Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(Sistina @ 2014 01 29, 14:27)
merginos help,noreciau pirkti pirma karta is prancuzu parduotuves, bet pati gyvenu anglijoje ir i anglija kiek suprantu jie nesiuncia sad.gif  o pirkti is anglisko puslapio mano norimu batu nera, o panasus kainuoja kosmine kaina. Klausimas ar galiu siustis i Lietuva, bet apmoketi angliska kortele? bus problemu, kad pristatymo adresas nesutampa su korteles?

o tikrai nesiunčia į angliją? nes man google vertėjas čia vieną iš šalių Royaume-Uni verčia kaip Jungtinė Karalystė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sistina @ 2014 01 29, 14:27)
merginos help,noreciau pirkti pirma karta is prancuzu parduotuves, bet pati gyvenu anglijoje ir i anglija kiek suprantu jie nesiuncia sad.gif  o pirkti is anglisko puslapio mano norimu batu nera, o panasus kainuoja kosmine kaina. Klausimas ar galiu siustis i Lietuva, bet apmoketi angliska kortele? bus problemu, kad pristatymo adresas nesutampa su korteles?

O kodel I UK nesiunčia? pabandžiau UK adresa pasirinkti, leidžia be problemų mirksiukas.gif


Dar neblogos kainos:
mėgstančioms nešiotis pusę namų. Odinė. 38eur.
Rankinė
user posted image

Į baliuką, o gal kai kam ir į darbą. 19eur.
Panašius šios firmos turiu- dydį atitinka, smagūs.
Bateliai
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldu: 29 sausio 2014 - 14:22
QUOTE(Sistina @ 2014 01 29, 14:27)
merginos help,noreciau pirkti pirma karta is prancuzu parduotuves, bet pati gyvenu anglijoje ir i anglija kiek suprantu jie nesiuncia sad.gif  o pirkti is anglisko puslapio mano norimu batu nera, o panasus kainuoja kosmine kaina. Klausimas ar galiu siustis i Lietuva, bet apmoketi angliska kortele? bus problemu, kad pristatymo adresas nesutampa su korteles?

Manau, kad nesvarbu kur registruota kortele g.gif cia gi tas pats amazonas, angliskame pirkau, mokejau LT kortele, pristate i UK g.gif
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2014 01 29, 12:14)
O kodel I UK nesiunčia? pabandžiau UK adresa pasirinkti, leidžia be problemų  mirksiukas.gif


aciu merginos, as gi Angleterre ieskojau smile.gif


aciu dar karta, kad padejote isleisti pinigelius smile.gif uz 2-3 dienu pakomentuosiu gautus pirkinius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sistina: 29 sausio 2014 - 14:57
QUOTE(Kshatrija @ 2014 01 29, 13:35)
Po nuotrauka aprašymas yra

Materials:

    Pigskin upper
    Manmade lining
Pasak jo,kiaulės oda


Aprašymą aš mačiau, bet tai nieko konkretaus nesako mirksiukas.gif. Kiaulės oda gali būti ir paprasta, ir nubukas. Su bendradarbėmis sukišę nosis žiūrėjom, žiūrėjom ir vis tik nutarėm, kad nubukas unsure.gif.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 01 29, 13:52)
situs turiu juodus, 7 angliska dydi, koki ir visada perku clarks (41eur), nu tai man jie truputuka spaudzia  verysad.gif uzsidejau viena kart, ir dabar reiks pardavinet. Bet man jie spaudzia ne i ilgi, o virsuje, peda gal mano platesne ar kaip  g.gif pirmi clarksai, kuriu 7 UK dydis netinka idealiai ...
Gal kam reikia?


Aš pavasarį tokius su trumpais auliukais clarksus nusipirkau, mačiau, kad viršūnės smailėja, galvojau, kaip čia bus. pirkau 41 dydį. Gavau, įkišau koją, velnias, į ilgį geri, nu bet šonai pėdos taip apspausti, jog jaučiausi kaip kinietė, kurios pėdą traumavo, kad į miniatiūrinius batelius tilptų. Galvojau ką daryti - pasilikt baugoka, parduot - gaila, nors perkančių kaip mat būtų atsiradę, juk pirkau gal su 80 proc. nuolaida. Nusprendžiau imtis pratampymo. Skaičiau visokius variantus - ir kad į šaldymo kamerą įkišti batą, kuriame maišelis su vandeniu, tipo šals ir plės, ir dar kažkokių, bet tingėjau imtis tokių razborkių. Papraščiausiai užsidėjau frotinę storesnę kojinę ir po truputėlį vaikščiojau po kambarį, po to ją pakeičiau į vilnonę, dar vėliau susimoviau abi. Rezultatas - turiu man tinkančius ir patinkančius batus.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 29, 13:49)
Bet man, pvz. visai neblogi šitie į balerinų temą http://www.javari.fr...amp;discount=60

Ir kiek membery kainavo, jei ne paslaptis, nes kiek žiūrėdavau, tai nieko labai gero nerasdavau.
Ačiū Jums, kad prisidedate prie mano bandymų ir tyrimų  biggrin.gif

man reiktu pusinio dydzio jauciu, o tokio ner unsure.gif

Kainavo tikrai neblogai - 139 plius 10 litu pristatymas.

Nu bet kokios jos fainos, ech nelemta...

Ir greit nupirko. Buvo tik du vnt., dvi ismieros. Dabar jau ju ner.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 29 sausio 2014 - 14:53
QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 29, 10:38)
Labas rytas,
Pagaliau pagaliau sulaukiau man patinkančių nuolaidų. MB piniginė palengvėjo  smile.gif

Man timbai, 23 eurai, kai tik nupirko, iš karto kaina iki 30 užkilo, nu kaifuoju  smile.gif  http://www.javari.fr...fURL=/mythings/

Jam geoxai, kol kas kainą rodo tokią pačią 28 eurai, bet negali nieko žinoti, gali irgi į viršų užpimpinti http://www.javari.fr...fURL=/mythings/
Viso 51 euras. Ką aš čia už tiek nusipirkčiau? Kokius vienus caprice ar tamarius, jaučiu, nors gal kas pasikeitė ir dabar pilna mūsų parduotuvėse puikių pigių batų  biggrin.gif
Dirbt, blie, negaliu
Noriu pirkt  biggrin.gif

Mergos gelbėkit  help.gif


Jole, geri pirkiniai!

Gal kuri nors kak chudožnik chudožniku pasakytumete, jei žinote, Timberlandai juk mažinti truputį, a ne? jamčiau tokius, kaip Jolės, bet nežinau, ką su dydžiu daryti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursiuke @ 2014 01 29, 15:46)
Jole, geri pirkiniai!

Gal kuri nors kak chudožnik chudožniku pasakytumete, jei žinote, Timberlandai juk mažinti truputį, a ne? jamčiau tokius, kaip Jolės, bet nežinau, ką su dydžiu daryti.  g.gif


Žinai ir aš neturėjus timbų, tai vienus, kultinius ryžus iš Amerikos užsisakiau, bet vyriškus, nes moteriškas kultas buvo brangus, o man jokio skirtumo. Šituos iš čia ėmiau. Kadangi koja tarpinio dydžio, tai viliuosi, kad tie 41 tiks. MB kultinius matavosi Lietuvoj kažkurioj pardėj, tai irgi sakė, kad jam puse dydžio kaip ir didesnių reiktų, tai kultą iš Amerikos irgi užsisakė. Dabar meldžiuos, kad nebūtų tie užatlantiniai atšaukti. Aišku, jų kaina bus gerokai didesnė, nei javarinių, betgi ko nepadarysi dėl religijos biggrin.gif
Atsakyti
na, profes, suraskit gerus baciukus sportavimui uz dar geresne kaina bigsmile.gif 39.5 koja, gali buti ir 40 dydis.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 29, 13:54)
Žinai ir aš neturėjus timbų, tai vienus, kultinius ryžus iš Amerikos užsisakiau, bet vyriškus, nes moteriškas kultas buvo brangus, o man jokio skirtumo. Šituos iš čia ėmiau. Kadangi koja tarpinio dydžio, tai viliuosi, kad tie 41 tiks. MB kultinius matavosi Lietuvoj kažkurioj pardėj, tai irgi sakė, kad jam puse dydžio kaip ir didesnių reiktų, tai kultą iš Amerikos irgi užsisakė. Dabar meldžiuos, kad nebūtų tie užatlantiniai atšaukti. Aišku, jų kaina bus gerokai didesnė, nei javarinių, betgi ko nepadarysi dėl religijos  biggrin.gif




o as turiu vienus Timberlandus 38EU arba 5UK, tai man jie kaip ir per dideli puse dydzio sad.gif , tad dabar bus kaip ir loterija kokie jie smile.gif
panasus i siuos
http://www.timberlan...-gamboge-russet
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 29, 16:54)
Žinai ir aš neturėjus timbų, tai vienus, kultinius ryžus iš Amerikos užsisakiau, bet vyriškus, nes moteriškas kultas buvo brangus, o man jokio skirtumo. Šituos iš čia ėmiau. Kadangi koja tarpinio dydžio, tai viliuosi, kad tie 41 tiks. MB kultinius matavosi Lietuvoj kažkurioj pardėj, tai irgi sakė, kad jam puse dydžio kaip ir didesnių reiktų, tai kultą iš Amerikos irgi užsisakė. Dabar meldžiuos, kad nebūtų tie užatlantiniai atšaukti. Aišku, jų kaina bus gerokai didesnė, nei javarinių, betgi ko nepadarysi dėl religijos  biggrin.gif


Ačiū, tada aš imsiu tokį dydį, kokį ir nešioju.

o "kultiniai ryži" tai čia kokie? Tie geltoni? smile.gif

Rieker pirkite, per kokią šlapdribą šunį vedžioti gerai, jei kas crocsų neturi.
https://www.javari.fr/dp/B003W4LCX0
Atsakyti