Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(tulip @ 2014 01 23, 15:35)
Sios basutes mazintos, jei apie jas kalbate, nes electro crocs nesiojome C10, o basutes geros buvo ar tai C12, nes dabar turim C13, tai viduje iki krasciuku max iki 19-19,3cm kojytei  g.gif ir jos siauria kojyte manau  g.gif


Tai su 18 cm pedute, 13 bus didelis g.gif

Reikia 14 ir 18 cm pedutem(siai dienai, bet vasara dar toli g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 23, 11:02)
Šąlat, kolektyvas, anie? EMU kaina nebloga Anthracite spalvai - 38,70 evriukų ir dydžių dar popadabnių yra http://www.javari.fr...;dept=344089031

Aš turiu ilgesnius, kai šalčiai užėjo iki negalėjimo esu patenkinta, pernai tampiau ir šiemet, užtenka su pėdkelne įsiauti ir nei kiek nešalta. Aišku, tai ne naujiena, nu bet mažum dar kuri nežinojot ar nebandėt smile.gif

Jole, o EMU pagal jus atitiko dydi? Nes as taip pat pagal lentele oficialaus Emu psl susidariau nuomone, kad reikia imt didesnius nei iprastai
Atsakyti
QUOTE(~me2za~ @ 2014 01 23, 16:09)
Jole, o EMU pagal jus atitiko dydi? Nes as taip pat pagal lentele oficialaus Emu psl susidariau nuomone, kad reikia imt didesnius nei iprastai



man emu atitinka 4u.gif
Atsakyti
O man sakyciau kokia puse dydzio didinti emu biggrin.gif
aciu jolei, sese aprupinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2014 01 23, 11:51)
Iregistruokites uk psl.tas pats prisijungimas.


Registravausi ir uk tas pats, doh.gif Parašiau ir tėvų adresą maniau nu mano nepatinka nu bet ir su tuo adresu taspats. doh.gif Nukvaksiu o taip reikia basučiu vienu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2014 01 23, 17:26)
Registravausi ir uk tas pats,  doh.gif Parašiau ir tėvų adresą maniau nu mano nepatinka nu bet ir su tuo adresu taspats.  doh.gif Nukvaksiu o taip reikia basučiu vienu. verysad.gif

Tai gal tel.nr. kažkaip rašot, kad jiems netinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2014 01 23, 11:37)
O kaip su EMU dydziais? didinti, mazinti?

Pagal mane, su kailiu atitinka, su vilna viduj didinti.
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2014 01 23, 16:26)
Registravausi ir uk tas pats,  doh.gif Parašiau ir tėvų adresą maniau nu mano nepatinka nu bet ir su tuo adresu taspats.  doh.gif Nukvaksiu o taip reikia basučiu vienu. verysad.gif


amazone užsiregistruokit
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2014 01 23, 16:59)
O modeliukas butent toks?

Taip, basutes maniskes identiskos. Ir koja maniskes siaura, tai telpa ir su vinone kojine biggrin.gif namie dabar nesioja
Atsakyti
Merginos Javari uzsakyma rodo bet pinigai nerezervuoti g.gif kas cia per naujiena g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 23 sausio 2014 - 16:52
QUOTE(bbiitute @ 2014 01 23, 16:46)
Merginos Javari uzsakyma rodo bet pinigai nerezervuoti  g.gif  kas cia per naujiena  g.gif


Čia ne naujiena, o seniena smile.gif Nepergyvenkit, neteksit Jūs tų pinigų, po kelių valandų ar dienos, jie neskuba, matyt turtingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 23, 17:58)
Čia ne naujiena, o seniena smile.gif Nepergyvenkit, neteksit Jūs tų pinigų, po kelių valandų ar dienos, jie neskuba, matyt turtingi smile.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif tai saunu svarbu batus gauti thumbup.gif
Atsakyti