Įkraunama...
Įkraunama...

Persikraustymo vargai

Gal kas patars, kaip geriau kraustytis su kūdikiu? Per vieną dieną ar po truputį? jokių firmų nesamdysim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 11 06, 21:42)
Gal kas patars, kaip geriau kraustytis su kūdikiu? Per vieną dieną ar po truputį? jokių firmų nesamdysim  ax.gif

visada patogiau is leto...

Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2006 01 01, 22:49)
O gal žinot, kur gauti dėžių kraustymuisi???

MAN LABAI TAI RUPI smile.gif))

QUOTE(astap @ 2006 01 01, 23:58)
paprastas dalykas,nueini i prekybos centra ir parsinesi...

neduoda schmoll.gif

kazkada krausciausi, tai vyro draugas iskviete firma su jaunais vyrukais... pasekoje nebera Guess basuciu uzdetu keleta kartu ir superinio Armani Exchange megztuko verysad.gif
kita kart kraustemes su kita firma, sofos neuzdengeme, nudraske gobelena kampuose verysad.gif
patirtis taip va ir ateina.
jei daug kraustytis- geriau pradeti ramiai pries savaite.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Rekomenduokit firma, kuri saugiai, greit, kokygiskai perkrausto Vilniuje. Problema tame, kad viska reik padaryt per viena diena, vaika kazkur pietu miego migdyt...
Esu nusiziurejus Krausta, nes kazkada kelemes tai geles sulauze, baldus subraize, velavo...

aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ant nosies persikraustymas... Liko pora dienu, jau mintyse pradedu delioti daiktus i dezes ir galvoju, kokia cia sistema sugalvojus, kad daiktai kuo maziau nukentetu ir butu kuo maziau tokiu, kurie "dingo" besikraustant.
Kaip jus kraustotes? Kaip pakuojat daiktus? O geles? Ju yra tiek, kad ant keliu visu nepersivesiu, o sudejus i kokia deze apsilauzys verysad.gif Pazerkit prasau patarimu, kaip neskausmingai ir operatyviai persikraustyt. Kaip minejau, liko pora dienu iki issikraustymo (i didesni) plota, tai buciau dekinga uz skubius patarimus 4u.gif
Atsakyti
Tai jums čia staigiai taip gavosi? Kodėl tik pora dienų liko? Ar čia taip sutraukei visą procesą, kad tik likus porai dienų pradedi galvot? g.gif

Gyvenime teko kraustytis 5 kartus. doh.gif Paskutinius du kartus jau nebuvo tokia tragedija kaip pirmus. Pagrindinis patarimas - tam reikia ruoštis iš anksto. Planuoji, dedi viską į dėžes gerai pagalvodama, užrašydama ant dėžės kas ten viduje. Viską gerai suvynioji, vėl gi iš anksto pasirūpintu popieriumi arba pvz indus galima pakuot į rankšluosčius ar kokią patalinę, taip pat ir nuotraukas ar kokias dekoracija.
Gėles galit ir per kelis kartus nuvešiti kad ir ant rankų.
Dėžių nemėtai, galvoji ką ant ko dėt ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Sėkmės darbuose.
Atsakyti
Nea, kad kraustysimes zinojom jau anksciau, tik SM patarimu nesugalvojau anksciau paprasyt blush2.gif Na, jau pasirupinom susirinkt daug tvirtu deziu ir nusipirkom dideliu juodu maisu. Dabar liko pats smagumas - ka, kur ir kaip det, vezt, sukraut - iskraut, issiplaut, issivalyt construction.gif
Baldu nereiks kraustyti, nes butas apstatytas, tai tik siaip visokiu daiktu daug... Indai, rubai, knygos, paveikslai ir visa kita. Atrodo, nieko tokio, bet susidaro ojojoj kruva.
Atsakyti
Nespėjau, mes kraustėmės lygiai taip kaip Erika1, man labiausiai pagelbėjo ryškūs užrašai ant dėžių šonų, kas ir kur sudėta ir jokių ,,pamest" daiktų. Sėkmės.
Atsakyti
Aš iš pradžių irgi ir rašiau ir grupavau- kas kur. Bet paskutines dėžes tai jau sukroviau viską kas liko, nebegrupuodama. Kai perkraustė visas dėžes į naująjį būstą- sukrovė vienam kambary. Na tai visitek imi ir nešioji rūšiuoji.
Stiklą- sukiau į laikraščius.
Rūbus į maišus, kuo didesnius.
šiaip man persikraustymas nebuvo tragedija, tam kartui buvo pasimetusių daiktų, bet vėliau jie atsirado. irnesakyk.gif
Atsakyti
aš irgi kai teko kraustytis viską į dėžes dėjau ir užrašinėjau kas kur. dėžėse patogiau, jų prisirinkau prekybcentrių specialiuose konteineriuose. dūžtančius daiktus į laikraščius vyniojau (jau vien molinių varpelių kolekciją kol supakavau doh.gif lotuliukas.gif o kur dar indai) kadangi pas mus buvo labai daug knygų galiu patarti, kad joms reikia nedidelių dėžių, kitaip nepakelsit arba plyš dėžė. taigi jei daiktai lengvi dėžės didelės, jei sunkūs - dėžės mažesnės. o geriau pagalvojus bendrai visų daiktu pakavimas man gal dvi savaites užtruko.. g.gif
va pabaigoje kraustymosi tai paskubėjau, senovinę žibalinę lempą, perdarytą į šviestuvą, įsimečiau į paprastą maišiuką, ir neįspėjau vyro, tai jis nežinodamas kas ten begrūsdamas daiktus į bagažinę sukūlė ją, buvo žiauriai gaila.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 12 spalio 2009 - 22:22
Parasau rekomenduokite Kaune kas perkrausto smile.gif , labai reikia skubiai.
Keleta firmu radau, kainos panasios g.gif , bet gal kas kokiu nors atsiliepimu turite.
aciu uz pagalba mirksiukas.gif
Atsakyti
Beveik visa temą apie kraustymo firmas ir kainas... O aš noriu persikraustyti maksimaliai nemokamai tongue.gif Juolab kad tik į gretimą namą.
Kraustymasis gegužės pabaigoj, tai jau dabar pradedu atrinkinėti daiktus išmetimui. Po truputį pakuoju žieminius ir šiaip seniai nenaudojamus daiktus. Dėžių galima gražiai nusišypsojus gauti prie parduotuvių - Norfos, Maksimos, Senukų... Dar darbe kartais būna, merginos priėmėjos informuotos ir šokoladuku užganėdintos smile.gif
"Pasidaryk pats" galima nusipirkti plėvelės vyniojimui. Ja apvynioti baldai nesusitaršys pakeliui.
Visi draugai ir pažįstami apskelbti, kad dovanų (ir įkurtuvėms, ir abiejų gimtadieniai gegužį) mielai paimsime savanorių krovikų, tvarkytojų ir šiaip pagalbininkų paslaugas, ir dar alum pagirdysim ir šašlyku pašersim smile.gif
Vienintelis dalykas, už kurį sutinku mokėti - tai išsinuomoti tokį vežiojimo karutį. Nes namas nors ir gretimas, bet jei su mašina gatve važiuoti, tai begalė sukiojimosi po kiemus gaunasi, o karučiu šast įžambiai per kiemą ir vietoj. Ir dar kraustymo diržų būtų neblogai rasti, nes labai geras daiktas - pamenu, sykį su vyru aptemo protas ir nešėm naujus langus į 8 aukštą patys.... tai be diržų prasikeikėm.
Stambių griozdų pas mus nedaug - viena 5 dalių sekcija, sofa-lova (kuri išsilanksto į tris dalis) ir didelis kompiuterinis stalas... neužgyvenom dar turto smile.gif Visa kita - smulkmė, kurią galima ir rankomis pertempti. Ypač jei kokybiškai išrūšiuosim išmetimui.
Aha, ir dar dvi katės, o kurgi be jų smile.gif
Atsakyti