Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(xvoveriux @ 2014 01 14, 15:02)
Laba diena,

Uzsukau pasiklausti del vyrisku RIEKER firmos batu. Turim LT pirke ne viena sios firmos batu tiek moterisku, tiek vyrisku, tai dydziai kaip tik. Moteriskus esu siuntusi is javari.de, tai buvo mazinti po puse dydzio. Tad gal kuri pirkote vyriskus, zieminius aulinukus, ir pasakytumete kaip su dydziais, ar atitinka?

Atsakiusioms  4u.gif  4u.gif  4u.gif

mes turime, tai pagal javaryje ideta riekerio lentele vyras issimatavo peda ir tiko idealiai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zz_aiza: 14 sausio 2014 - 14:39
Gal kuri noretu siu batuku, ale mums mazoki blush2.gif
https://www.javari.de/dp/B007YIFQMI
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2014 01 14, 15:39)
mes turime, tai pagal javaryje ideta riekerio lentele vyras issimatavo peda ir tiko idealiai  thumbup.gif

Buvau pamirsusi apie ja doh.gif Pagriebiau pagal ju rekomendacijas siuos zieminukus, ziuresim.

Gal kas siuos grazuolius turit? wub.gif
Atsakyti
Kur ta Rieker dydziu lentele rasti?
Atsakyti
QUOTE(xvoveriux @ 2014 01 14, 14:02)
Laba diena,

Uzsukau pasiklausti del vyrisku RIEKER firmos batu. Turim LT pirke ne viena sios firmos batu tiek moterisku, tiek vyrisku, tai dydziai kaip tik. Moteriskus esu siuntusi is javari.de, tai buvo mazinti po puse dydzio. Tad gal kuri pirkote vyriskus, zieminius aulinukus, ir pasakytumete kaip su dydziais, ar atitinka?

Atsakiusioms  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Hm... kazin ar Reiker Lietuvos parduotuvems ir javariui siuva ant atskiru kurpaliu, gal tiesiog modelis kitoks pasitaike?

QUOTE(Tina* @ 2014 01 14, 19:17)
Kur ta Rieker dydziu lentele rasti?

Paciame Javaryje yra tik bendra rekomendacine lentele. O butent reikerio http://www.shoesizechart.us/B/Rieker lyg ir cia, o kiek jomis galima pasitiket.. cia jau paciai reiks apsispresti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2014 01 14, 18:52)
Gal kuri noretu siu batuku, ale mums mazoki  blush2.gif
https://www.javari.de/dp/B007YIFQMI


aš tokius pernai pavasarį pirkau, tai man pasirodė vos ne visu dydžiu didinti. Dėjau vidpadį į vidų, tai tikrai išmiera didesnis tilpo, nei batai
Atsakyti
QUOTE(Oncik @ 2014 01 15, 09:31)
aš tokius pernai pavasarį pirkau, tai man pasirodė vos ne visu dydžiu didinti. Dėjau vidpadį į vidų, tai tikrai išmiera didesnis tilpo, nei batai

na va ir mum netinka siaip lb grazus pirkom uz 20euru
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2014 01 15, 10:16)
na va ir mum netinka siaip lb grazus pirkom uz 20euru


Jūs bent dydį parašykite, nes neaišku, kokį nešiojate ir kokį pirkote mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2014 01 15, 12:31)
Jūs bent dydį parašykite, nes neaišku, kokį nešiojate ir kokį pirkote  mirksiukas.gif

uj atsiprasau, pamirsau blush2.gif 39dydis blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi pavasarį pirkau tokius batus 39 dydžio už 20eu, nešioju irgi 39, kartais 40. Tai man puikiai tiko.
Atsakyti
Gal vaikisku basuciu mergaitems pigiai randat? as perku perku ir niekaip nenuperku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2014 01 14, 22:24)
Hm... kazin ar Reiker Lietuvos parduotuvems ir javariui siuva ant atskiru kurpaliu, gal tiesiog  modelis kitoks pasitaike?

butent moterisku si javario pirkau kazka panasaus i siuos batus. Pirkau 41 ir 42 dydi, tai su 27cm pedute 42d. buvo idealus, visiskai atitiko ju lenteles rekomendacijas. O LT 41 tinka, vyrui su 28cm - 43d. Tad is javario vyrui paimiau 44, rysium su tuo, kad tikrai ne mazi butu, geriau didesni nei mazesni rolleyes.gif

o vat kitu firmu is javario 41d idealus 27cm pedai.

Vadinas loterija su dydziais smile.gif

Gal kas Xti firmos avalyne turit? Idomu kaip su dydziais? Siandien jie dar pigesni thumbup.gif tad labai noriu jamt wub.gif
Atsakyti