Įkraunama...
Įkraunama...

Įveikiau nevaisingumą

Maidenana.... slapuke tu wub.gif

Dideliausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kaip viskas yra to verta,vaikai atperka viska.Siek tiek veliau linkiu stebuklingo brolio/seses bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2014 10 10, 12:20)
Maidenana, VALIOOOOO! Be galo džiaugiuosi!!!  wub.gif

Ar šitą imunoglobuliną leidaisi?
http://24farm.ru/ima...iofarma_173.jpg
Vadinasi, Tau kišo koją būtent imunitetas.

Išduok paslaptį, kas ta stebuklingoji gydytoja.  ax.gif

P.S. Beje, žinau bent porą kitokių atvejų, kai merginos po daugybės nesėkmių išnešiojo būtent leisdamosis vaistus nuo AFS, nors AFSas nebuvo nustatytas.
Matyt, kiekvienu atveju reikia pataikyti.  g.gif

Aga, sita. Tik mano kito gamintojo, mano mikro-gen fabriko. Rusiskas. Bet vargo vakariene ji gauti.
Man kisa koja kariotipas. Sunku pastoti normaliu chromosomu rinkiniu ir man chromosomiskai nuolatiniai persileidimai. Genetike santariskese patvirtino, kad be IG as nieko neisnesiociau ir neisnesiosiu.
Taip, as irgi ledausi, pasirodo fraxi ir clexanui alergiska, ziboras tiko. Bet as taip suratau, kad visos tos schemos tirstina krauja, tai profilaktiskai.
nu gi Karpenko - tesaugo ja Dievas... Nuostabus zmogus..

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2014 10 10, 13:49)
Maidenana....  slapuke tu  wub.gif

Dideliausi sveikinimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif Kaip viskas yra to verta,vaikai atperka viska.Siek tiek veliau linkiu stebuklingo brolio/seses  bigsmile.gif

Tau aciu. As po tavo zinutes su visais paaskinimais jai skambinau..

Ne slapuke.. Tiesiog po tiek nesitikejo, kad pilvas auga. Po to, kai perskaiciau apie petsileidimus einant 26 ar kokiai ten savaitei, as meciau skaityti. Apsiribojau savo badymais visur.. Na jo, 9 menesius i wc su siaubu. Ka jau paknysi. Trusiku gi nemesi skaityti...
Atsakyti
Meidenana didziausi sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif pamenu tavo vargus is keliu temu ax.gif labai dziaugiuos uz tave wub.gif


QUOTE(Maidenana @ 2014 10 10, 16:36)

nu gi Karpenko - tesaugo ja Dievas... Nuostabus zmogus..




galetu ir daugiau buti Lietuvoje tokiu daktariu ax.gif as jai ir esu labai dekinga ax.gif
Atsakyti
Sveikinu!!!

Geras tas apie triusikus:) As nenesioju tam tikros spalvos rubu - raudonos. Asociacijos su tais triusikais:)
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2014 10 10, 15:36)
Aga, sita. Tik mano kito gamintojo,  mano mikro-gen fabriko. Rusiskas. Bet vargo vakariene ji gauti.
Man kisa koja kariotipas. Sunku pastoti normaliu chromosomu rinkiniu ir man chromosomiskai nuolatiniai persileidimai. Genetike santariskese patvirtino, kad be IG as nieko neisnesiociau ir neisnesiosiu.
Taip, as irgi ledausi, pasirodo fraxi ir clexanui alergiska, ziboras tiko. Bet as taip suratau, kad visos tos schemos tirstina krauja, tai profilaktiskai.
nu gi Karpenko - tesaugo ja Dievas... Nuostabus zmogus..
Tau aciu. As po tavo zinutes su visais paaskinimais jai skambinau..

Ne slapuke.. Tiesiog po tiek nesitikejo, kad pilvas auga. Po to, kai perskaiciau apie petsileidimus einant 26 ar kokiai ten savaitei, as meciau skaityti. Apsiribojau savo badymais visur.. Na jo, 9 menesius i wc su siaubu. Ka jau paknysi. Trusiku gi nemesi skaityti...

Maidenana, kai turėsi laiko nepasidižiuok, aprašyk viską smulkiai, per kokius 3 puslapius... blush2.gif
wub.gif wub.gif wub.gif

Papasakok, kiek leidaisi imunoglobulino.

Aš vienu metu buvau nusprendus, kad Karpenko truputį naivi, nesusidūrus su tokiais komplikuotais atvejais kaip mūsų. Nes kaip buvau užnėštėjus natūr, ji man pasakė gerti aspiriną 0,75... tiktai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 12 spalio 2014 - 12:24
laba visom as Naujoke siose temose mano vardas Simona ..... gal kas lanketes nevaisingumo klinikoj ,,JOLSANA,, pas gydytoja Sąlygiene? del nepastojimo ar kam teko pas ja lankytis ir kokie jusu atsiliepimai? as nesulaukiu gandriuko jau 12 metu tyremes abu viskas gerai ...
Atsakyti
QUOTE(WytaSimona @ 2014 10 13, 11:06)
laba visom as Naujoke siose temose mano vardas Simona ..... gal kas lanketes nevaisingumo klinikoj ,,JOLSANA,, pas gydytoja Sąlygiene? del nepastojimo ar kam teko pas ja lankytis ir kokie jusu atsiliepimai? as nesulaukiu gandriuko jau 12 metu tyremes abu viskas gerai ...

http://www.supermama...;#entry67542260
http://www.supermama...;#entry66673966
Atsakyti
Labas visoms smile.gif
atejo laikas ir man atiduoti skola siam skyreliui - juk tiek daug semiausi jegu cia, tykejimo, ryzto siekti savo svajones, rinkau informacija...ir atrodo dar visai neseniai..man cia visada bus gera sugryzti ir skaityti kitu laimingas istorijas nes puikiai zinau kas tas nevaisingumas ir kiek daug tenka praeiti kol pagaliau supuoji SAVO vaika ...
savo svajones siekeme beveik 6 metus...susipazinome, isimylejome, jau po vos 3 men zinojau kad tam zmogui noresiu gimdyti vaikus taciau realybe buvo kur kas sudetingesne...po 6 men draugystes pradejom nebesisaugoti, o po dar 6 men jau kreipemes pas daktarus ieskoti priezasciu. Kadangi gyvenam UK (cia duoda kelis nemokamus IUI ir viena IVF) ir taisykles kiek skiriasi -pasake kad bandome 1.5 metu (truputi melavom, "dadejom"menesiu ) buvom issiusti atgal namo bandyti dar puse metu doh.gif kadangi pagal ju kriterijus pora turi naturaliai bandyti nors pora metu tai beliko "naturalintis"ir gryzti paskirtu laiku aisku jeigu nepavyks ... na ir
gryzom...paeme mano tyrimus, pasvere, patikrino
hormonus ir pan. Pasvere vyra...sako antsvoris !! liepe
keliauti namo svorio mesti ir nesvarbu tai kad as nesiosiu kudyki isciose o ne jis (nors mano vyras ir nera storulis,
jis tik aukstas, tvirtas vyras) zodziu gryzom dar po
pusmecio, vyro svoris juos jau tenkino vat nuo tada ir
prasidejo "tikroji" kelione. Padare dar kelis tyrimus, istyre vyro sperma, sako viskas gerai, nustate kaip Ir
nepaaiskinama nevaisinguma, israse hormoninius Clomid
skatinti ovuliacija kurie visiskai nepadejo, netgi negera
man budavo nuo ju...taip 6 ciklus. Pamate kad vaistai
nesuveike padare dar kiausintakiu prieinamuma, istyre
gimda ir suvede taskus nustate policistines - dziaugiausi
kaip vaikas, dabar bent jau zinojau priezasti ... tik nezinojau kad visgi nebus lengva...
pradejom ruostis pirmajam IUI...toliau ovuliacijai skatinti geriau Clomid , taciau inseminacija nebuvo sekminga dejom dideles viltis, taciau teko ziauriai nusivilti...
Po menesio ruosemes antrajam IUI...ir velgi nesekmingai ...zeme slydo is po koju...netikejau kad mums teks prieiti prie ivf, maniau viskas bus kur kas paprasciau...norejau daryti daugiau IUI, tikejau kad ir jos budu pagaliau buciau pastojus, taciau nemokami sansai baigesi, galejau darytis
tik apmokamai si karta. O kadangi priklause vienas nemokamas IVF tai nenorejom prarasti tos galimybes...
Atsigavus po IUI proceduru pradejom IVF kelione. Vel naujos viltys, svajones, tikejimas neturejo ribu.. vel hormoniniai, visi leidziamieji, atrodo viska istversiu vien
del to mazo stebuklo kuris reiske tiek daug. Uzauginom nebloga derliu, ispunktavo 19 kiausialasciu is kuriu 12 buvo tinkamu apvaisinti, taciau apsivaisino tik 7 ir tik 5
buvo sveiki ir tinkami sodinimui. Isodino 1 sviezu beveik 10 lasteliu 3 dienu embrionuka, stipruoli, taciau nesekmingai verysad.gif......... ir vel zeme slydo is po koju, nors asaru ir neturejau uzdariusi klinikos duris, matyt giliai sirdy tikejau kad visgi sekantis kartas bus sekmingas, turejom 4 snaigutes I kurias dejau dideles viltis.
Pamenu davem organizmui pailseti 3 men nuo visos tos chemijos ir startavom vel, su snaigutem, dejo jau 2 ir visi laukem stebuklo..taciau deja deja verysad.gif si karta verkiau kruvinom asarom, pagaliau supratau kad vaiku gali ir visai nebuti, kad gyvenima teks nugyventi vieniems...buvo taip liudna, supermamoj bendrazyges nestejo, dziaugiausi ju laime, taciau del savo nesekmiu buvau visai sugniuzusi verysad.gif netgi dievu pradejau abejoti, nes maldos ir tos nepadejo...
uzsisakiau atostogas I LT..., kaip tik ir brolis su seima vaziavo, galvojau pailsesiu nuo visu tu planavimu, nesekmiu, reikejo truputi atsipalaiduoti, atsikvepti, planavom gryzus pasiimti paskutines snaigutes...na ir pailsejau smile.gif kaip reikiant thumbup.gif isgeriau tiek vyno per ta savaite kaip niekada dar nesu gerus biggrin.gif gryzau visa pakileta ir su naujom viltim, tik si karta tas tikejimas buvo kiek kitoks, buvau atsargesne su savo jausmais, perplanavau kas butu jeigu nepavyktu ir planavau ateiti jau kiek kitokia...si karta pamenu procedurai naudojo embryo glue ir turiu didele nuojauta kad butent tai ir padejo mums si karta smile.gif nestumo teste pamaciusi pirma karta gyvenime II tirpau tikraja to zodzio prasme is laimes wub.gif na kaip, is kur, nejaugi ir as bigsmile.gif ir tai juk si karta nevaiduoklis bigsmile.gif juosteles vis ryskejo ir ryskejo su lyg kiekviena diena wub.gif pamenu hcg buvo grazus skaiciukai, taciau antrojo hcg atsilikinejo ir nerimo buvo daug...taciau augom, augom wub.gif
siandien supuoju 4 menesiuku mergyte -musu stebuklas wub.gif dabar ir as jau pazystu "ta"motiniska jausmas, siandien ir as jau mama wub.gif dziaugiames kiekvienus jos pasiekimu, laukiu kiekvienos sventes nes jos JAU bus kitokios, nors ka jau - nuo siol mums svente yra kiekviena diena -juk mes turim ja♡♡♡ wub.gif

linkiu nepraraskit vilties ir tikejimo 4u.gif stebuklu buna, anksciau ar veliau jie mus aplanko wub.gif 4u.gif

Papildyta:
Nepykit is tableto rasiau tai issibarste eilutes kazkaip tai. Mat pridejus buvauper daug sypseneliu tai teko jas trinti lauk doh.gif
Atsakyti
Madeina, Lollypopai ir visoms kitoms sveikinimai wub.gif wub.gif thumbup.gif
Mėgstamiausia mano tema čia supermamose lotuliukas.gif
Gal kada ir aš čia prašysiu savo istoriją ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Madeina ir lollypopai didziausi jums sveikinimai mergytes thumbup.gif Prisimenu puikiai jusu kelia, nevilti ir nerima ir kaip dziugu,net iki asaru -dziugu,kad stai jus papildete savo sekmingomis istorijomis si nerealiai nuostabia temute. wub.gif
Sveikinimai jums,patys silciausi palinkejimai jusu seimai ir stebukleliams kad jie butu sveikuciai ir labai laimingi,o meiles neabejoju kad jiems niekada netruks 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Daug mėnesių čia neprisėdau, bet va šiandien sakau nors trumpam pažiūrėsiu ar mano bendrakeleivėms pavyko nestuke.gif Ir ką gi aš matau, panos jūs nerealios, jūs šaunuolės, Lolypopai,Maidena,Afrodite, BEPROTIŠKAI DŽIAUGIUOSI UŽ JUS IR SVEIKINU wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O dar kiek pagimdė... nuostabu wub.gif Gera žinot, kad ir kitos tapo mamomis... wub.gif Dieve panos bet tai fantatika, kad jūs pastojot . Nepykit mergytės, kad aš nebeužsuku, prieš 1,5 metų neturėjau iš viso vaikų, o dabar turiu 3 wub.gif lotuliukas.gif O kai viena iš jų 7 mėn, tai įsivaizduokit, neturiu kada sėdynos padėt ant sofos, bet užtat esu pati pati laimingiausia... rolleyes.gif

Dar kada jus aplankysiu ir daugiau papliurpsim...
Atsakyti
Beila, prašom smulkią ataskaitą rolleyes.gif
Atsakyti