Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(Ursiuke @ 2014 01 29, 16:18)
Ačiū, tada aš imsiu tokį dydį, kokį ir nešioju.

o "kultiniai ryži" tai čia kokie? Tie geltoni? smile.gif

Rieker pirkite, per kokią šlapdribą šunį vedžioti gerai, jei kas crocsų neturi.
https://www.javari.fr/dp/B003W4LCX0


Jo, tie geltoni. Bet javary smarkiai nukainuotų aš jų nemačiau, visokių kitokių pasitaiko, o vat kultas nepinga, nors abu su MB vis varvinom akis į juos, ale ranka gi nekyla daug mokėti, juolab ne būtinybė.

Ursiuke, kokia šlapdriba, koks šuo. Nuėjau į mūsų ne pačios mažiausios provincijos batų parduotuvę, tai riekeriai kad užvanoti, pagarbiausioj vietoj, kaina irgi pagarbinė tokia. Tautiečiai juos mėgsta, tai MB sakė net Salamanderio parduotuvėj Kaue tais riekeriais užvaryta, nu žodžiu - tautos mašina golfuks, o tautos batai - riekeriai, net aš turiu 1 porą, mažum dar kokią vieną nuspirkt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolė***: 29 sausio 2014 - 16:34
http://www.javari.fr...amp;discount=60

Gal mustang pabaisiukai ,kazkuo ypatingi? smile.gif
Cia zygio, lietaus batai ar kas?
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2014 01 29, 14:43)
Aprašymą aš mačiau, bet tai nieko konkretaus nesako  mirksiukas.gif. Kiaulės oda gali būti ir paprasta, ir nubukas. Su bendradarbėmis sukišę nosis žiūrėjom, žiūrėjom ir vis tik nutarėm, kad nubukas  unsure.gif.

Man atrodo, nubukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal žieminius kokius perkat, na kad į darbą eit, crocsų pilna po namus vaikščiot, o vat tokių truputi "tvarkingesnių" kitiem metam reiktų užsipirkt.
Aukštakulnius batelius juodus nupirkau už 19 eur, kažkuri nuorodą buvo įmetus 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 29 sausio 2014 - 16:42
sie simpatukai blush2.gif
https://www.javari.fr/dp/B008I1EP4A
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2014 01 29, 17:52)

grazuoliukai suniukai wub.gif
Gaila ner dydziu karvems
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 01 29, 17:12)
grazuoliukai suniukai  wub.gif
Gaila ner dydziu karvems

buvo zebriniai 39 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 01 29, 17:12)
grazuoliukai suniukai  wub.gif
Gaila ner dydziu karvems



QUOTE(*Persikute* @ 2014 01 29, 17:13)
buvo zebriniai 39  blush2.gif


Aš juos jau anksčiau žiūrinėjau, buvo 3 spalvų, kokybė gal ir ne kažkokia superinė būtų, ale dėl prikolo būč nurovus, bet kad tikrai - dydžiai ne mano lapcei schmoll.gif
Atsakyti
Va dar kokie suniukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2014 01 29, 19:11)
Va dar kokie suniukai  biggrin.gif

ir dar juodi ir nude yra panasus.
Smaguoliai nebutu neodiniai -griebciau.
Atsakyti
Mergaitės help, per kiek galima atsisakyti užsakymo? Ryte pirkau, bet persigalvojau. Pirkau iš fr. ir nerandu tokio laukelio kaip kad instrukcijoj de. parašyta 4u.gif
Papildyta:
Gal kam teko atsisakineti is javari. fr ir galetu surasyti zingsniukus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indre82 @ 2014 01 29, 18:22)
Mergaitės help, per kiek galima atsisakyti užsakymo? Ryte pirkau, bet persigalvojau. Pirkau iš fr. ir nerandu tokio laukelio kaip kad instrukcijoj de. parašyta  4u.gif


Man taip buvo, paziurejau, kad dar neissiusta, parasiau jiems laiska, kad isimtu is uzskaymo viena preke, ismeme, po dienos persigalvojau ir del kitos prekes, tai ir ta iseme.Rasykit jiems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 29 sausio 2014 - 18:38