Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

Pirma karta pirkau Javari ketvirtadieni, vakar rezervavo pinigus. Siandien jie nenuskaiciuoti dar, orderyje rasoma, kad "dispatching soon" ir numatoma, kad batai bus pristatyti pirmadieni smile.gif Ar cia viskas ok, laukti, kol nuskaiciuos pinigus ir issius? smile.gif Ar netinka kazkas? Dekui atsakiusioms
Atsakyti
QUOTE(Adra @ 2014 01 25, 11:41)
Pirma karta pirkau Javari ketvirtadieni, vakar rezervavo pinigus. Siandien jie nenuskaiciuoti dar, orderyje rasoma, kad "dispatching soon" ir numatoma, kad batai bus pristatyti pirmadieni smile.gif Ar cia viskas ok, laukti, kol nuskaiciuos pinigus ir issius? smile.gif Ar netinka kazkas? Dekui atsakiusioms

Jei kas nors būtų negerai gautumėt iš karto laišką kas negerai, o jei pinigai rezervuoti, tai ir nurašys.

Parašiau laišką javari su užklausimu dėl konkrečių batų aulo pločio, pažiūrėsim ar atsakys ką nors.

Nu va greitatsakė: kad negali suteikti apie batus jokios kitos informacijos, tik tą kuri nurodyta prie konkrečių batų. Ot kaip gaila...Kaži kur buffalo batų galima dar apžiūrėti yra jų Lietuvoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 25 sausio 2014 - 12:08
QUOTE(AstaRaud @ 2014 01 25, 11:49)
Jei kas nors būtų negerai gautumėt iš karto laišką kas negerai, o jei pinigai rezervuoti, tai ir nurašys.

Dekui, nuraminot biggrin.gif
Atsakyti
Ar ne batu kalne galima buffalo atrast g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 01 25, 12:19)
Ar ne batu kalne galima buffalo atrast  g.gif

reiks prazonduot...
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2014 01 25, 13:29)
reiks prazonduot...


Visada tokiu atveju ieškočiau informacijos gamintojų oficialiuose puslapiuose.
http://buffalo-shop....mp;color=145327

dešinėje pusėje yra aprašymas batų, nežinau kiek jis atitinka, bet manau, kad galima jau susidaryti nuomonę.
Absatzhöhe: 8 cm.
Plateau Höhe: 1 cm.
Schafthöhe: 36 cm.
Schaftweite: 38 cm.
Atsakyti
Mano 23 dienos uzsakymo pinigai dar nerezervuoti g.gif dariau kelis uzsakymus , ar dar tiketis kad reezervuos g.gif . Ar suprasti kad kazkas negerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2014 01 25, 12:49)


Nu va greitatsakė: kad negali suteikti apie batus jokios kitos informacijos, tik tą kuri nurodyta prie konkrečių batų. Ot kaip gaila...Kaži kur buffalo batų  galima dar apžiūrėti yra jų Lietuvoje?



As turiu zieminius buffalo ilgaaulius, man reikejo, kad butu siaurai blauzdai, tai puikiai tiko, nes paprastai man tenka ilgaaulius siaurinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eulali @ 2014 01 25, 13:01)
Visada tokiu atveju ieškočiau informacijos gamintojų oficialiuose puslapiuose.
http://buffalo-shop....mp;color=145327

dešinėje pusėje yra aprašymas batų, nežinau kiek jis atitinka, bet manau, kad galima jau susidaryti nuomonę.
Absatzhöhe: 8 cm.
Plateau Höhe: 1 cm.
Schafthöhe: 36 cm.
Schaftweite: 38 cm.

labai labai ačiū 4u.gif , aš matyt konkretų modelį ieškojau, bet jų tinklalapio neišmetė
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 01 25, 15:10)
Mano 23 dienos uzsakymo pinigai dar nerezervuoti  g.gif  dariau kelis uzsakymus , ar dar tiketis kad reezervuos  g.gif . Ar suprasti kad kazkas negerai  unsure.gif

Jei negaunat laisko ,sedekit rami.

As gyvenime neziuriu i saskaita, ar ten rezervavo ar nezervavo,nuskaite ar dar nenuskaite, ka cia daryti ,kad nuskaitytu, padarai uzsakyma ir lauki laiminga,viskas, jei kas blogai ateis emailas.
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2014 01 24, 10:13)
o kas nešiojat 41 dydi, tai 8 reikia imt šitų botų?


QUOTE(Loora @ 2014 01 24, 21:19)
Sveikos, kokį dydį imt tų  botų jei nešioju 40-41, koja plati. 8 tikriausiai, ane?  4u.gif

mano dydis 39-40, šių ėmiau 7, puikiai tiko. 41-am reiktų 8.

QUOTE(dilgelyt @ 2014 01 25, 20:30)
Jei negaunat laisko ,sedekit rami.

As gyvenime neziuriu i saskaita, ar ten rezervavo ar  nezervavo,nuskaite ar dar nenuskaite, ka cia daryti ,kad nuskaitytu, padarai uzsakyma ir lauki laiminga,viskas, jei kas blogai ateis emailas.

identiškai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2014 01 26, 13:24)
mano dydis 39-40, šių ėmiau 7, puikiai tiko. 41-am reiktų 8.



gal galit ismatuot iki kiek cm blauztai tinkami.?

Atsakyti