Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

Clarks ir Rieker gera kaina
Atsakyti
Laba diena, seniai bepirkau iš javari.de,dabar vaikui prisireikė sportinių batų, užsakiau, rašo pristatymą nuo 27.01 iki 12.02, kas čia do čiūdai, taip ilgai? ar visada taip rašydavo? nes gaudavau per savaitę anksčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2014 01 17, 11:31)
Laba diena, seniai bepirkau iš javari.de,dabar vaikui prisireikė sportinių batų, užsakiau, rašo pristatymą nuo 27.01 iki 12.02, kas čia do čiūdai, taip ilgai? ar visada taip rašydavo? nes gaudavau per savaitę anksčiau g.gif

Rašo iki kada vėliausiai turi pristatyti, o atsiunčia per ~7 d, šiemet jau dvi poras iš .de gavau, viskas kaip seniau, pristatė per kurjerius.
Atsakyti
Dėkui, lauksiu tuomet greitu laiku smile.gif
Atsakyti
37dydis siandien su -10% tik 69eur
ilgaauliai
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2014 01 17, 17:03)
37dydis siandien su -10% tik 69eur
ilgaauliai

Kaip gaila, kad nėra užtrauktuko aule ax.gif neįkiščiau kojos su savo aukšta keltimi ax.gif Tokie gražuoliai wub.gif
Atsakyti
Ar galima grazinti i Javarį batus - jei priežastis ta kad batas trina koja?
Dukra uzsidejo vakar pima karta žieminius batus - atsisake nesioti nes nutryne kauliukus iki kraujo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaraja: 18 sausio 2014 - 10:29
O mes gavom basutes vyriskas, kur uzrasyta 44 dydis, o realiai koks 42 blink.gif vyrui su 43-43,5 koja pirstas per gera cm lauk lenda blink.gif
Atsakyti
QUOTE(xvoveriux @ 2014 01 14, 14:02)
Laba diena,

Uzsukau pasiklausti del vyrisku RIEKER firmos batu. Turim LT pirke ne viena sios firmos batu tiek moterisku, tiek vyrisku, tai dydziai kaip tik. Moteriskus esu siuntusi is javari.de, tai buvo mazinti po puse dydzio. Tad gal kuri pirkote vyriskus, zieminius aulinukus, ir pasakytumete kaip su dydziais, ar atitinka?

Atsakiusioms  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aš vyrui esu pirkus Rieker žieminius su kailiu. Jis nešioja 45 dydį, pirkau ir 45, nes paskaičiau, kad dydžiai atitinka. Bet kai pasimatavo, tai sakė noris pusės išmieros didesnių. Ir ties keltim spaudžia
Atsakyti
vaikiškų žieminukų kainos manęs šįmet visai nedžiugina, nei .fr nei .de nerandu gerų pasiūlymų. ax.gif
Atsakyti
O as galvojau, kad ziema reik pirkt vasarinius, bet ir ju nieko gero nerandu unsure.gif o taip basuciu reikia mano trimetei.
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2014 01 18, 13:19)
O mes gavom basutes vyriskas, kur uzrasyta 44 dydis, o realiai koks 42 blink.gif vyrui su 43-43,5 koja pirstas per gera cm lauk lenda blink.gif


pirkot is fr?
Atsakyti