Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

Kam tinka 41 dydis, manau labai nebloga Geox ilgaauliu kaina:
http://www.javari.fr...;showDesigner=0
Atsakyti
šitų rigi gera kaina, 37 ir 41 dydžiai likę
http://www.javari.fr...amp;discount=30
Atsakyti
Dėl to, kad dydžio nerašo? Na tai turbūt taip, kažkokia klaida.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 01 10, 10:11)
Dėl to, kad dydžio nerašo? Na tai turbūt taip, kažkokia klaida.


Nu turbut. As juos radau prie tasiu biggrin.gif
Atsakyti
Nuoroda paspaudžiant, jau kitus batus išmetė. Kai kažkokius išparduoda, įdeda kitus. Tai čia ir buvo pakeitimu klaida.
Atsakyti
O sakykit per kiek laiko galima grazinti netikusius batus i javari.fr? Pirkau batus, o jie pasirodo mazinti, nors kiek skaiciau atsiliepimus visur rasoma, kad dydis atitinka. Arba gal galima prasyt, kad pakeistu i didesnius? Bet as pirkau juos su didele nuolaida, o dabar jie 50euru brangesni? Tai man dar rektu primoket skirtuma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kete: 11 sausio 2014 - 19:00
QUOTE(kete @ 2014 01 11, 19:59)
O sakykit per kiek laiko galima grazinti netikusius batus i javari.fr? Pirkau batus, o jie pasirodo mazinti, nors kiek skaiciau atsiliepimus visur rasoma, kad dydis atitinka. Arba gal galima prasyt, kad pakeistu i didesnius? Bet as pirkau juos su didele nuolaida, o dabar jie 50euru brangesni? Tai man dar rektu primoket skirtuma?

Grazinti galima per 365 dienas. Pakeistu tik brokuotus.
Jei batai per mazi, galima tik grazinti ir uzsisakyti kita dydi tuo metu esancia kaina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurum2010: 11 sausio 2014 - 19:27
QUOTE(kete @ 2014 01 11, 19:59)
O sakykit per kiek laiko galima grazinti netikusius batus i javari.fr? Pirkau batus, o jie pasirodo mazinti, nors kiek skaiciau atsiliepimus visur rasoma, kad dydis atitinka. Arba gal galima prasyt, kad pakeistu i didesnius? Bet as pirkau juos su didele nuolaida, o dabar jie 50euru brangesni? Tai man dar rektu primoket skirtuma?


Aš tai parašyčiau jiems emailą, jei čia niekas neatsakys, ir pasiklausčiau 4u.gif
Dėl grąžinimo termino jie nieko nerašo, aš užpildžiau kažkokią online application, nurodžiau, kad batai buvo per maži, ir jie tai užregistravo, ir parašė, jog pinigus grąžins maždaug per 10 d. nuo batų gavimo. Kaip sakiau, Termino, per kiek laiko turiu išsiųsti, nebuvo paminėta.
O man klausimas iškilo toks - ar aš būtinai turiu atsispausdinti tą lapą grąžinimo su koduku kažkokiu, ar galiu paparasšiausiai užrašyti jų adresą ir viskas? Nes kaip suprantu kodukas reikalingas, kai pačioj Vokietijoj siunti, kad būtų nemokamas grąžinimas g.gif
Atsakyti
Užsisakiau rankinę iš javari.de ir kaip maloniai nustebau, kai šiandien ją pristatė kurjeriai bigsmile.gif Pastaruoju metu vis reikėdavo iš pašto pasiimt ax.gif
Atsakyti
Ar Vilniuje kam yra venipakas pristatineje is javari fr? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natina: 13 sausio 2014 - 20:13
QUOTE(monday @ 2014 01 13, 16:32)
Užsisakiau rankinę iš javari.de ir kaip maloniai nustebau, kai šiandien ją pristatė kurjeriai  bigsmile.gif Pastaruoju metu vis reikėdavo iš pašto pasiimt  ax.gif

ką gražaus papirkot, pasirodykit 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

Uzsukau pasiklausti del vyrisku RIEKER firmos batu. Turim LT pirke ne viena sios firmos batu tiek moterisku, tiek vyrisku, tai dydziai kaip tik. Moteriskus esu siuntusi is javari.de, tai buvo mazinti po puse dydzio. Tad gal kuri pirkote vyriskus, zieminius aulinukus, ir pasakytumete kaip su dydziais, ar atitinka?

Atsakiusioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti