Įkraunama...
Įkraunama...

Persikraustymo vargai

O jeigu turtelį į kitą miestą veži, tai moki už valandas ar už kilometrus?
Atsakyti
Siabas, manęs irgi tas pats malonumas laukia. Bent jau auklę tai galvoju samdyti, kad su vaikasi pabūtų. Svarbiausia, kad parduodam butą ir iš tų pinigų reikia įsirengti namą. O tą laikotarpį gyvensim pas mamą. Tai viskas dar kebliau. Galvojam daiktus sudėti į garažą. Bet gi vis ko prisireiks, vėl reiks viską knisti. Ir aišku nieko nerasiu ko reikės doh.gif
Atsakyti
Vaidaaa, užuojauta. Pas mus irgi tokia pati situacija buvo ir tęsiasi, tik mes ne pas mamą gyvenam, o nuomojamės doh.gif O kadangi šio buto nuoma baigiasi ir savininkas jį pardavinės, o mūsų įsirengimo darbai dėl didelės drėgmės grindyse nusitęsė, tai dar keliausim kokiam mėnesiui pas draugą į butą pagyvent doh.gif Bet visa laimė, kad daiktus dabartinio nuomojamo buto savininkas leidžia viename kambaryje palikti kuriam laikui thumbup.gif

Bet man šiaip kitokios info reikia g.gif Aš esu nestuke.gif ir naujuose namuose jau tikrai neįstengsiu langus nusivalyti ir apsikuopti, na žodžiu pasiruošti įsikraustymui. Esu pasiruošusi samdytis firmą, kuri atlieka namų valymo darbus. Gal kas turit kokias koordinates? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 10 liepos 2006 - 10:26
Sveikutės,

Manęs irgi jau laukia persikraustymas kitą savaitę. Jau pradėjau po truputį pakuotis daiktus ir krauti dėžes į kampą. Bet, kai pagalvoju, kad reikės viską užtampyti į 5 aukštą... doh.gif tai norisi viską mesti ir niekur nesikraustyti. Na bet gal kaip nors, gerai, kad dar startuojam su minimaliu kraičiu biggrin.gif
Atsakyti
kas naujo kraustymosi fronte? bigsmile.gif parašiau laiškelius kelioms firmoms, laukiu įkainių ax.gif
Atsakyti
susitariau su Krausta. Dilauta pigiau, bet šią savaitę nebetuti laiko doh.gif brangiausia - Kraustina
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 10 23, 12:53)
susitariau su Krausta. Dilauta pigiau, bet šią savaitę nebetuti laiko  doh.gif brangiausia  - Kraustina


o kokie įkainiai Kraustoj, už valandas ima? Užsirezervuoti iš anksto reikia? Neužilgo ir mūsų tas vargelis laukia doh.gif Tu jau šią savaitę kraustaisi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistia @ 2006 10 23, 15:17)
o kokie įkainiai Kraustoj, už valandas ima? Užsirezervuoti iš anksto reikia? Neužilgo ir mūsų tas vargelis laukia doh.gif Tu jau šią savaitę kraustaisi? smile.gif

aga ax.gif
įkainiai
Atsakyti
Mes irgi šią savaitę... Tarėmės su "Parnasu". Šiaip visus smulkius daiktus, drabužius, išardomas spintas patys pervežėm, pernešėm, nes netoli. Vežam sofą-lovą, minkštą dalį, šaldytuvą, skalbimo mašiną, viskas kainuos 200 Lt.
Atsakyti
Aš irgi persikrasučiau šį savaitaglį. Daiktus dėjausi 6dienio vakarą ir paskui jau 7dienį. Mes dviese visus daikčiukus ir susinešiojom, nes iš 'didžiausių' buvo kompo stalas ir kėdė, o daugiau visokios nesąmonės.
Naudojomės ta taktika, kad jis nešioa, o aš dėlioju - ką galiu pasakyti, liko tik tiek daiktai, kurie dar neatrado savo vietos wink.gif
Atsakyti
Mes naudojomis imones SERVEKT paslaugomis ir nebrangu ir maloniai aptarnauja ir viska atveza:deziu, pakavimo medziagu baldams, patys ir pakuoja. Berods ikainiai masina (mikroautobusas) 30 LT valanda o darbininkai po 20Lt.
Atsakyti
ka tik persikraustem.
Rinkomes is Dilautos ir Kraustos, Dilauta buvo pigesni, bet irgi isgirti, todel surizikavom. Be to - jie patys paskambino, atsiliepe po uzklausos internetu thumbup.gif
Kraustemes 7 val. nuo vyruku atvaziavimo. Viskas del to, kad gyvenome 6-tame aukste be lifto, vyrai uzlipo turbut po koki 100 kartu i 6-ta auksta, todel greitai pavargdavo, reikedavo bent minute atsikvepti, be to - kai kuriuos baldus teko isrinkti, nes netilpo laiptineje, o kai kuriuos isrinkti ir surinkti jau namuose, nes nebetilpo ir ten doh.gif Atrodo daug, bet su draugais ar giminem butume kraustesi net nezinau kiek dienu, o teturejom tik viena vienintele dienele tam. Be to - jie profiskai isrinkinejo ir surinkinejo baldus, saugojo sienas ir daiktus, vyniojo viska i plevele, zodziu - galiu juos tik pagirti ir visai negaila tu pinigu.
O atrode - nieko ten nera tu daiktu .... kaip pradejom kraut ...... doh.gif

dar galiu patart del deziu - mes ju kruva gavom is "Batu kalno", o vat prekybos centruose negavom nei vienos. O dar , jeigu kas nors kraustosi siom dienom - deziu tikrai gausite naujai atidaromame prekybos centre "Panorama". Ten visi prekybininkai masiskai kraustosi, ruosiasi atidarymui, deziu - milijonas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutata: 04 lapkričio 2008 - 16:50