Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

O aš vakar jiems parašiau, kodėl neveikia kodas, tai paskambino man blink.gif Nepaisant to, kad jam sunku šnekėti angliškai, visaip bandė padėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2014 01 07, 08:47)
O aš vakar jiems parašiau, kodėl neveikia kodas, tai paskambino man  blink.gif Nepaisant to, kad jam sunku šnekėti angliškai, visaip bandė padėti  thumbup.gif

Tai kad vakar jis vel veike biggrin.gif
Atsakyti
Gal įsivaizduojat, kas per medžiaga yra "Samt"? Google vertėjas nepadeda biggrin.gif
Pvz šie batukai Tamaris
Atsakyti
QUOTE(monday @ 2014 01 07, 09:10)
Gal įsivaizduojat, kas per medžiaga yra "Samt"? Google vertėjas nepadeda  biggrin.gif
Pvz šie batukai Tamaris
medžiaginis alia veliuras smile.gif
Atsakyti
Man Geox atitinka dydį smile.gif

Šiaip siūlyčiau pasiskambinti į Ozą ten yra jų parduotuvė arba keletą kitų ilgaaulių pasimatuoti, daug maž susidarysite įspūdį.
Atsakyti
Panos, skaičiau pirmą psl, dėl mažiausios kainos garantijos - jei užsakiau batus iš javari.de gruodžio 21 d., o gavau šiandien, t.y. sausio 7d, ir nuėjau į www ir paaiškėjo, kad sumažino kainą net 25 eur (vajie vajie g.gif ), tai daba man jau nebeis skirtumo susigrąžinti verysad.gif ? o tada jei aš juos grąžinčiau su 22lt nuostoliu, tai man atgal pervestų pilną pradinę kainą, kiek ir mokėjau? na vistik skirtumas 85 lt smile.gif tai užsisakyčiau tokius pat vėl smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CaraMela: 07 sausio 2014 - 11:18
QUOTE(CaraMela @ 2014 01 07, 11:15)
Panos, skaičiau pirmą psl, dėl mažiausios kainos garantijos - jei užsakiau batus iš javari.de gruodžio 21 d., o gavau šiandien, t.y. sausio 7d, ir nuėjau į www ir paaiškėjo, kad sumažino kainą net 25 eur (vajie vajie  g.gif ), tai daba man jau nebeis skirtumo susigrąžinti  verysad.gif ? o tada jei aš juos grąžinčiau su 22lt nuostoliu, tai man atgal pervestų pilną pradinę kainą, kiek ir mokėjau? na vistik skirtumas 85 lt smile.gif tai užsisakyčiau tokius pat vėl smile.gif

Taip, jums grazintu jusu moketa kaina.
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2014 01 07, 07:54)
Tai kad vakar jis vel veike biggrin.gif


Ryte dar neveikė, vėliau nebandžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Danačka @ 2014 01 06, 22:48)
Geox yra truputi didinti, gal puse dydzio panasiai. Cia is mano patirties. Siaip labai kokybiski.

Aciu uz atsakyma 4u.gif , reiks kazkaip iki Ozo nusigauti pasizvalgyti:)
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2014 01 07, 11:15)
Panos, skaičiau pirmą psl, dėl mažiausios kainos garantijos - jei užsakiau batus iš javari.de gruodžio 21 d., o gavau šiandien, t.y. sausio 7d, ir nuėjau į www ir paaiškėjo, kad sumažino kainą net 25 eur (vajie vajie  g.gif ), tai daba man jau nebeis skirtumo susigrąžinti  verysad.gif ? o tada jei aš juos grąžinčiau su 22lt nuostoliu, tai man atgal pervestų pilną pradinę kainą, kiek ir mokėjau? na vistik skirtumas 85 lt smile.gif tai užsisakyčiau tokius pat vėl smile.gif


Grazintu pilna kaina 4u.gif
Bet as pabandyciau dar is pradziu jiems paraysti laiska, gal jie ir taip grazintu jus ta skirtuma.Parasykite, kad ilgai lauket siuntinuko, nes buvo sventes ir t.t.gal pavyktu 4u.gif

Dar norejau pasidalinti svao patirtimi.Uzsisakiau pinigine, po 4 dienu, kitur radau geresne, paziurejau, kad dar neissiusta, nors anuliuoti uzsakymo nebuvo to mygtuko, parasiau jiems laiska, kad matau, kad neissiusta, gal gali anuliuoti ta preke, parase kad gali ir anuliavo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 07 sausio 2014 - 13:44
QUOTE(natina @ 2014 01 07, 07:54)
Tai kad vakar jis vel veike biggrin.gif

Man neveikė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2014 01 07, 10:15)
medžiaginis alia veliuras  smile.gif

Ačiū smile.gif Nekas tada cool.gif
Atsakyti