Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(natina @ 2014 01 23, 21:08)
as ir i juos ziurejau, bet labai jau specifiniai. net ne del spalvos, o kiauru padu. nu ne veltui vandens sportui biggrin.gif o as siaip sportui galvojau juos imt g.gif



Turiu panasius adido, na spalva ne tokia demesi atitraukianti biggrin.gif
Vasarai nepamainomas dalykas, kvepuoja koja per visus galus ir per pada ir per virsu- tinkliuka
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2014 01 23, 21:19)
nereikia nei sniego nuleisti, puikiausiai tinka ir dabar šunį vedžiot bigsmile.gif spalva ryški avietinė biggrin.gif o patogumas wub.gif lauko crocsų dar neturėjau, šie pirmi, įsimylėjau nuo pirmos sekundės, o ir atkeliavo per 6 dienas thumbup.gif



o kas nešiojat 41 dydi, tai 8 reikia imt šitų botų?
Atsakyti
Bandau pirmą kartą užsisakyt www.javari.co.uk, užsakymą priėmė, bet nenori nuskaityti nuo swed mastercard'o skirto atsiskaitymui internete. Norėjau paklausti prie kortelės informacijos kortelės turėtojo vardą pavardę vedate su lietuviškomis raidėmis ?
Ir kaip patikrinti ar teisingai suvedžiau kortelės Nr. jeigu rodo tik paskutinius jos skaičius ? Ir pirmųjų taisyti neleidžia ?
Būsiu labai dėkinga, jei kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(crema @ 2014 01 24, 12:54)
Bandau pirmą kartą užsisakyt www.javari.co.uk, užsakymą priėmė, bet nenori nuskaityti nuo swed mastercard'o skirto atsiskaitymui internete. Norėjau paklausti prie kortelės informacijos kortelės turėtojo vardą pavardę vedate su lietuviškomis raidėmis ?
Ir kaip patikrinti ar teisingai suvedžiau kortelės Nr. jeigu rodo tik paskutinius jos skaičius ? Ir pirmųjų taisyti neleidžia ?
Būsiu labai dėkinga, jei kas atsakys  4u.gif

1.uzregidtruota saugiuose pirkimuose?
2.Be lietuvisku raidziu.
3. jei galvojote, kad suklydote, galima prideti nauja kortele, tada vesdama atidziai sutikrintumet skaiciukus 4u.gif
Atsakyti
Dar tokių niekas neturi smile.gif

http://www.javari.co...38/ref=dp_sbs_4
Atsakyti
QUOTE(Ursiuke @ 2014 01 24, 13:22)

bigsmile.gif
Atsakyti


QUOTE(natina @ 2014 01 24, 14:03)
1.uzregidtruota saugiuose pirkimuose?
2.Be lietuvisku raidziu.
3. jei galvojote, kad suklydote, galima prideti nauja kortele, tada vesdama atidziai sutikrintumet skaiciukus 4u.gif

aciuks.gif nubėgau užregistravau saugiuosi pirkimuose. Tuoj ištaisysiu raides LT. tikėkimės, kad jiems pavyks ją nucharginti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursiuke @ 2014 01 24, 12:22)


na ir fantazija pas batsiuvį blink.gif , labai originalu, bet , kad gražu - nepasakyčiau
Atsakyti
turbut jau gavot, kad -10 pr. javari fr. su koduku sogood10
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2014 01 24, 15:29)
turbut jau gavot, kad -10 pr. javari fr. su koduku sogood10

Tik nepamirškit 2 prekes įsidėti, kad ji pritaikytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 23, 21:57)
Na visi batai su pašiltinimu (vilna, kailis, dirbtinis kailis, pliušas ar dar koks biesas) kažkiek susimina, bet avikailiniai daug mažiau, bent jau man. Šiaip kartais ta vilna net pešasi, mano draugės skundėsi, kad nusiauna batus ir pasipila kuokšteliai, bet čia aš ne apie EMU ar UGSus kalbu, tų su vilna neturiu.
Bandyk su debetine, kai kurios sako tinka, aš kai kreditkę drožiu, nebandžiau. Pasibaigs kreditkėj babkės, varysim su debetine  lotuliukas.gif

Och mergos, buvau šitų užsimanius http://www.javari.fr...p;keywords=ecco
Nu bet dievas paprotina, sako Jole, durne, kam tau jie, į pasą pažiūrėk, boba arti piadisoko, o darkysies. Susilaikiau, bet dabar galvoju - reikėjo pirkti, tokia batų spalva atitraukia dėmesį nuo veido raukšlių.

Nus, atsiprasau tongue.gif , as tongue.gif irgi link piadesoko, bet einu sekmingai ir vargo nematau. Lygiai tokius pat turiu. Jie gal puse dydzio didinti, bet laisvai kojai ir man gerai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Danačka @ 2014 01 24, 16:30)
Nus, atsiprasau  tongue.gif , as tongue.gif  irgi link piadesoko, bet einu sekmingai ir vargo nematau. Lygiai tokius pat turiu. Jie gal puse dydzio didinti, bet laisvai kojai ir man gerai. thumbup.gif

norit pasakyt, jei nesioju 39,5 imti reiketu 39 g.gif
Atsakyti