Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(natina @ 2014 01 24, 17:04)
norit pasakyt, jei nesioju 39,5 imti reiketu 39 g.gif


As turiu 39, mano peda 25 cm.gana siaura. Visus kitus batus visada perku 39.
Gal jei mano koja butu plati, tai manau butu jie man tik tik.
Gal padejau kiek rolleyes.gif
Atsakyti
Vyris converes 40:45 dydziu gera kaina 4u.gif
http://www.javari.fr...L=/shoppingCart
Atsakyti
Gal kas užsakinėjote tokius
http://www.javari.fr...lo London 1060B
domina aulo plotis, ar tiktų siaurai blauzdai? O kas nors ar esate užklaususios dominančios informacijos apie batus (tarkim aulo plotis ar pan.)?
Atsakyti
Ar kam dar galioja kodas? Nepritaiko man g.gif
Atsakyti
Sveikos, kokį dydį imt tų botų jei nešioju 40-41, koja plati. 8 tikriausiai, ane? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
O jie batukus atsiunčia per paštą ar pristato į namus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo autojo: 24 sausio 2014 - 21:28
Jole, kokius batus su avikailiu turit? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Danačka @ 2014 01 24, 15:30)
Nus, atsiprasau  tongue.gif , as tongue.gif  irgi link piadesoko, bet einu sekmingai ir vargo nematau. Lygiai tokius pat turiu. Jie gal puse dydzio didinti, bet laisvai kojai ir man gerai. thumbup.gif


Nu vargo gal ir aš nematyčiau, tik šviesčiau iš tolo kaip prožikas. Jau ir apsisprendus buvau - jamsiu, nors sportbačių įvairių turiu krūvą, kad ir nesportuoju. Nusprendžiau ir ką - mano dydį išpirko, likau be batų, nuo raukšlių nukreipiančių biggrin.gif

QUOTE(Loora @ 2014 01 24, 21:19)
Sveikos, kokį dydį imt tų  botų jei nešioju 40-41, koja plati. 8 tikriausiai, ane?  4u.gif


Pažiūrėjau, uždariau puslapį, kol parašiau pirmą postą vėl pamiršau biggrin.gif Nu gerai, dar kartą pažiūrėsiu. Žodžiu taip - jamat 8 ir be vargo vaikštot smile.gif

QUOTE(saulute32 @ 2014 01 24, 21:47)
Jole, kokius batus su avikailiu turit? biggrin.gif


EMU, bearpaw ir buffalo. Kažkada, senų senovėj kaime pas senelius dar kažkokius avikailinius rankų darbo nešiojau, po šiai dienai pamenu jak šilta buvo, užtat nostalgija smile.gif
Papildyta:
QUOTE(autojo @ 2014 01 24, 21:28)
Sveikos merginos  4u.gif
O jie batukus atsiunčia per paštą ar pristato į namus?


O jau čia, matyt, jiems nuo nuotaikos priklauso. Ir per paštą, ir į namus yra tekę gauti.
Atsakyti
QUOTE(Ursiuke @ 2014 01 24, 14:22)



wow wub.gif noooriu.... labai gražūs. Įdomu kokia kaina g.gif ir ar atsiras vėl prekyboje.

Kasdien "drožiu" šitus http://www.javari.de...IC/ref=dp_sbs_5 per didelius šalčius eit pasivaikščiot netinkami, bet vairuojant auto labai patogūs thumbup.gif

šitais esu laaabai nusivylus schmoll.gif

http://www.javari.de...;dept=344075031
Atsakyti
Man irgi iškilo klausimas, kaip sužinoti, koks yra batų aulo plotis. Gal, sakau, nežinau, kur ten pas juos tokios info ieškot? g.gif
Kadangi esu labai "kūdos" blauzdos savininkė, o javari išpardavimai visada labai traukia, šiuo klausimą nusprendžiau pabandyti išsiaiškinti iš anksto, t.y. kol išpardavimai dar neprasidėjo smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 25 sausio 2014 - 10:57
QUOTE(Selga @ 2014 01 25, 10:54)
Man irgi iškilo klausimas, kaip sužinoti, koks yra batų aulo plotis. Gal, sakau, nežinau, kur ten pas juos tokios info ieškot?  g.gif
Kadangi esu labai "kūdos" blauzdos savininkė, o javari išpardavimai visada labai traukia, šiuo klausimą nusprendžiau pabandyti išsiaiškinti iš anksto, t.y. kol išpardavimai dar neprasidėjo smile.gif.

aš tai realiai kūdos savininkė biggrin.gif , išsirinkau batus, bet kiek naršau internete niekur nerandu apie juos info, galvoju gal reiktų pačios parduotuvės užklaust, bet čia tiek brand, kad nesu įsitikinusi ar man atsakytų. Teko pirkt iš Timberland, tai užklausus l.greit gavau atsakymą ir buvo aišku, o dabar bijau rizikuot, nes batai ne iš pigiųjų...
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2014 01 25, 11:54)
Man irgi iškilo klausimas, kaip sužinoti, koks yra batų aulo plotis. Gal, sakau, nežinau, kur ten pas juos tokios info ieškot?  g.gif
Kadangi esu labai "kūdos" blauzdos savininkė, o javari išpardavimai visada labai traukia, šiuo klausimą nusprendžiau pabandyti išsiaiškinti iš anksto, t.y. kol išpardavimai dar neprasidėjo smile.gif.

drinks_cheers.gif man ir su ilgaauliais problema, visi per platus buna. vieni kiti tik tinkami doh.gif
Atsakyti