Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(dilgelyt @ 2014 01 25, 21:30)
Jei negaunat laisko ,sedekit rami.

As gyvenime neziuriu i saskaita, ar ten rezervavo ar  nezervavo,nuskaite ar dar nenuskaite, ka cia daryti ,kad nuskaitytu, padarai uzsakyma ir lauki laiminga,viskas, jei kas blogai ateis emailas.

biggrin.gif aciu sedziu rami ir laukiu drinks_cheers.gif Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 26 sausio 2014 - 15:24
Panos, nusipirkau batus ilgaaulius. Geros firmos, pagaminti Italijoj, kokybė nepriekaištinga, bet jau smarvė doh.gif Kaip manote, ar yra tikimybė, kad tas kvapas išgaruos, ar geriau tuos batus grąžinti?
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2014 01 26, 20:54)
Panos, nusipirkau batus ilgaaulius. Geros firmos, pagaminti Italijoj, kokybė nepriekaištinga, bet jau smarvė doh.gif Kaip manote, ar yra tikimybė, kad tas kvapas išgaruos, ar geriau tuos batus grąžinti?



O kuo smirda? Jeigu oda, tada turetu isgaruoti.
Atsakyti
spėju, kad smirda ne oda, o dezinfekavimo priemone. Kai batai yra grąžinami, juos turėtų dezinfekuoti -formaldehidu (formalinu). Iš Javario niekada nesu tokių gavusi, bet iš pvz. La redoute esu gavusi tokių pradezinfekuotų drabužių ir batų. Būtent iš batų kvapas nedingo, drabužius išskalbiau ir viskas ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kingcup: 27 sausio 2014 - 15:45
Mergaitės, atsakykit naujokei: kai suvedinėji kreditinės kortelės duomenis, ar naudoti lietuviškas raides? Jau antrą kartą taisau, ir vis kažkas kliūna doh.gif Suvedžiau be lietuviškų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2014 01 27, 13:15)
O kuo smirda? Jeigu oda, tada turetu isgaruoti.

maniskiai dazais smirdejo.

QUOTE(oliv @ 2014 01 27, 22:37)
Mergaitės, atsakykit naujokei: kai suvedinėji kreditinės kortelės duomenis, ar naudoti lietuviškas raides? Jau antrą kartą taisau, ir vis kažkas kliūna  doh.gif  Suvedžiau be lietuviškų.  4u.gif

kaip ant korteles, be lietuvybiu.
man irgi taip karta buvo su kortele, su kuria daugybe kartu pirkau. Tai padariau "prideti dar viena kortele" ir suvedziau tos pacios duomenis. Tiko.
Bet gal jums truksta lesu? nes rezervuoja didesniu kursu nei 3.461lt uz eura?
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2014 01 27, 23:47)
maniskiai dazais smirdejo.
kaip ant korteles, be lietuvybiu.
man irgi taip karta buvo su kortele, su kuria daugybe kartu pirkau. Tai padariau "prideti dar viena kortele" ir suvedziau tos pacios duomenis. Tiko.
Bet gal jums truksta lesu? nes rezervuoja didesniu kursu nei 3.461lt uz eura?


O ant mano Mastercard - SU LIETUVYBĖM blink.gif

Lėšų tai tikrai netrūksta.
Atsakyti
QUOTE(oliv @ 2014 01 27, 22:57)
O ant mano Mastercard - SU LIETUVYBĖM blink.gif

Lėšų tai tikrai netrūksta.

nezinau tada, gal patars kas turi mastercarda, pas mane visa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oliv @ 2014 01 27, 21:57)
O ant mano Mastercard - SU LIETUVYBĖM blink.gif

Lėšų tai tikrai netrūksta.


Mano irgi mastercardas, su lietuvybėm, vedu be paukščiukų biggrin.gif

Neatsilaikiau prieš šituos http://www.javari.fr...amp;discount=60

Tokio segmento batų trūkumą pajaučiau smile.gif Ir nors ne svajonių nuolaida, tik kuklūs 70 procentų, bet 36 euriukai už clarksus su goretexu pasirodė vistiek neblogai. Pirmi batai, kurie per šį prancūzų išpardavimą pažadino norą pirkti biggrin.gif kaip visada - paskutinis dydis ir paskutinė pora.
Atsakyti
Tai nejaugi niekam situ timberlandziu nereikia? http://www.javari.fr...amp;discount=60 atejau, pamaciau, nusigrausiu nagus iki alkuniu... mano koja tai tik 39.5
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 27, 23:57)
Mano irgi mastercardas, su lietuvybėm, vedu be paukščiukų  biggrin.gif

Neatsilaikiau prieš šituos  http://www.javari.fr...amp;discount=60

Tokio segmento batų trūkumą pajaučiau  smile.gif Ir nors ne svajonių nuolaida, tik kuklūs 70 procentų, bet 36 euriukai už clarksus su goretexu pasirodė vistiek neblogai. Pirmi batai, kurie per šį prancūzų išpardavimą pažadino norą pirkti  biggrin.gif kaip visada - paskutinis dydis ir paskutinė pora.

Kokie gražūs wub.gif . Gaila, kad nebėra.
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2014 01 28, 00:07)
Tai nejaugi niekam situ timberlandziu nereikia? http://www.javari.fr...amp;discount=60 atejau, pamaciau, nusigrausiu nagus iki alkuniu... mano koja tai tik 39.5

kokios bobiskos blush2.gif
Atsakyti