Įkraunama...
Įkraunama...

Persikraustymo vargai

QUOTE(Tommyli @ 2013 01 02, 15:27)
Sveiki, gal kas zino kur galima pigiai nusipirkti 10-20 kartoniniu deziu, persikraustymui, rubams knygoms, indams... Nes ieskojau internet pas imones kainos ganetinai uzkeltos, o parduotuvese nera normaliu deziu visos mazos sad.gif Jei kas gali kazka pasiulyti AZ . Aciu

Mes visas dėžes susirinkome prekybos centruose. Mažesnės patogiau, negu didelės. Rūbams i nedūžtantiems daiktams naudojom statybinių šiukšliu naujus maišus.
Atsakyti
QUOTE(Tommyli @ 2013 01 02, 16:27)
Sveiki, gal kas zino kur galima pigiai nusipirkti 10-20 kartoniniu deziu, persikraustymui, rubams knygoms, indams... Nes ieskojau internet pas imones kainos ganetinai uzkeltos, o parduotuvese nera normaliu deziu visos mazos sad.gif Jei kas gali kazka pasiulyti AZ . Aciu

Tikrai nepatariu kaip ir kitos minejo, deti i dideles dezes. Per didelis vargas bus jas nesioti. Mano atveju geriausiai tiko dezes nuo bananu ir tvirtos, ir yra uz ko paimiti, tik zinoma ant dugno reiktu kazka tvirtesnio padeti kad per apacia niekas neiskristu.
Rubus su pakabomis geriausia apvynioti pakavimo plevelia ir vuolia smile.gif
Pirkti tik persikraustymui deziu tai tikrai neverta, nes jas panaudosite tik persikraustymui ir po to neaisku ar jums jos bus reikalingos.
Atsakyti
Man labai patiko kaip dirba šita perkraustymo paslaugas teikainti įmonė. Nufotkini tai ką nori pervežti ir dar jei nesunku išmatuoji ilgius pločius ir viską nusiunti. Sėdi geri kavytę ir jokio streso.
Atsakyti
Laba diena,
gal turite kokių atsiliepimų apie firmą www.kraustausi.lt 4u.gif labai reikėtų
Atsakyti
mes kraustėmės iš buto į namą, persikraustėm per dieną, pagalbos neturėjom tik aš ir mb.
Dėl dėžių tai aš prekybos centruose prisirinkau, tik dabar bėda kur jas dėti tuščias g.gif
Atsakyti
i krosni.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 11 07, 19:03)

Nėra krosnies pas mus,tik katilas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(penga @ 2013 11 08, 05:15)
Nėra krosnies pas mus,tik katilas biggrin.gif

meskit i konteineri, kur metamas popierius 4u.gif
Atsakyti
Kur randate tu deziu prekybcentriuose? Nezinau kur ieskot smile.gif
Atsakyti
aš tai darbe renku dėžutes nuo biuro popieriaus. Kažin, nebus per mažos?
Atsakyti
Kam reiks kraustytis rekomenduoju 4u.gif


www.professionalmoving.lt


Atsakyti
Kitą savaitę kraustomės į 9tą aukštą, ir šiandien sužinojau kad ten sugedo liftas, ir jo nebetaisys, o keis nauju doh.gif tai teks laiptukais palaipiot kol susinešim viską... verysad.gif vienintelė paguoda - kad keliamės į įrengtą butą ir jokių baldų ar buitinės technikos nesivešim...
Atsakyti