Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(jur12345 @ 2013 10 12, 14:38)
Esu pirkus Andrea Conti ne vienus batus, mano dydis 35, tai dydį tikrai atitinka, kokybė batų gera, tik labai dažnai būna neodiniai šios firmos, atkreipkit dėmesį prieš pirkdama. nes pvz. aš negaliu avėti batų, kurių vidus sintetinis.
Dar turiu vienus juodus batelius, tai žiauriai dažo.



QUOTE(adi82 @ 2013 10 12, 18:26)
Manau kokybė Andrea Conti labai gera. Man labai patiko šie batukai Andrea Conti , bet kažkas nupirko mano dydį verysad.gif
Puma geri spotbačiai
Man patinka Ecco ir nusipirkau šiuos sportbačius, dydis atitinka ir oda gera

dėkui už info 4u.gif užsisakiau vienus, žiūrėsiu, ar pataikysiu su dydžiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(d.lineta @ 2013 10 12, 19:45)
Sveikos,
Gal kas žinote ir galite padėti? Gražinu batus javariui, ar pinigus perveda iš karto, kai pasiunčia kodą grąžinimo ar tik tada, kai gauna batus jie?
Ir dar. Tuos batus aš jau gražinsiu antrą kartą  doh.gif  Tai man grąžinimą daryti per tą užsakymą pirminį (kur su kaina), ar tą paskutinį, kai atsiuntė naujus batus be naujos sąskaitos ir kainos?

užsakymų istorijoje, manau, yra tik viena galimybė, paskutinių užsakytų batų grąžinimas. Atsispausdinate lapą, su paveiksliuku dedate į siuntinį, su barkodu ir adresu ant viršaus klijuojate. Pinigus grąžina tik tada, kai gauna jie batus, tikrai ne tada, kai atsispausdinate grąžinimo lapą (jeigu teisingai supratau klausimą ax.gif ) 4u.gif
Atsakyti
Naturino 22 dydis gera kaina
Atsakyti
Nekokios naujienos batus dėl netikimo ar nepatikimo grąžinantiems http://www.15min.lt/...63-376994?cf=df
Atsakyti
Nekokios naujienos, nebent į voką įkimšime wub.gif
Atsakyti
ir aš vakar prisiskaičiau nekokių naujienų ir nusprendžiau grąžinti vienus vaiko batus, nes vis atidėliodavau, nes 365 d ilgas laikas .....

bet koks įdomus dalykas. Tų batų prekyboje nebėra, kol suradau darytą užsakymą, žiūriu niekur paveiksliuko batų nerodo ir net pavadinimo, dydžio, kainos unsure.gif nei prie daryto užsakymo istorijos, nei atsispausdinus grąžinimo lapus. Kažin, ar nebus problemų su grąžinimu?

kai nėra paveiksliuko ir pavadinimo, jau net pati abejoju, ar tie batai?... nes užsakinėjau prieš 4 mėn.
gal kam taip jau nutikę buvo? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ar buvo kam, kad pirkote is javari batus ir nepraejus ne menesiui suplyso? Nezinau ka tokiu atveju daryti ar siusti jiems iskarto ar rasyti laiska ir foto prideti g.gif
Atsakyti
Buvo, panašiai. Nesuplyšo, o kulnas atsiklijavo. Fotografuojat, rašot jiems laišką ir laukiat atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 10 15, 17:56)
Buvo, panašiai. Nesuplyšo, o kulnas atsiklijavo. Fotografuojat, rašot jiems laišką ir laukiat atsakymo.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Liepos mėn. pirkau basutes, pralaukiau mėn. ir negavau, parašiau, kad negavau, už poros savaičių gavau, dabar gavau dar vienas, ką daryti tokiu atvėju, rašyti laišką, grąžinti? O kaip siuntimo išlaidos?
Atsakyti
QUOTE(Barbotyte @ 2013 10 16, 21:28)
Liepos mėn. pirkau basutes, pralaukiau mėn. ir negavau, parašiau, kad negavau, už poros savaičių gavau, dabar gavau dar vienas, ką daryti tokiu atvėju, rašyti laišką, grąžinti? O kaip siuntimo išlaidos?


nežinau ar dėl tos priežasties, bet pažįstamai, kuri negrąžino antros gautos poros, buvo užblokuota kreditinė kortelė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbotyte @ 2013 10 16, 21:28)
Liepos mėn. pirkau basutes, pralaukiau mėn. ir negavau, parašiau, kad negavau, už poros savaičių gavau, dabar gavau dar vienas, ką daryti tokiu atvėju, rašyti laišką, grąžinti? O kaip siuntimo išlaidos?


Manau rasyti laiska, jame taip pat pamineti, kad javaris apmoketu siuntimo atgal islaidas 4u.gif Cia gi ne Jusu kalte, kad tie batukai klaidziojo pasimete ax.gif
Atsakyti