Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(dilgelyt @ 2013 09 20, 12:05)
Mano nuomone jie mazinti,nes mano beveik visi batai uk6 (39) o sie 6.5(40) ir man jie kaip tik (peda 25.5). Peda siaura mano, bet tiko,nes priekis ju gan siauras ,o per viduri susiverzi uzsegimo juostele kiek nori.
Man jie naturoj negrazus - nejaunatviski, grubus, bobiski,senamadiski. Bet kai darbe reikia labai ilgai su reprezantyviais batais stovet,begiot, labai tinkami tam.


tikrai bobiski mirksiukas.gif bet man darbe lakstyti irgi labai tinkami ir patogus. rolleyes.gif
Atsakyti
Pirkau sunui i darzeli sportuoti siuos KangaROOS uz 13,04 (32 dydis). Labai grazus, bet deja tinka kojai su neauksta keltimi ir siauresniai pedai. Mano vaiko auksta keltis, tai man padedant vos ikiso koja, pats darzeleje tikrai neapaus verysad.gif
Mielai perleisciau uz ta pacia kaina. Arba reiks siust atgal.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arkadija: 20 rugsėjo 2013 - 13:25
QUOTE(Danačka @ 2013 09 19, 22:01)
Gal galite paaiskinti kaip jus nukopijuota nuoroda idedate. Kazkaip man nepavyksta, o labai noriu pasirodyti jums su gautais batukais blush2.gif

paprastai copy+paste ax.gif arba patikslinkite klausima, kas butent jums nesigauna

QUOTE(dilgelyt @ 2013 09 20, 12:05)
Mano nuomone jie mazinti,nes mano beveik visi batai uk6 (39) o sie 6.5(40) ir man jie kaip tik (peda 25.5). Peda siaura mano, bet tiko,nes priekis ju gan siauras ,o per viduri susiverzi uzsegimo juostele kiek nori.
Man jie naturoj negrazus - nejaunatviski, grubus, bobiski,senamadiski. Bet kai darbe reikia labai ilgai su reprezantyviais batais stovet,begiot, labai tinkami tam.

man jie atitiko 38 dydi. Bet grozio tikrai truksta hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(saulegraza72 @ 2013 09 20, 13:35)
Sveikos,
Gavau ir aš savo pirmąjį pirkinį iš javari.fr
http://www.javari.fr/dp/B009T374CG
Vasarą matavausi parduotuvėje tokias mėlynas,- pasijaučiau, kaip basa. Žinojau, kad 39 dydžio reikia, taigi, kitai vasarai turėsiu super patogias basutes smile.gif


Šito tipo Rieker basutės tikrai labai smagios smile.gif. Mano darbe net trys kolegės tokias (tik skirtingų spalvų ir šiek tiek kitokiu viršumi) turi - visos labai patenkintos, sakė dar pirks biggrin.gif.
Atsakyti
Gal žinote per kiek laiko grįžta į sąskaitą pinigai iš rezervo. JAu 12 dienų amazonė.de rezervavo pinigus, prekės atsisakiau, bet dabar nei vieno nei kito neturiu g.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adi@v: 20 rugsėjo 2013 - 15:19
QUOTE(Lina K. @ 2013 09 20, 10:09)
Sveikute, o kas netiko? didinti ar mažinti, kiek vidus?  4u.gif


Mazinti jie, viduje apie 25,7 cm
Atsakyti
QUOTE(Lina K. @ 2013 09 20, 09:09)
Sveikute, o kas netiko? didinti ar mažinti, kiek vidus?  4u.gif

Dekui uz atsakymus visoms ax.gif
Galvojau kad didinti, reik vadinasi 41 .... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina K. @ 2013 09 20, 17:23)
Dekui uz atsakymus visoms  ax.gif
Galvojau kad didinti, reik vadinasi 41 .... 4u.gif


As su 39 dydzio koja sau pirkau 39,5 dydi, tai tiko idealiai.
Pliekia mergaites tuos batukus, bet man jie tobuli wub.gif Patogesniu platformyciu nesu turejus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bluepoint @ 2013 09 19, 12:28)
ir gal kas norėtų tokių https://www.javari.d...ywords=mephisto?
40 dydis, bet pamažinti, kainavo 45 EUR. Labai kokybiški, bet man maži  ax.gif


O kiek cm vidpadis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2013 09 20, 16:40)
Gal žinote per kiek laiko grįžta į sąskaitą pinigai iš rezervo. JAu 12 dienų amazonė.de rezervavo pinigus, prekės atsisakiau, bet dabar nei vieno nei kito neturiu g.gif

Su uzsienio bankais daznai buna ilga istorija. Man yra buve, kad pinigai buvo laikomi rezervuoti virs 2 savaiciu.
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2013 09 20, 20:21)
Su uzsienio bankais daznai buna ilga istorija. Man yra buve, kad pinigai buvo laikomi rezervuoti virs 2 savaiciu.

rezervuoja lietuvos bankas, uzsienio ne prie ko. Galima bandyt rasyt e-bankininkystej laiska, kad atsauktu rezervacija, jei zinot, kad prekes nepavyko nupirkt ar negausit, pvz. SEB atsaukia, nereikia tu 2 savaiciu laukt.
Atsakyti