Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(Koarlete @ 2013 10 25, 20:00)
Zuikaa, šiandien bandžiau debetine swedbanko kortele MAESTRO astsikaityt ir NIEKAIP. Norėjau pirkti javari.fr parduotuvėje. Gal jūs perkate tik .de parduotuvėje? ARa netinka mano Maestro... sad.gif

Jų puslapyje rašo, kad priima tokias korteles:
avari.fr accepte les cartes de paiement suivantes :

Carte bancaire
Visa
Visa Electron
EuroCard/MasterCard
American Express
Carte Aurore
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muliere: 25 spalio 2013 - 19:53
QUOTE(Koarlete @ 2013 10 25, 19:00)
Zuikaa, šiandien bandžiau debetine swedbanko kortele MAESTRO astsikaityt ir NIEKAIP. Norėjau pirkti javari.fr parduotuvėje. Gal jūs perkate tik .de parduotuvėje? ARa netinka mano Maestro... sad.gif


Maestro tikrai netinka schmoll.gif Kaip ir Visa Electron schmoll.gif Tinka tik kreditines, net jei jos ir be kredito limito.
Atsakyti
QUOTE(Koarlete @ 2013 10 25, 20:00)
Zuikaa, šiandien bandžiau debetine swedbanko kortele MAESTRO astsikaityt ir NIEKAIP. Norėjau pirkti javari.fr parduotuvėje. Gal jūs perkate tik .de parduotuvėje? ARa netinka mano Maestro... sad.gif



Man su Javari.fr irgi sunku doh.gif turiu Visa kreditine, tai Javari.de priima, o Javari.fr nepriima doh.gif rasiau ir laiska, klausiau jiems, nieko doro ir neatrase, neina apmoketi ir viskas.Tai dabar Javari.fr apmoku su mamos Seb banko Mylimiausia kortele, ir praeina puikiausiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2013 10 27, 10:26)
Maestro tikrai netinka schmoll.gif Kaip ir Visa Electron schmoll.gif Tinka tik kreditines, net jei jos ir be kredito limito.


Tikrai tinka NE TIK kreditinės 4u.gif
Atsakyti
Ok, šiandien kai įkris į debetinę, bandysiu su Visa Virtuon. Jau aišku pražiobsojau nuolaidą 15 proc., bet gal kuri turi bent kokį nors nuolaidų kuponą (javari.fr)? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Koarlete @ 2013 10 28, 10:53)
Ok, šiandien kai įkris į debetinę, bandysiu su Visa Virtuon. Jau aišku pražiobsojau nuolaidą 15 proc., bet gal kuri turi bent kokį nors nuolaidų kuponą (javari.fr)?  blush2.gif

Bet tai Virtuon ir yra skirta internetiniams apsipirkimams, tai kodėl ji gali netikti?g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocosinė @ 2013 10 28, 11:09)
Bet tai Virtuon ir yra skirta internetiniams apsipirkimams, tai kodėl ji gali netikti?g.gif



Na iš trijų kortelių, kurių viena - kreditinė Mastercard (swedbank) netiko pirkimui. Tai yra priežasčių dvejoti kad netiks, bet ši - paskutinė viltis smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Koarlete @ 2013 10 28, 10:14)
Na iš trijų kortelių, kurių viena - kreditinė Mastercard (swedbank) netiko pirkimui. Tai yra priežasčių dvejoti kad netiks, bet ši - paskutinė viltis smile.gif)

O jus ja internetiniu pirkimu sistemoj uzregistravot?
Atsakyti
Gavom šiuos vyriškus batus. Užsakėm 43 dydį. Atrodo puikiai, bet gal kiek didoki.Puse dydžio ar mažiau
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif Is Javari.fr noreciau pirma karta nusipirkti batus, nes laaabai gera kaina ismete kiek esu sekusi, bet kadangi nesu is ten pirkusi tai norejau paklausti, reikia butinai prisiregistruoti ju puslapyje ir tada per savo acoounta pirkti? blush2.gif O beje tiesa kad fr nesiuncia i lt?tai kaip tada? g.gif blush2.gif
Papildyta:
Aij atsiprasau primame puslapiuke pamaciau kad siuncia i LT nemokamai blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2013 10 28, 23:53)
Labas vakaras  4u.gif Is Javari.fr noreciau pirma karta nusipirkti batus, nes laaabai gera kaina ismete kiek esu sekusi, bet kadangi nesu is ten pirkusi tai norejau paklausti, reikia butinai prisiregistruoti ju puslapyje ir tada per savo acoounta pirkti?  blush2.gif O beje tiesa kad fr nesiuncia i lt?tai kaip tada?  g.gif  blush2.gif
Papildyta:
Aij atsiprasau primame puslapiuke pamaciau kad siuncia i LT nemokamai  blush2.gif  ax.gif

Jeigu turi amazon accountą naujo kurti nereikia. Jis galioja visuose tinklapiuose 4u.gif
Atsakyti
Clarks gera kaina 39 ir 39.5 dydis
Atsakyti