Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(linamog @ 2013 10 17, 20:18)
Kaip juridinis asmuo siunciau is ivairiu Klaipedos pastu.

Na sudarant dabar siūlomą sutartį reikia nurodyti 3 paštus, į kuriuos bus pristatoma korespondencija mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2013 10 18, 07:58)
Na sudarant dabar siūlomą sutartį reikia nurodyti 3 paštus, į kuriuos bus pristatoma korespondencija  mirksiukas.gif .


Sutartį iki lapkričio 1d. reikia sudaryti? O jei aš vieną siuntinį per metus išsiunčiu, tai su manim sudarys sutartį?
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 10 18, 07:11)
Sutartį iki lapkričio 1d. reikia sudaryti? O jei aš vieną siuntinį per metus išsiunčiu, tai su manim sudarys sutartį?

Aš sakiau, kad 10 per mėnesį galiu išsiųst, o kitą mėn. nieko, tai jokių problemų ax.gif . Pasiskambinkit bendruoju tel., duos vadybininkės kontaktus ir išsiaiškinsit mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amrinasta: 18 spalio 2013 - 07:26
Laba diena, mergaites,
dėl prekių grąžinimo (netiko dydis, todėl grąžinu) toks klausimas kilo: ar gražinamą prekę reikia dėti būtinai į tą javari dėžę, kurioje gavai prekę (tiek prekių, kad neatseku su kuria gavau), ar į bet kurią javaio dėžę galima dėti, ar į bet kokią dėžę? Nes javario tinklalapyje, jei teisingai supratau, nurodyta, kad gražinta turi būti originalioje pakuotėje (na tas suprantama) ir javario dežėje... Ar kažką ne taip supratau blush2.gif Kaip Jūs darote?
Labai laukčiau Jūsų atsakymo (noriu suspėti išsiųsti prekes iki lapkričio 1 d.)
ačiū atsakiusioms! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nebutina deti i javario deze.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 10 20, 16:00)
Nebutina deti i javario deze.


Ačiū! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Spalio 8 d. DE javaris issiunte man batelius. Sekimo nera, nes pigus. Dar negavau. Kada sunerimti ir jiems rasyti del negautu batu? Seniau per savaite ateidavo, tad dabar ir iskilo klausimas.
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2013 10 21, 08:46)
Sveikos. Spalio 8 d. DE javaris issiunte man batelius. Sekimo nera, nes pigus. Dar negavau. Kada sunerimti ir jiems rasyti del negautu batu? Seniau per savaite ateidavo, tad dabar ir iskilo klausimas.


Manau, dar laukite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbotyte @ 2013 10 16, 21:28)
Liepos mėn. pirkau basutes, pralaukiau mėn. ir negavau, parašiau, kad negavau, už poros savaičių gavau, dabar gavau dar vienas, ką daryti tokiu atvėju, rašyti laišką, grąžinti? O kaip siuntimo išlaidos?

Turėjau tokią pat situaciją. Kai gavau antrą porą tiesiog nepriėmiau shipment`o. Kitu atvėju tektų mokėt už grąžinimą ir po to skanuot dokumentą, prašyt pinigų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 10 21, 11:49)
Turėjau tokią pat situaciją. Kai gavau antrą porą tiesiog nepriėmiau shipment`o. Kitu atvėju tektų mokėt už grąžinimą ir po to skanuot dokumentą, prašyt pinigų 4u.gif

Bet aš kvailė pasiėmiau, dabar nežinau ką pildyt, kad grąžinti, bet apskritai gal jiems pradžiai reikia pranešti, kad gavau antrus, bet kokiu e. adresu siųsti laišką?
PS. Mintis buvo neimti, bet siuntinys neregistruotas, pagalvojau, kad gal nesiunčia atgal tokiu atveju.
Atsakyti
QUOTE(Barbotyte @ 2013 10 21, 23:07)
Bet aš kvailė pasiėmiau, dabar nežinau ką pildyt, kad grąžinti, bet apskritai gal jiems pradžiai reikia pranešti, kad gavau antrus, bet kokiu e. adresu siųsti laišką?
PS. Mintis buvo neimti, bet siuntinys neregistruotas, pagalvojau, kad gal nesiunčia atgal tokiu atveju.


Parašyk jiem šiuo emailu Kontaktieren sie uns ir paklausk, ar turi siųsti jiems atgal. Tikimybė, kad jie nenori jų. Manau priklauso nuo kainos g.gif
Atsakyti
javari.co.uk
user posted image
Atsakyti