Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

Sveikos, noriu grazinti 2batu poras is skirtingu pirkimu. Ar teisingai suprantu jog bus du barkodai, nes niekaip nepavyksta jog viska i viena sudeti. Ar galima viska ant vienos dezutes suklijuoti ar reikia ir atskirus siuntinius siusti?
Atsakyti
aš siunčiau vienoje dėžėje dvi poras batų iš skirtingų užsakymų. Viskas ok, gavo, grąžino pinigus. Ant dėžės viršaus klijavau 1 adresą, į vidų sudėjau du atskirus grąžinimo lapus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 10 23, 12:29)
aš siunčiau vienoje dėžėje dvi poras batų iš skirtingų užsakymų. Viskas ok, gavo, grąžino pinigus. Ant dėžės viršaus klijavau 1 adresą, į vidų sudėjau du atskirus grąžinimo lapus.  4u.gif

Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 10 23, 13:29)
aš siunčiau vienoje dėžėje dvi poras batų iš skirtingų užsakymų. Viskas ok, gavo, grąžino pinigus. Ant dėžės viršaus klijavau 1 adresą, į vidų sudėjau du atskirus grąžinimo lapus.  4u.gif

o tuos lapus sudejai i batu dezutes,i ju vidu, ar abu lapus ant virsaus tu deziu uzmetei ir tada apsukai popierium?
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 10 22, 11:42)
Parašyk jiem šiuo emailu Kontaktieren sie uns ir paklausk, ar turi siųsti jiems atgal. Tikimybė, kad jie nenori jų. Manau priklauso nuo kainos g.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 10 23, 15:28)
o tuos lapus sudejai i batu dezutes,i ju vidu, ar abu lapus ant virsaus tu deziu uzmetei ir tada apsukai popierium?


su lipnia juostele šiek tiek prikabinau prie kiekvienos dėžės, į jokį popierių nesukau ax.gif Sudėjau į seną javario dėžę tas 2 batų dėžutes, tuščios vietos nedaug buvo, neturėjo batai išlakstyti...
Atsakyti
Gal kas zinote ar reikia jiems issiusti batus, jei parasiau laiska, kad suplyso po savaites nesiojimo ir jie iskarto grazino man pinigus?
Atsakyti
Caprice gera kaina
Atsakyti
Sveikos,

ar šioje parduotuvėje galima atsiskaityti TIK kreditine kortele, ar tinka ir paprastosmokėjimo kortelės, kuriomis paprastai atsiskaitau už pirkinius?? Kiek bandau su paprastom kortelėmis (su kuriomis kitur be problemų atsiskaitinėju) niekaip nepavyksta.
Atsakyti
QUOTE(Koarlete @ 2013 10 25, 14:19)
Sveikos,

ar šioje parduotuvėje galima atsiskaityti TIK kreditine kortele, ar tinka ir paprastosmokėjimo kortelės, kuriomis paprastai atsiskaitau už pirkinius??  Kiek bandau su paprastom kortelėmis (su kuriomis kitur be problemų atsiskaitinėju) niekaip nepavyksta.

Atsiskaitineju swedbanko mastercard visada paprasta, ne kreditine 4u.gif
Atsakyti
http://www.javari.de...L=/shoppingCart
Reikia jūsų patarimo , merginos, pamažinti ar padidint šie batukai blush2.gif siauresnei ar platesnei kojai. kaip kokybė?ačiū padėjusioms
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2013 10 25, 15:47)
Atsiskaitineju swedbanko mastercard visada paprasta, ne kreditine 4u.gif



Zuikaa, šiandien bandžiau debetine swedbanko kortele MAESTRO astsikaityt ir NIEKAIP. Norėjau pirkti javari.fr parduotuvėje. Gal jūs perkate tik .de parduotuvėje? ARa netinka mano Maestro... sad.gif
Atsakyti