamų priežaščių. Kreipiausi pas tuos, kas nuima nužiūrėjimą. Sekantis kartas buvo sėkmingas...
Atsakyti
QUOTE(dvynukiene @ 2015 03 12, 23:12)
Kai man 3 kartus iš eilės nebuvo jokio kibimo, be jokių mediciniškai paaiškinamų priežaščių. Kreipiausi pas tuos, kas nuima nužiūrėjimą. Sekantis kartas buvo sėkmingas...

Ką turite omeny? Per kokį laikotarpį?
Atsakyti
sveikos, aš trumpai nemoku, o ilgai plėstis užtruktų... 4u.gif bet, daugiau smulkesnės info yra prie mano gimdymo istorijos http://www.supermama...?...=497174&hl=

o trumpai taip: prieš 6 metus dar buvom nurašyti kaip nevaisingi (iš vyro pusės, su manim viskas gerai), ir kad su IVF garantijų jokių nėr, maždaug tokia frazę vyras išgirdo iš vaisingumo specialistų : " pagalvokit apie įvaikinimą". Spermogramos per 1,5 metų nesikeitė- kaip nuliukai, taip nuliukai, visi plaukia atgal ir tik 8-9 proc ne patologinių g.gif iš kur pas 22 metų vyrą tokie rezultatai, lieka neaišku.... bet, matyt, medicina yra bejėgė prieš vidinį tikėjimą ir darbą su savimi psichologiškai, nes be jokio gydymo ėmėm ir pastojom wub.gif tada pirmą ciklą po gimdymo- vėl wub.gif tada per 8 ciklą po gimdymo susiplanavom trečiąjį wub.gif ... ir tada vėl iš pirmo ciklo po gimdymo- ketvirtąjį wub.gif

jei būtume šiaip nesisaugoję tuos kelis metus, nedarę tyrimų, gal nieko ir nebūtume žinoję.. Bet planuoti buvo visi ciklai iki šiol, labai tiksliai pataikyta, o tyrimai buvo prasti.... tiesiog ėmė ir atsistatė (arba ne, bet užteko stebuklo?)

Taigi, viskas gali apsiversti aukštyn kojom wub.gif iš 22 metų "nevaisingo" vyro turim 29 erių su 4 pametinukais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
JUMS PAVYKS TAIP PAT
Atsakyti