Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

kur koks kodukas? asmeninis? iš FR nieko negavus smile.gif
Atsakyti
Grazinau batus. Gavau laiska kad grazins pinigus i mano visa kortele...kuri jau keli menesiai kaip pasibaigusi doh.gif Nieko tokio? Juk jie turetu zinoti mano saskaita ir i ja pinigai nueis,i ta saskaita ant kurios buvo kortele su kuria pirkdavau?
Atsakyti
Na, prancūzai tradicijų nekeičia - sausio 7, trečiadienis ir pirmoji išpardavimo savaitė eina į trasą. Kol kas nieko neišsirinkau, nes reikia gerai ir pigiai, bet ateis ir mano valanda biggrin.gif
Šiaip sveikos gyvos, tema buvo pamirus tokia, tikiuosi jamsim batus ir jinai atsigaus biggrin.gif
Atsakyti
Mhm... tema buvo nurimusi smile.gif bet tai kkokia ji gali būti kai žiema tokia kad tik kroksus nešiot (o jų tai aš neturiu) man taip gaila po sitas balas drengti savo clarks'us ir geox'us ir jonnys... Einu ieškot kroksu va užduotis man per si ispardavimą nusipirkti croksus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2014 01 08, 19:06)
Mhm... tema buvo nurimusi smile.gif bet tai kkokia ji gali būti kai žiema tokia kad tik kroksus nešiot (o jų tai aš neturiu) man taip gaila po sitas balas drengti savo clarks'us ir geox'us ir jonnys... Einu ieškot kroksu va užduotis man per si ispardavimą nusipirkti croksus smile.gif


Nu klausykitės ką motera kalba. Kaip be crocsų??? Aš tai turiu ir Berryessas, ir Winterius, ir dar vienus šiek tiek šaltesniem oram. Ir dirbu tai kontorinį darbą valstybinėj įstaigoj, bet vistiek apsicrocsinus į darbą varau, dzindziliuškės man. Ten jau kokiais bačiokais padabnais apsiaunu. Dabar crocsų 19 porų turiu, labai noriu 20, nes mėgstu lyginius skaičius. Na, iš javario koks trečdalis, likę per crocs pardžių išpardavimus. Būna gi kai iš sale nukainuotų skyrelio perkant 4 poras 40 procentų nuolaidą duoda, o dar kokį 20 pritaikius visai cool, vat tai ir nugula tos visos 4 poros pas mane, man labai gaila būna kam nors atiduot blush2.gif
Šiaip tokiem oram man dar patinka El Naturalista, na ir ne tik tokiem oram, tie maumukiški batai mane aplamai veža... Ai, nu kas manęs neveža biggrin.gif
Atsakyti
Tai as neturiu tik čiabatu, tokiu visokiu per pirsta, kaliosiuku vasariniu turiu, bet su jais dabar juk neisiu.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 08, 20:46)
Nu klausykitės ką motera kalba. Kaip be crocsų??? Aš tai turiu ir Berryessas, ir Winterius, ir dar vienus šiek tiek šaltesniem oram. Ir dirbu tai kontorinį darbą valstybinėj įstaigoj, bet vistiek apsicrocsinus į darbą varau, dzindziliuškės man. Ten jau kokiais bačiokais padabnais apsiaunu. Dabar crocsų 19 porų turiu, labai noriu 20, nes mėgstu lyginius skaičius. Na, iš javario koks trečdalis, likę per crocs pardžių išpardavimus. Būna gi kai iš sale nukainuotų skyrelio perkant 4 poras 40 procentų nuolaidą duoda, o dar kokį 20 pritaikius visai cool, vat tai ir nugula tos visos 4 poros pas mane, man labai gaila būna kam nors atiduot  blush2.gif
Šiaip tokiem oram man dar patinka El Naturalista, na ir ne tik tokiem oram, tie maumukiški batai mane aplamai veža... Ai, nu kas manęs neveža  biggrin.gif

swoon.gif Ir kada tiek spėsit sunešiot lotuliukas.gif Žinau, kad silpnybę batams turite, bet negalvojau, kad TOOOOOKIĄ lotuliukas.gif
O ar yra FR koks kodas papildomas? ar tos kainos, kurios ir nurodytos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 01 08, 21:24)
swoon.gif Ir kada tiek spėsit sunešiot  lotuliukas.gif Žinau, kad silpnybę batams turite, bet negalvojau, kad TOOOOOKIĄ  lotuliukas.gif
O ar yra FR koks kodas papildomas? ar tos kainos, kurios ir nurodytos  biggrin.gif


Na aš visada turiu turėti minimum po vieną porą naujų normalių batų ir vieną naujų crocsų, jei taip nėra, man jau lomkės, vadinasi visi pranešioti ir nestovi dėžė su naujais, trotuarų nemačiusiais biggrin.gif Na, priklausomybė yra priklausomybė, džiaugiuosi, kad ne sunkiesiems narkotikams, šitą gal išgyvensiu biggrin.gif
Kodo FR nėra, kainos kokios yra, bet jei žinot kitu prancūziškų pardžių išpardavimų ypatumus, pvz. la redoute, tai čia lygiai tas pats, nukainuos savaitėm, trečiadieniais. O galėtų pasimokyti iš kitų ir kokį kodą dar priedo mestelt.
Atsakyti
Sveikos batų žinovės mirksiukas.gif
laukiu ir aš didesnių nuolaidų , žvalgausi į timberlandus, ilgaaulius ir aulinukus , bet bijau kad nebūtų sunkūs ir kieti, kad pasimatuoti , pačiupinėti gyvai neradau iš vis timberlandų, apšvieskit mane apie tuos batus, gal kas turite panašius, ar dydžiai atitinka? žiūrinėju šiuos:
http://www.javari.de...;dept=344075031

http://www.javari.de...;dept=344075031

Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 01 08, 18:33)
Grazinau batus. Gavau laiska kad grazins pinigus i mano visa kortele...kuri jau keli menesiai kaip pasibaigusi  doh.gif  Nieko tokio? Juk jie turetu zinoti mano saskaita ir i ja pinigai nueis,i ta saskaita ant kurios buvo kortele su kuria pirkdavau?

Pinigai gris i saskaita, o korteles gali keistis nnn kartu, saskaitos numeris juk nuo to nesikeicia.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 01 09, 10:55)
Pinigai gris i saskaita, o korteles gali keistis nnn kartu, saskaitos numeris juk nuo to nesikeicia.

Taip ir zinojau,bet labai norejau pritarimo -aciu 4u.gif
Atsakyti
http://www.javari.fr...amp;discount=30

Kazin, kaip suprasti??? Klaida sistemoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latte kava: 09 sausio 2014 - 23:03