Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(Tina* @ 2014 01 23, 19:24)
Aciu, merginos  4u.gif
Vakar gavom juos. Vyras apsipatenkines  thumbup.gif

O kaip dydis, atitinka?
Dar nė karto iš javaio nepirkau, ar iš kreditinės reikia pirkt ar ir debetinė tinka? Noriu vyrui įtikt, nes dėl crocsų psichozės mane sakė veš pas gydytojus, užsipirkau cielas 3 poras ir visų man reik doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 01 23, 20:39)
Del sito noreciau pasigincyt, is mano patirties ir kailis kazkiek susimina.


Na visi batai su pašiltinimu (vilna, kailis, dirbtinis kailis, pliušas ar dar koks biesas) kažkiek susimina, bet avikailiniai daug mažiau, bent jau man. Šiaip kartais ta vilna net pešasi, mano draugės skundėsi, kad nusiauna batus ir pasipila kuokšteliai, bet čia aš ne apie EMU ar UGSus kalbu, tų su vilna neturiu.

QUOTE(Maja Di @ 2014 01 23, 20:42)
O kaip dydis, atitinka?
Dar nė karto iš javairo nepirkau, ar iš kreditinės reikia pirkt ar ir debetinė tinka? Noriu vyrui įtikt, nes dėl crocsų psichozės mane sakė veš pas gydytojus, užsipirkau cielas 3 poras ir visų man reik doh.gif .


Bandyk su debetine, kai kurios sako tinka, aš kai kreditkę drožiu, nebandžiau. Pasibaigs kreditkėj babkės, varysim su debetine lotuliukas.gif

Och mergos, buvau šitų užsimanius http://www.javari.fr...p;keywords=ecco
Nu bet dievas paprotina, sako Jole, durne, kam tau jie, į pasą pažiūrėk, boba arti piadisoko, o darkysies. Susilaikiau, bet dabar galvoju - reikėjo pirkti, tokia batų spalva atitraukia dėmesį nuo veido raukšlių.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 01 23, 20:42)
O kaip dydis, atitinka?
Dar nė karto iš javaio nepirkau, ar iš kreditinės reikia pirkt ar ir debetinė tinka? Noriu vyrui įtikt, nes dėl crocsų psichozės mane sakė veš pas gydytojus, užsipirkau cielas 3 poras ir visų man reik doh.gif .

Swedbank Debit Mastercard tinka.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 23, 21:57)

Och mergos, buvau šitų užsimanius http://www.javari.fr...p;keywords=ecco
Nu bet dievas paprotina, sako Jole, durne, kam tau jie, į pasą pažiūrėk, boba arti piadisoko, o darkysies. Susilaikiau, bet dabar galvoju - reikėjo pirkti, tokia batų spalva atitraukia dėmesį nuo veido raukšlių.

as ir i juos ziurejau, bet labai jau specifiniai. net ne del spalvos, o kiauru padu. nu ne veltui vandens sportui biggrin.gif o as siaip sportui galvojau juos imt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 01 23, 21:36)
Kad iškart rodo su pvm.


Niu ziurekit, cia uz 8 svarus crocsai, 12d (dar emiau 8 ir 13 kitu uzsakymu, tas pats)
Item(s) Subtotal: £6.67
Postage & Packaging: £0.00
-----
Total Before VAT: £6.67
VAT: £1.40
-----
Total: £8.07
-----
Grand Total: £8.07

Tiesiog idomu, kaip su tais vaikiskais yra, is anglisko javari pirma karta emiau.

Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 23, 11:02)
Ir guminukai, kai sniegus nuleis, atšils, bus daug balų, spalva Cranberry/Mulberry kaina irgi su dvasia - 16 svariokų, dydžiai dar voliojasi įvairūs http://www.javari.co...;dept=213376031

Šitų neturiu, turiu Jaunat ryyyyyyyyyyškiai geltonus, nebesigundysiu, nes pagaliau jau 20 porų crocsų surinkau savo batų bagaže smile.gif

nereikia nei sniego nuleisti, puikiausiai tinka ir dabar šunį vedžiot bigsmile.gif spalva ryški avietinė biggrin.gif o patogumas wub.gif lauko crocsų dar neturėjau, šie pirmi, įsimylėjau nuo pirmos sekundės, o ir atkeliavo per 6 dienas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2014 01 23, 22:19)
nereikia nei sniego nuleisti, puikiausiai tinka ir dabar šunį vedžiot bigsmile.gif spalva ryški avietinė biggrin.gif o patogumas wub.gif lauko crocsų dar neturėjau, šie pirmi, įsimylėjau nuo pirmos sekundės, o ir atkeliavo per 6 dienas thumbup.gif


Jie labiau siaurai blauzdai blush2.gif ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2014 01 23, 21:29)
Jie labiau siaurai blauzdai blush2.gif  ax.gif ?

tikrai ne schmoll.gif , mano normali, pati normaliausia lotuliukas.gif , nesiaura biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 23 sausio 2014 - 22:05
QUOTE(Maja Di @ 2014 01 23, 20:42)
O kaip dydis, atitinka?

Nesioja 42, toks ir tiko. Jis dar buvo pasimatuot batu pardej pas mus Rieker'ius pries perkant. Kailiukas viduj sakyciau toks simbolinis, bet naturalus, avies. Dar uzdeda zenkliukas, kad lyg dregmei jie atsparus, tai ka nereik impregnuot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2014 01 23, 23:52)
Nesioja 42, toks ir tiko. Jis dar buvo pasimatuot batu pardej pas mus Rieker'ius pries perkant. Kailiukas viduj sakyciau toks simbolinis, bet naturalus, avies. Dar uzdeda zenkliukas, kad lyg dregmei jie atsparus, tai ka nereik impregnuot?  g.gif

Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 23, 20:57)
Och mergos, buvau šitų užsimanius http://www.javari.fr...p;keywords=ecco
Nu bet dievas paprotina, sako Jole, durne, kam tau jie, į pasą pažiūrėk, boba arti piadisoko, o darkysies. Susilaikiau, bet dabar galvoju - reikėjo pirkti, tokia batų spalva atitraukia dėmesį nuo veido raukšlių.


lotuliukas.gif Dar vyrams tai didelė krūtinė atitraukia dėmesį nuo raukšlių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 24 sausio 2014 - 04:54