Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

nusipirkau iš javari.fr klasikinius Rockport batelius už 45 e,
mano pėda 22 cm, ėmiau 37 dydį. Man atitiko, tik jie skirti labai labai siaurai pėdai, bet oda minkšta, šiek tiek spaudžia šonus, bet manau, turėtų prasitempti. Nustebino tai, kad pagaminta pagal adidas technologiją bigsmile.gif adiprene, įtariu, kad vidpadis iš tos medžiagos. Užskaitau wub.gif http://www.javari.fr...ywords=rockport
Atsakyti
Kokiomis kortelėmis perkate javari.fr.? g.gif
Man Nordea MasterCard kreditinės nepriima, DNB VISA kreditinę irgi atmeta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aurum2010 @ 2013 12 11, 23:38)
Kokiomis kortelėmis perkate javari.fr.?  g.gif
Man Nordea MasterCard kreditinės nepriima, DNB VISA kreditinę irgi atmeta doh.gif

Man irgi nepriėmė DNB kreditinės, bet praėjo SEB mylimiausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike76 @ 2013 12 12, 00:17)
Man irgi nepriėmė DNB kreditinės, bet praėjo SEB mylimiausia  4u.gif


Ir man tas pats, DNB kreditines neprieme, praejo SEB Mylimiausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2013 12 04, 22:49)
O aš matavausi vienus, man tiko 38,5, kai įprastai nešioju 39, bet gal čia modeliukas toks buvo  g.gif


Jau nugriebiau, žiūrėsim kaip čia bus su tais dydžiais.
Papildyta:
QUOTE(Vandene @ 2013 12 07, 21:00)
iki 12.19 javari.fr 30 proc. nuolaida rudeninei avalynei (aprašyme pažymėta). Kodas winter13, perkant už 80 eur.


Ačiū už info .Pasinaudojau ax.gif

Papildyta:
Gal kas žinot apie Dr.Martens dydžius?Kokį dydį reiktų kojai 26 cm. ilgio? šeip nešiojamas dydis euro 40.
http://www.javari.fr...rtens/ref=dp-bb

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike76 @ 2013 12 12, 00:17)
Man irgi nepriėmė DNB kreditinės, bet praėjo SEB mylimiausia  4u.gif


manau, kad laikinas sutrikimas pasitaikė. Niekada nebuvo jokių problemų su DnB kreditine g.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 12 12, 17:06)
manau, kad laikinas sutrikimas pasitaikė. Niekada nebuvo jokių problemų su DnB kreditine  g.gif

Na, manau, kad ne laikinas, nes bandžiau prieš metus kokius, poto vėl po kažkiek laiko ir vėl.....ir nė karto nepavyko. Ir rašiau jiems, aiškinausi, skambinausi į banką ir t.t. Deja, taip ir nepavyko, tai nuleidau rankas. Dar žinau, kad nepavyko ne man vienai. Ai, apseisiu ir be prancūzų biggrin.gif Bet čia tik su DNB kreditine, nors javari.co.uk ir javari.de puikiausiai praeina. Vat teip smile.gif
Atsakyti
Ar kam buvo problemu su Visa Virtuon? visalaik uzsakinejau, niekad problemu nekildavo, dabar nuo pirmadienio uzsakineju ir vis gaunu, kad kazkas su kortele negerai, nors viskas su ja tvarkoje, ir galiojimas, ir lesu uztenka.Ka daryti? g.gif
Atsakyti
Na jau senokai pirkau javaryje. Bet kiek pirkau, be problemų su virtuonu. Tai parašykit jiems kokį laiškutį.
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 12 12, 17:06)
manau, kad laikinas sutrikimas pasitaikė. Niekada nebuvo jokių problemų su DnB kreditine  g.gif


DNB netinka prancuzams. Draugei nepavyksta su ja senokai pas juos nusipirkti.
Atsakyti
Ar praeina prancūzams Swedbanko Debit MasterCard? g.gif
Ar tinka tik SEB Mylimiausia? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau pasiklausti, parasiau javariui del suplysusiu batuku, jie paprase atsiusti jiem atgal siuntimo islaidas apmokes bet deja nebeturiu dezutes ju, ar galiu i kokia kita ideti?
Atsakyti